Spartak remizoval v Dunajskej Strede, diváci sa gólu nedočkali

pošli na vybrali.sme.sk

Fortunaligové derby medzi Dunajskou Stredou a Spartakom Trnava gól neprinieslo.

Spartak remizoval v Dunajskej Strede, diváci sa gólu nedočkali

Gól v zápase nepadol. Foto: Lukáš Grinaj

V búrlivej kulise sa hralo v dobrom nasadení, bojovnosť však prevažovala nad futbalovou kvalitou. V úvode mali optickú prevahu domáci, postupom času sa hra vyrovnala.

Vôbec prvú strelu v zápase na bránku vyslal až v 28. minúte Halilovič. Najväčšiu šancu prvého polčasu mal v 39. minúte Šafranko, keď si dobre nabehol na Šatkov nákop, no trafil len do hlavy vybiehajúceho brankára Spartaka Jakubecha.

Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil, šance prišli až s končiacim sa zápasom a viac ich mal Spartak.

V 66. minúte fauloval Ljubičič pri svojom pokutovom území, z nariadeného priameho kopu ale Halilovič zatočil loptu nad bránku.

Krátko na to skúsil šťastie aj Jirka, ranou z dvadsať metrov ale našiel iba pripraveného Slávika. Podobne dopadol neskôr aj technický pokus Haliloviča.

V 79. minúte sa v šestnástke odrazila lopta k Tambemu, Afričan pálil bez prípravy, no nenašiel priestor bránky. Vychýlenú mušku mal v jednej z ďalších akcií aj Halilovič.

DAC si vážnejšiu príležitosť vypracoval v druhom dejstve až v 83. minúte, po priamom kope hlavičkoval Ljubičič tesne vedľa.

V závere získal v súboji so Šatkom loptu Tambe, nabiehal mu Jirka, no hrotový útočník Trnavy volil zakončenie. A kedže bolo nepresné, v priemernom ligovom zápase sa tak zrodila bezgólová remíza.

Fortuna liga – 24. kolo:

Dunajská Streda – Spartak Trnava 0:0

ŽK: Halilovič

Rozhodovali: Glova – Vorel, D. Hrčka

Diváci: 6008

DAC: Slávik – Živkovič, Šatka, Huk, Davis – Ljubičič – Vida (90+. Brašeň), Pambou (78. Ľupták), Aluku, Pačinda (82. Meszáros) - Šafranko. Tréner: Laszlo.

SPARTAK: Jakubech – Čögley, Greššák, Oravec, Janso – Sloboda, Tóth – Jirka, Halilovič (88. Yilmaz), Čonka – Tambe. Tréner: M. Karhan.

Schranz prestupuje do Dukly Praha, Sloboda do Poľska. Karhan otvorene kritizoval Spartak

Bezprostredne po zápase Spartak Trnava – Zlaté Moravce 3:1 sa potvrdili dva odchody z kádra andelov. celý článok

Jarábek kritizoval trnavskú nemocnicu, tá sa proti trénerovým vyjadreniam bráni

V nemocnici mali v sobotu podvečer veľa pacientov, futbalista Zlatých Moraviec mal na ošetrenie dlhšie čakať. celý článok

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Eurodent Piešťany V Bohunicách pri kaštieli Trnavská 13 2017 Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Sport House

Spartak na rozlúčku s Karhanom zdolal Jarábkové Zlaté Moravce

Spartak na rozlúčku s Karhanom zdolal Jarábkové Zlaté Moravce

Andeli sa rozlúčili so sezónou víťazne, Zlaté Moravce porazili na domácom ihrisku 3:1. V konečnej tabuľke im patrí... pozrieť video