Futbal, 8. liga A: Dlhá vyhrala nad rezervou Malženíc, Bíňovce deklasovali Sláviu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.4.2017, 20.06, prispievatelia

Futbalisti Dlhej síce prišli v dueli na pôde béčka Malženíc už v 8. minúte o zraneného Ryšavého, ktorého nahradil Belica, napokon sa ale tešili z troch bodov. Gólom do šatne načal domácich Peceň, po zmene strán pridali ďalšie zásahy Zemko a Šušota. Skóre na konečných 1:3 už iba korigoval v závere zápasu Zubčák.

Momentka zo zápasu Malženice B - Dlhá. Z bodov sa tešili hostia (v červeno-čiernom) Foto: Ján Král

Bíňovce porazili trnavskú Sláviu 6:0, hetrik nastrieľal Kumančík. Okrem neho sa do listiny strelcov zapísali aj Kostolanský, Čech a Petrovič.

Buková si poradila s Dolným Dubovým aj zásluhou hetrikov Jarabu a Študenca. Za hostí sa dva razy presadil Obšivan.

Smolenice viedli vo Vlčkoviach 1:0, ale Sabo krátko po góle vyrovnal a v úplnom závere zápasu vybojoval tri body pre domácich Matula.

Slovenská Nová Ves porazila v šlágri kola Lovčice tesne 2:1, na gól Hustého ešte reagoval Maar, napokon ale Novák rozhodol svojim gólom z 72. minúty.

Buková – Dolné Dubové 7:2 (3:2)

Góly: 6. Mišči, 14., 24. a 52. Jaraba, 58., 75. a 80. Študenc – 19. a 35. Obšivan

Bíňovce – Slávia 6:0 (3:0)

Góly: 19., 72. a 80. Kumančík, 22. Kostolanský, 34. Čech, 83. Petrovič

voľno: Modranka

1  Modranka 13 12 0 1 70 : 5 36 15
2  Bíňovce 14 10 1 3 29 : 11 31 10
3  Slovenská Nová Ves 13 10 0 3 52 : 21 30 9
4  Lovčice 13 10 0 3 50 : 20 30 12
5  Smolenice 14 8 0 6 40 : 31 24 6