Futbal, 7. liga B: Pečeňady zaskočili Koplotovce, Bojničky porazili Kľačany

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.3.2017, 18.07, prispievatelia

Prvé dve mužstvá v súťaži prehrali na súperových ihriskách. Koplotovce utrpeli v Pečeňadoch porážku rozdielom triedy, keď sa za domácich trafili Chudý, Gula a Mitošinka.

V dueli Madunice - Prašník gól nepadol. Foto: Miroslav Ledecký

Kľačany strelili v Bojničkách iba jeden gól, ale polčasové vedenie im na body nestačilo. V druhej časti hry Vokel,  Škoda a Kabát vývoj skóre otočili a tri body zariadili pre Bojničky.

Vonku sa darilo Ratnovciam, po výsledku 3:1 si pripísali výhru vo Veselom.

Madunice a Prašník si body po bezgólovej remíze delili.

Ostrov uhral povinnú výhru nad Bankou, domácim na to stačil iba jeden gól. Strelil ho Patrik Svetlík v 79. minúte.

Trakovice nedali Šípkovému šancu a vyhrali 4:0.  Do gólových štatistík sa zapísali Husár,  Peter Kubiš, Komarňanský a Žemla.

Chtelnica prehrávala doma s Moravanmi už 0:2, ale v druhom polčase dokázali domáci streliť tri góly a mohli i vyhrať, v závere zápasu však z bieleho bodu vyrovnal na 3:3 Štefanec.

PLETIVA 7. LIGA B – 17. KOLO:

Veselé – Ratnovce 1:3 (0:1)

Góly: 51. Klúčovský – 34. Brezovan, 56. Bílik, 90. Geschwandtner

VESELÉ: Ševečka – Urban, Konečný, Ružička, Bartovic, Rácz, Michalčík, Bokor, Klúčovský, M. Krajčo, D. Krajčo (Jurda, Valíček, Lesay)

RATNOVCE: Burzala – Petrík, Vetrík, Paulovič, Bílik, Geschwandtner, Jančovič, Brezovan, Pulman, Bališ, Žák (Šiška)

Madunice – Prašník 0:0

MADUNICE: Miník – Blaho, Dzuro, Rusnáčik, J. Kabát, Rak, Javor, M. Kabát, Žuffa, Polák, Barkoci (Halas, Hargaš, Gemer)

PRAŠNÍK: Kulich – Konkúš, Žilka, Kazik, Bielik, Hrnčiar, Kubík, Konkuš, Matys, Obuch, Priebracha (Murín, F. Svetlík, Pašmík)

Bojničky – Kľačany 3:1 (0:1)

Góly: 56. Vokel, 77. Škoda, 83. Kabát – 18. R. Köplinger

BOJNIČKY: Šesták – Kubíček, Václavík, Kubíček, Škoda, Broš, Kabát, Mihina, Táčovský, Vokel, Kubíček (Špáčil, Farkaš)

KĽAČANY: Bôžik – Lamparský, L. Ďuriš, Šudý, Paulovič, V. Ďuriš, M. Köplinger, Strnisko, Mokrička, R. Köplinger, Alekseev

Ostrov – Banka 1:0 (0:0)

Gól: 79. P. Svetlík

OSTROV: Hajdín – Legiň, Bartoš, Valo, Bolješik, Kantek, Urbánek, Regina, Jankech, M. Svetlík, Kabát (Franko, P. Svetlík)

BANKA: Nitka – Varga, Babiš, Vajsábel, Š. Samuhel, Šnajdar, Belan, Švikruha, A. Samuhel, Klampár, Kopp (Sman)

Pečeňady – Koplotovce 3:0 (0:0)

Góly: 62. Chudý, 71. Gula, 89. Mitošinka

PEČEŇADY: Rybanský – Kaľuha, Mitošinka, Izakovič, Durdy, J. Ondrášik, Lužák, Gula, Daniška, Karaba, Bulák (Chudý, T. Ondrášik, Uhlík)

KOPLOTOVCE: Alchus – Tvrdý, Pokryvka, Huska, Farkaš, Masár, Čulák, Kováč, Tajber, Majerník, Lackovič (Peťovský)

Chtelnica – Moravany nad Váhom 3:3 (0:2)

Góly: 49. a 57. Bílik, 74. Tomáška – 20. Jánošík, 42. Hrnčiar, 90. Štefanec (z pen)

CHTELNICA: Púdela – Rechtorík, Piešťanský, Bílik, Slabý, Brisuda, Tomáška, Tomašovič, M. Bogora, Hrčka, Zemko (Suchán, Lukáčik, Stanovič)

MORAVANY: Lamini – Števík, Jenčík, Dávidek, Jánošík, Miklovič, Štefanec, Miškerník, Hrnčiar, Jánošík, Polák (Hrebík)

Trakovice – Šípkové 4:0 (3:0)

Góly: 8. Husár, 39. P. Kubiš, 43. Komarňanský, 47. Žemla

TRAKOVICE: Kollár – Matúšek, Žemla, Š. Chudý, Husár, Janovič, Tolarovič, M. Chudý, Ščasnovič, P. Kubiš (Kačinec, T. Kubiš, Blažo)

ŠÍPKOVÉ: Líška – Oška, Ilenčík, T. Balcír, Puvák, M. Balcír, Bielik, Koyš, Šalát, Žák, Žilka (Kolník)

voľno: Dubovany

1  Koplotovce 16 10 2 4 50 : 28 32 8