Futbal, 7. liga A: Špačince deklasovali Ružindol, Biely Kostol vydrel body proti Trstínu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.4.2017, 18.40, prispievatelia

Ružindol na domácej pôde vyfasoval od Špačiniec osem gólov. Hetrik zaznamenal Tomáš Mrva, dva góly pridal Dušan Chudý. Raz sa trafili Jozef Izakovič a Kristián Bunček, jeden gól si domáci dali sami.

Jeden zo strelcov Špačiniec v Ružindole bol aj Kristián Bunček. Foto: Ján Král

Diváci v Bielom Kostole videli v prvom polčase až šesť gólov. Obe mužstvá skórovali po tri razy a tak siahal Trstín na cenný bod. O tom, že body zostanú doma rozhodol až v úplnom závere Viktor Stacho.

Košolná vyhrala nad Suchou 3:2, za domácich skórovali Cuninka a Herega, do štatistík hosti sa zapísali Volek, Greguš a Homoľa.

Hrnčiarovce zvíťazili 2:1 nad rezervou Jaslovských Bohuníc 2:1, veľkú zásluhu na tom má legionár Amorim, autor dvoch gólov. Hostia dohrávali celý druhý polčas bez vylúčeného Lančariča.

Pavlice vyhrali nad Bučanmi 2:1, hoci dohrávali zápas bez vylúčeného Poništiaka. Po dvoch góloch Polednáka dokázali hostia už len korigovať.

Naháč po polčase remizoval s Kátlovcami 2:2, o troch bodov pre favorizovaných hostí však rozhodol v 65. minúte Vyhlidal.

Čelo tabuľky je stále poriadne tesné, vedú Špačince o skóre pred Kátlovcami a tretí Biely Kostol má o bod menej. Špačince a Biely Kostol majú ešte zápas k dobru, veľa napovie už ďalšie kolo, keď sa oba tímy stretnú vo vzájomnom dueli.

SWAN 7. LIGA A – 21. KOLO:

Suchá nad Parnou – Košolná 2:3 (1:2)

Góly: 26. Cuninka, 61. Herega – 12. Volek, 32. Greguš (z pen), 48. Homoľa

SUCHÁ: Fridrich - Pospíšil, Slovák, Herega, Cuninka, Brestovanský, Macko, Hujsi, Rybařík, Izakovič, Šišmič (Banovič, Miksád, Sloboda)

KOŠOLNÁ: Chudják - Adam Volek, Konečný, Greguš, Holekši, Martin Zachar , Martin Volek, Homoľa, Ševčík, Šajdík, Hrušovský (Nejezchleb)

Hrnčiarovce – Jaslovské Bohunice B 2:1 (0:1)

Góly: 50. a 69. Amorim – 13. Balun

ČK: 43. Lančarič (J. Bohunice B)

HRNČIAROVCE: Šoš - Sedlický, Vozár, Kankara, Humberto Amorim, Jedinák, Serbák, Púchly, Hruška, Pilíšek, Kralovič (Zaoral, Blažek)

J. BOHUNICE B: Kollár - Sokolovič, Marcel Galovič , Jaroška, Kocán, Vavruš, Bachratý, Koleno, Lančarič, Halmo, Balun (Matovič)

Bohdanovce – Dobrá Voda 3:2 (1:1)

Góly: 20. Palšovič, 55. a 84. Heriban – 16. Novák, 47. Dubrava

BOHDANOVCE: Kessl - Kover, Prochádzka, Nádaský, Novosedlík, Schmidt, Krivda, I. Palšovič, Braniša, Heriban, Janec (Vyskoč, D. Palšovič, Cyprich)

D. VODA: Krížik - Dubrava, Paldan, Prvý, Matej Danko , Novák, Jantoš, Ondruška, Benedikovič, Hrašna, Klčo (Chmela, Suchán)

Ružindol – Špačince 0:8 (0:5)

Góly: 13., 23. a 32. Mrva, 35. Bunček, 38. vlastný 53. Izakovič, 54. a 71. D. Chudý

RUŽINDOL: Vrábel - Minarovič, Pokrývka, Horváth, Martin Turoň, Daniel Turoň, Matula, Bardáč, Gruchalák, Pavol Turoň, Domorak (Babka, Vrždiak)

ŠPAČINCE: Píš - Izakovič, Zemko, Hrebenár, Dušan Chudý , Novanský, Žák, Chudý, Sedlák, Bunček, Mrva (Kubiš, Zárecký, Boledovič)

Biely Kostol – Trstín 4:3 (3:3)

Góly: 7. Gažovič, 26. M. Jurina, 29. Hoblík, 90. Stacho – 5. Boledovič (z pen), 17. Štibraný, 17. Taranda

B. KOSTOL: Svitek - Kobza, Ľuboš Adámek, Čmehýl, Adámek, Hoblík, Jurina, Sládeček, Stacho, Gažovič, Nagy (Ostrihoň)

TRSTÍN: Indrišek - Klokner, Fedor, Hlávek, Obselka, Puschenreiter, Vavro, Juraj Vajsábel , Štibraný, Boledovič, Taranda

Naháč – Kátlovce 2:3 (2:2)

Góly: 19. Hodulík, 40. Lopatka – 16. R. Krchnár, 29. Cibrín, 65. Vyhlidal

NAHÁČ : Šutta - Zajíček, Denis Lopatka, Fančovič, Habala, Martin Hodulík, Jurica, Palkovič, Marcel Sersen, Martin Sersen, Peter Lopatka (Čavara, Kákoni)

KÁTLOVCE: Jurkas - Roman Krchnár , Daniel Sliva, Vyhlidal, Miroslav Sliva, Hlavatovič, Gajarský, Uváček, Šimončič, Vagovič, Cibrín (Pavlík, Beňo, Sekera)

Momentka zo zápasu Naháč - Kátlovce. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

Pavlice – Bučany 2:1 (1:0)