Futbal, 7. liga A: Biely Kostol deklasoval Suchú, Špačince vyhrali v Pavliciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.3.2017, 19.56, Ján Král

Líder súťaže z Bieleho Kostola rozdrvil Suchú nad Parnou 7:0. Zverenci trénera Petra Sládečka nadelili hosťom už do prestávky poltucet a po zmene strán pridali ešte jeden gól. Dva góly dali Lukáš Jurina, Hoblík a Andrej Adámek, jeden zásah pridal Stacho.

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol deklasoval Suchú, Špačince vyhrali v Pavliciach

Momentka zo zápasu Bučany - Dobrá Voda. Foto: Ján Král

Špačince potvrdili úlohu favorita a vyhrali v Pavliciach 3:0. Už po polhodine hry vyhrávali po góloch Izakoviča a Kubiša. Autor druhého presného zásahu videl v 58. minúte červenú kartu, Špačinčania ale napriek tomu dokázali v závere ešte Bunčekom zvýšiť skóre.

Naplno bodoval aj tretí celok tabuľky Kátlovce, v Ružindole vyhral 4:2. Domáci dokázali reagovať na úvodný úder Miroslava Slivu a do prestávky vyrovnali Hrašnom. Po zmene strána ale vsietil hetrik Peter Uváček a zabezpečil hosťom tri body.

Naháč mal v Dolných Orešanoch výborný nástup do zápasu, do vedenia poslal hostí Hodulík. Lenže domáci do prestávky otočili výsledok a v 67. minúte viedli už 5:1, keď dva góly strelili z penált. Hostia v závere už iba korigovali Juricom.

Hrnčiarovce síce vyhrávali v Košolnej gólom Jedináka až do 77. minúty, potom ale zo štandardky vyrovnal Holekši a v 89. minúte dokonca Zachar strhol víťazstvo na stranu domácich.

Bohdanovce doma zvládli duel s Trstínom, po góloch Kovera a Sannyho súpera zdolali 2:0. Paradoxne, prvýkrát striedať museli už v tretej minúte, keď zraneného Kurinca nahradil Braniša.

jam, JÁN KRÁL

Bučany vstúpili do zápasu s Dobrou Vodou veľmi dobre a po hlavičke Pauloviča sa ujali vedenia hneď vo štvrtej minúte. Paulovič skóroval v prvom polčase ešte dvakrát, ale v oboch prípadoch bol v ofsajde a góly neplatili.

Hru mali domáci pevne v rukách a do prestávky mohli viesť aj vyšším rozdielom, ale problémom bola koncovka. Druhý polčas bola hra rovnaká, domáci tlačili, ale upokojujúci gól dal až po faule na Babiráta z penalty Koreň. Tretí gól strelil po rýchlej akcii Belák, keď nekompromisne zavesil pod brvno.

MARCEL HUTTA

SWAN 7. LIGA A – 19. KOLO:

Košolná – Hrnčiarovce 2:1 (0:1)

Góly: 77. Holekši, 89. Zachar – 39. Jedinák

KOŠOLNÁ: Hudek - Adam Volek, Konečný, Greguš, Holekši, Zachar, Martin Volek, Homoľa, Ševčík, Čavara, Chudják (P. Nejezchleb, T. Chudjak)

HRNČIAROVCE: Sit - Zaoral, Tomáš Sedlický, Vozár, Kankara, Humberto Amorim, Jedinák, Serbák, Púchly, Hruška, Pilíšek (Vozár)

Dolné Orešany – Naháč 5:2 (3:1)

Góly: 17. Zajíc (pen), 40. a 56. Kulíšek (druhý z pen), 43. a 67. Szabó – 10. Hodulík, 77. Jurica

DOL. OREŠANY: Hirner - Tománek, Zajíc, Hajdúh, Hronský, Novák, Fogel, Kamenický, Šaštinský, Kulíšek, Szabó (Rabara, Šimonovič, Sloboda)

NAHÁČ: Šutta - Zvolenský, Richard Fančovič, Habala, D. Lopatka, Martin Hodulík, Jurica, Palkovič, Martin Sersen, Marcel Sersen, Kákoni (P. Lopatka, Zajíček, Čavara)

Bohdanovce – Trstín 2:0 (1:0)

Góly: 28. Kover, 57. Sanny

BOHDANOVCE: Kopúnek - Kover, Prochádzka, Cyprich, Heriban, Nádaský, Ryška, Vyskoč, Kurinec, Novosedlík, Sanny (Braniša, Janec, Peňák)

TRSTÍN: Indrišek - Fedor, Daniš, Hlávek, Obselka, Puschenreiter, Vavro, Štibraný, Gergel, Taranda, Pavol Štibraný (Turanský, Vaško, Boledovič)

Pavlice – Špačince 0:3 (0:2)

Góly: 10. J. Izakovič, 29. Kubiš, 86. K. Bunček

ČK: 58. Kubiš (Špačince)

PAVLICE: Kollár - Matúš Kollár, Bočko, Ladislav Kubík, Poništiak, Križan, Michal Kubík, Ivančík, Kanis, Práznovský, Polednák (Benkovský, Stasinka)

ŠPAČINCE: Píš - Izakovič, Zemko, Hrebenár, Dušan Chudý, Peter Kubiš , Jozef Chudý, Bunček, Sedlák, Hornák, Mrva (Novanský, Juran, Boledovič)

Biely Kostol – Suchá nad Parnou 7:0 (6:0)

Góly: 18. a 74. L. Jurina, 23. a 25. A. Adámek (druhý z pen), 36. a 45. Hoblík, 42. Stacho

B. KOSTOL: Hanzel - Kobza, Ľuboš Adámek, Čmehýl, Adámek, Hoblík, Nagy, Marek Jurina, Sládeček, Stacho, Lukáš Jurina (Gažovič, Kročka)

SUCHÁ: Sloboda - Banovič, Pospíšil, Tomáš Herega , Tibenský, Cuninka, Brestovanský, Macko, Hujsi, Rybařík, Brešťanský (Bako, Miksád, Danišovič)

Ružindol – Kátlovce 2:4 (1:1)

Góly: 36. a 70. Hrašna – 6. Sliva, 53., 63. a 81. P. Uváček,

RUŽINDOL: Vrábel - Minarovič, Bardáč, Morong, Turoň, Gruchalák, Matula, Horváth, Moncman, Pokrývka, Hrašna (P. Turoň, D. Turoň, Vrždiak)

KÁTLOVCE: Jurkas - Roman Krchnár , Daniel Sliva, Vyhlidal, Miroslav Sliva, Hupka, Roman Hlavatovič, Marek Hlavatovič, Vagovič, Gajarský, P. Uváček (Šimončič, Cibrín)

Bučany – Dobrá Voda 3:0 (1:0)

Góly: 4. Paulovič, 76. Koreň, 89. Belák

BUČANY: Jamrich - Vančo, Bindics, Benko, Belák, Koreň, Paulovič, Babirát, Putera, Ionel Rafi, Kosnáč (T. Habes, Loti, P. Bunček)

D. VODA: Krížik - Dubrava, Paldan, Prvý, Matej Danko , Novák, Jantoš, Chmela, Hamrla, Fekete, Suchán (Šajbidor)