Štvrtok 23. 3., meniny má Adrián, zajtra Gabriel.Význam mien.

Spartak v generálke na ligu remizoval s Ostravou

Vydané 11.2.2017 o 16.46, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Futbalisti Spartaka remizovali v generálke na jarnú časť Fortuna ligy s Baníkom Ostrava 2:2. Zápas sa hral v silnom vetre na umelej tráve v Senici, sledoval ho aj početný zástup fanúšikov oboch klubov.

Spartak v generálke na ligu remizoval s Ostravou

Andrej Kadlec nastúpil na pravom kraji obrany v základnej zostave. Foto: Lukáš Grinaj

Pri prvej veľkej šance Ostravy ešte andelov zachránila žrď, po zakončení Pekára v 10. minúte však už lopta skončila v sieti.

Zverenci Miroslava Karhana zareagovali rýchlo, Trnave vyšlo vysoké napádanie, získali loptu a Jirka vyrovnal.

V silnom vetre sa potom hra odvíjala medzi šestnástkami až do 35. minúty, keď Mičola po brejku poslal Ostravu znova do vedenia.

Andelom sa v druhom polčase podarilo vyrovnať. Po spolupráci striedajúcich hráčov Haliloviča, Mikoviča a Schranza posledný menovaný upravil na 2:2.

V závere sa ešte mohol výsledok zmeniť, keď Jakubech podcenil odkop, lopta sa od ostravského hráča ale odrazila až za bránku.

Prvý ligový duel odohrajú Trnavčania v utorok 21. februára o 17.00 na štadióne v Poprade proti "domácim" Michalovciam.

Záznam zápasu:

Spartak Trnava – Baník Ostrava 2:2 (1:2)

Gól: 12. Jirka, 83. Schranz - 10. Pekár, 35. Mičola

SPARTAK: Jakubech – Kadlec (75. Čögley), Hladík, Greššák, Janso – Bello (46. Halilovič), Tóth – Jirka (75. Mihálik), Košťál (46. Mikovič), Čonka (61. Schranz) – Yilmaz (80. Jirka)

BANÍK: Vašek – Celba, Hučko, Zápotočný, Helešic – Pekár, Hlinka, Mičola – Mondek, Urgela, Stáňa

Striedali: Šustr, Ožvolda, Granečný, Freit, Chvěja, Meščaninov, Smékal

Futbal po celej Trnave? Spartak pripravil vydarenú videopozvánku na svoje zápasy

Spartak Trnava pripravil pre svojich fanúšikov štýlovú videopozvánku na ligové futbalové zápasy. Účinkujú v nej... celý článok

Malženice vs. Boleráz: Rozhodnúť môže aj jeden gól, predpokladajú Gerši a Horník

Malženice vs. Boleráz: Rozhodnúť môže aj jeden gól, predpokladajú Gerši a Horník

Vo štvrtej lige severozápad sa schyľuje k veľkému šlágru. Malženice v nedeľu 26. marca o 15.00... celý článok

Krutú vraždu kňaza Poláka dodnes neobjasnili, jeho pamiatku si pripomenú v Borovciach

Krutú vraždu kňaza Poláka dodnes neobjasnili, jeho pamiatku si pripomenú v Borovciach

Zavraždený kňaz Štefan Polák bol rukami a nohami priviazaný o radiátor, ústa mal prelepené lepiacou páskou.... celý článok

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Záhrady Ecoterra City Wash City Arena Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Byt Sport House Angels 2017