Streda 20. 9., meniny má Ľuboslav(a), zajtra Matúš.Význam mien.

Futbal, 6. liga: Laurinec vystrieľal Siladiciam v Šulekove tri body

Vydané 18.3.2017 o 19.12, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Kto prišiel v sobotu na šiestoligové aderby Šulekovo – Siladice neľutoval. Videl sedem gólov a obojstranne zaujímavý zápas.

Futbal, 6. liga: Laurinec vystrieľal Siladiciam v Šulekove tri body

Pri lopte autor hetriku v zápase Šulekovo - Siladice Martin Laurinec. Foto: Ján Král

Od úvodu sa hral útočne ladený futbal, Siladice si vytvorili niekoľko šancí, ale do siete si našla cestu až technicky výborne zvládnutá strela Martina Laurinca.

Krátko na to pridal ľavačkou druhý gól hostí oslávenec Varga, ktorý sa v piatok dožil 42 rokov. Keď v 35. minúte zvýšil Laurinec už na rozdiel troch gólov vyzeralo byť rozhodnuté.

Ešte do prestávky však po štandardke hlavou znížil Marián Kolony, posledné slovo pred odchodom do kabín si ale opäť zobral Laurinec, zavŕšil hetrik a stanovil na 1:4.

Domáci to ale nevzdali, v 52. minúte korigoval z penalty Patrik Nemec a o tri minúty neskôr vrátil Šulekovo do hry kontaktným gólom Tomáš Kolony.

Lenže ďalší úder už Siladice nepripustili a po výsledku 4:3 si odviezli zo Šulekova všetky tri body.

6. LIGA – 18. KOLO:

Šulekovo – Siladice 3:4 (1:4)
Góly: 43. M. Kolony, 52. P. Nemec (pen), 55. T. Kolony - 17., 35. a 44. Laurinec, 20. Varga
ŠULEKOVO: L. Žemla – Kršňák, Knížat, Modrovič, P. Nemec, Taraba, A. Žemla, Kucharík, T. Kolony, Šery, M. Kolony (D. Šerdy, Karas)
SILADICE: Dúcky – A. Horváth, B. Fančo, I. Fančo, Richnák, O. Sekereš, Ľ. Rau, Varga, Beránek, Mesároš, Laurinec (L. Trnovec, Ertl, Lopuch)

16.  TJ Družstevník Brestovany 30 2 3 25   26 : 127 9 -36

V Trnave pribúdajú kontajnery na odpad zapustené do zeme, skúsenosti s nimi sú dobré

V Trnave pribúdajú kontajnery na odpad zapustené do zeme, skúsenosti s nimi sú dobré

Podľa mestského poslanca Jozefa Čavojského je teraz v okolí kontajnerov poriadok, zmizli aj potkany. celý článok

Kopúnek z Červeníka sa ocitol v netradičnej úlohe, Maron zo Zelenča sa už cíti fit

Kopúnek z Červeníka sa ocitol v netradičnej úlohe, Maron zo Zelenča sa už cíti fit

Prišiel ako stopér, prerobili ho na pravého beka a naposledy hral krajného záložníka. Denis Kopúnek sa... celý článok

Blšák bude úž túto sobotu a opäť na Hviezdoslavovej ulici

Blšák bude úž túto sobotu a opäť na Hviezdoslavovej ulici

Populárna akcia si našla nové, zdá sa, stále miesto. celý článok

Jazierce Mazda Tanex Your Choice Cyklojazda do Smoleníc A-mont Trnava Gašparík mäsovýroba 2017 EuroHause Unihouse Bábence Remax Sport House

Futbal, 6. liga: Zvončín porazil Siladice, Zavar naplno bodoval v Dechticiach

Futbal, 6. liga: Zvončín porazil Siladice, Zavar naplno bodoval v Dechticiach

Už v sobotnom zápase vyhral Zvončín nad Siladicami 3:0. V prvom polčase dvomi gólmi zaúradoval Dolinaj... pozrieť video