Futsalisti Spartaka v prvom barážovom stretnutí zdolali Košice

ŠPORT - Futsal | 11.3.2017, 14.02, Ján Král

Trnavskí futsalisti vstúpili do barážových stretnutí 1. ligy víťazne. Tím Grizzly Slovakia Košice zdolali v Mestskej športovej hale Trnava vďaka famóznemu závere 3:2.

Futsalisti Spartaka v prvom barážovom stretnutí zdolali Košice

Futsalisti Spartaka. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Košičania v Trnave dvakrát viedli, na body im to ale nestačilo. Na gól Tureka reagoval vyrovnávajúcim zásahom Dzíbela.

Hostia sa síce v 27. minúte Grutkom opäť dostali do vedenia, lenže v 39. minúte prišli chvíle trnavského Jozefa Genčúra. Najprv vyrovnal a krátko na to gólom na 3:2 strhol víťazstvo na trnavskú stranu.

Triumf červeno-čiernych videlo 711 divákov.

Ďalší zápas odohrajú andeli v piatok 17. marca opäť na domácom ihrisku, od 19.30 privítajú Lučenec.

Spartak Trnava-futsal - Grizzly Slovakia Košice 3:2 (0:0)
Góly: 25. Dzíbela, 39. a 39. J. Genčúr – 22. Turek, 27. Grutka

Diváci: 711

SPARTAK: Miškovič, Putera – Dzíbela, Juhás, Németh, Koricina, A. Adámek, Humel, Magdolen, J. Genčúr, Takáč, Pecho, Cintula, M. Genčúr. Tréner: Venžík.