Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.4.2017, 20.30, Ján Král

Myjava pred zápasom v Jaslovských Bohuniciach ťahala dlhú šnúru bez inkasovaného gólu, v 45. minúte ale domáci Kunovský po prihrávke z pravej strany napol sieť a ukončil tak po 579 minútach Solničkovu nepriestreľnosť. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 68. minúte, z priameho kopu trafil do siete Horeš. V závere už sa výraznejšia šanca nezrodila a tak zostal v platnosti stav 1:1.

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

Peter Lančarič (V červenom) sa po treste od disciplinárky vrátil do zostavy Jaslovských Bohuníc, na fotografii bráni v akcii Erikovi Pechovi. Foto: Ján Král

Boleráz svoju víťaznú jazdu jarnou časťou štvrtej ligy natiahol aj v Novej Dubnici. Stačil mu na to jeden gól, keďže si opäť udržal čisté konto. Rozhodol moment zo 72. minúty, keď si dal vlastný gól domáci Burdej.

Hlohovec musel proti Malženiciam už v 13. minúte nútene striedať svojho strelca Tomáša Došeka. Proti kvalitatívne lepšiemu súperovi sa držal do 37. minúty, potom otvoril skrinku s gólmi Balážik. Potom prišli chvíle Pikulíka, ktorý v zápase zaznamenal hetrik. Z penalty skóroval Juhásza a do listiny strelcov sa zapísal aj Blaho. Za domácich skóroval Veľký už za rozhodnutého stavu.

Vrbové prehralo v Trenčianskych Tepliciach 0:1, jediný gól duelu zaznamenal v 57. minúte Hamaňa.

Záznam celého zápasu Trenčianske Teplice – Vrbové:

4. liga SZ - 24. kolo:

Trenčianske Teplice – Vrbové 1:0 (0:0)

Góly: 57. Hamaňa

VRBOVÉ: Grežo – Ďuračka, Verchola, Vlado (83. Michálek), Strecký, Lackovič, Gažík, Majgot (68. Spál),Blaško (77. Matejka), Sumer, Zelenay

Hlohovec – Malženice 1:6 (0:1)

Góly: 75. Veľký - 37. Balážik, 54., 67. a 83. Pikulík, 63. Juhász (pen), 80. Blaho

HLOHOVEC: Planický – Krajčo, Blaho, M. Habán, Svíba, Andrássy, Veľký, T. Došek (13. D. Habán), Planieta, Gubala, Suchánek

MALŽENICE: Močko – Lulovič (64. Ocelka), Chynoradský, Vdovjak, Lošonský, Čmilanský, Barborík, P. Balážik, Pikulík, Krajčovič, Juhász (68. Blaho)