Hokejisti vstúpili do play-off prehrou, v Detve pritom viedli

ŠPORT - Hokej | 15.2.2017, 10.48, Ján Král

Trnavčanom nevyšla záverečná tretina.

Hokejisti vstúpili do play-off prehrou, v Detve pritom viedli

Ilustračné foto: shutterstock.com

Hokejisti HK Trnava vstúpili do play-off bojov prehrou. V Detve síce viedli po druhej tretine 2:1, keď sa o trnavské góly postarali Reho a Schmidt, ale domáci dokázali v tretej časti hry otočiť.

Najprv vyrovnal v 47. minúte Škvaridlo a o minútu neskôr stanovil konečný rezultát na 3:2 pre Detvu Říha.

Šancu na reparát majú Trnavčania už dnes 15. februára, v druhom štvrťfinálovom súboji hrajú opäť v Detve. Úvodné vhadzovanie je na pláne o 18.00.

HC 07 Detva - HK Gladiators Trnava 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)

Góly: 24. Török (Říha, Srnka), 47. Škvaridlo (F. Fekiač, Gašpar), 48. Říha (Srnka, Török) - 28. Reho (Schmidt, Mrava) v presilovke, 33. Schmidt (Reho, Jurák).

Strely na bránu: 45:29 (8:8, 16:16, 21:5).

Vylúčenia: 6:7 na 2 min, navyše Sládok 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.

Rozhodovali: Husár - Štofančík, Ľ. Šoltés.

Diváci: 299

DETVA: Škorvánek ml. - F. Fekaič, Sládok, Gachulinec, Šimon, Mačkovič, Valjent, Gábor, D. Jendroľ - Poliaček, R. Gašpar, Videlka - Říha, Srnka, T. Török - Škvaridlo, V. Fekiač, L. Hrušík - Zorvan, Huňady, Brveník.

TRNAVA: Košarišťan - Poláček, Reho, A. Mrázik, Roth, B. Žilinský, Mihalko - Jurák, D. Schmidt, D. Okoličány - Beták, Čunderlík, Szalay - Glemba, Hrbáčik, S. Ševčík - Brzák, Mrava, M. Lukačovič - Kamenický.