Futbal, 5. liga: Zvončín vyhral v Drahovciach, Horné Orešany porazili Mokrý Háj

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.4.2017, 18.47, prispievatelia

Gól Matúša Klenkoviča zo 65. minúty stačil Zvončínu na výhru v Drahovciach. Zvončín sa osamostatnil na prvom mieste v lige, Veľké Kostoľany a Trebatice však majú vzájomný zápas k dobru. Svoj vzájomný duel si totiž odložili na 14. apríla.

Futbal, 5. liga: Zvončín vyhral v Drahovciach, Horné Orešany porazili Mokrý Háj

Triumf Zvončína v Drahovciach zariadil Matúš Klenkovič. Archívne foto: Ján Král

Krakovany nestačili doma na Spartak zo Strážov a podľahli mu 0:2. Góly inkasovali v priebehu štyroch minút.

Horné Orešany vyhrali nad Mokrým Hájom rozdielom triedy. Dva góly strelil Blažo, posledný presný zásah pridal z penalty Malý.

Oreské viedlo v Križovanoch od prvej minúty 1:0, ale domáci dvomi gólmi v prvom polčase dokázali vývoj skóre otočiť. Záverečné slovo mali však hostia, v 85. minúte vyrovnal Šefčík na 2:2.