Futbal, 4. liga: Bolerázu vystrieľal víťazstvo Guoth, Malženice zakopli

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.4.2017, 20.22, Ján Král

Tabuľka sa opäť zamiešala.

Malženičan Vdovjak (v bielom) pri obrannom zákroku v zápase s Partizánskym. Foto: Ján Král

Malženice doma nečakane zakopli s Partizánskym, keď museli doháňať dvojgólové manko. Najprv zakončil únik Kučera a potom z penalty zvýšil Křapka.

Ešte do prestávky Malženice vyrovnali, keď si prvý gól hostia dali sami a pri druhom Rehák gólom do šatne vyrovnal na 2:2. Tento výsledok zostali v platnosti aj po záverečnom hvizde rozhodcu, pretože ani jedno z mužstiev už svoju šancu nevyužilo.

Dynamo v tabuľke predskočil rival z Bolerázu, ktorý doma zdolal Hlohovec 1:0. V prvom polčase mohol skórovať Mackovčín, nepremenil ale svoj únik.

Po zmene strán Slavoj zlepšil hru, na gól však čakal až do 81. minúty, keď jediný gól stretnutia vsietil Guoth. Tréner Juraj Královič ocenil výkon Tomáša Bagiho, ktorý dohral stretnutie takmer do konca napriek tržnej rane na hlave, ku ktorej prišiel po jednom zo súbojov ešte v prvom polčase.