Futbal, 7. liga: Biely Kostol rozdrvil Dobrú Vodu, Špačince triumfovali v Naháči

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.4.2017, 18.58, Ján Král

Špačince pokračujú vo víťaznom ťažení, na pôde posledného Naháča naplnil papierové predpoklady a vyhrali hladko 6:2. Gólovo v stretnutí zažiaril Jozef Chudý, ktorý napol sieť súpera štyrikrát.

Futbal, 7. liga: Biely Kostol rozdrvil Dobrú Vodu, Špačince triumfovali v Naháči

Lukáš Jurina strelil za Biely Kostol proti Dobrej Vode štyri góly. Foto: Ján Král

Biely Kostol predviedol totálnu deštrukciu Dobrej Vody. O víťazovi bolo rozhodnuté už po 16. minútach, keď domáci viedli trojgólovým rozdielom, napokon súperovi nasúkali rovný tucet. Pod výsledkom 12:0 má výrazný podpis Lukáš Jurina, autor štyroch presných zásahov. Hostia sa zapísali do štatistík iba raz, keď videl žltú kartu hosťujúci Ondruška. Inak zápas patril iba domácim.

Dolné Orešany potvrdili výbornú formu aj proti rezerve Jaslovských Bohuní. Súpera na domácej pôde zdolali 5:3. Na góly Šaštinského a Šimonoviča nadviazal hetrikom Kulíšek, za hostí dvakrát napol sieť Marcel Bachratý, raz Galovič.

V zápase obcí ležiacich pri potoku Parná vyhrala Suchá na ihrisku Hrnčiaroviec 2:0. Hostí poslal do vedenia krátko pred prestávkou Rybařík, v 72. minúte pečatil výsledok Cuninka.

Košolná doma remizovala s Trstínom 1:1. Hostia viedli od 7. minúty po góle Lukáša Štibraného, za domácich vyrovnal v druhom polčase strelec Roman Greguš.

Ružindol si doma poradil s Bučanmi 2:1. Všetky góly padli v druhom polčase, domácich posadili na koňa góly Hrašnu a Vrždiaka, Bučany v závere už len korigovali Bindicsom.

Pavliciam vystrieľali v Bohdanovciach tri body ich tradiční strelci. Po góloch Poništiaka a Polednáka vyhrali 2:0.

SWAN 7. LIGA A – 23. KOLO:

Dolné Orešany – Jaslovské Bohunice B 5:3 (3:2)
Góly: 9. Šaštinský, 26. Šimonovič, 31., 58. a 89. Kulíšek – 15. a 44. M. Bachratý, 71. Galovič
D. OREŠANY: Lipovský – Dan. Tománek, Zajíc, Novák, Hajdúh, Kamenický, Hronský, Šaštinský, Šimonovič, Kulíšek, Szabó (Illéš, T. Kollár, Tóth)
J. BOHUNICE B: Kollár - Roman Sokolovič , Galovič, Jaroška, Kocán, Martin Gajarský, Dobiš, Krajčovič, Bachratý, Sládeček, Michal Gajarský

Hrnčiarovce – Suchá 0:2 (0:1)
Góly: 40. Rybařík, 72. Cuninka
HRNČIAROVCE: Šoš - Sedlický, Kankara, Amorim, Serbák, Hruška, Kralovič, Zaoral, Kyselica, Dias, Pilíšek (Jedinák, Vozár, Blažek)
SUCHÁ: Sloboda - Banovič, Pospíšil, Slovák, Tomáš Herega , Cuninka, Brestovanský, Macko, Rybařík, Hujsi, Šišmič (Bílik, Burian, Jankovič)

Košolná – Trstín 1:1 (0:1)
Góly: 55. Greguš – 7. L. Štibraný
KOŠOLNÁ : M. Chudják – A. Volek, Konečný, Greguš, Holekši, Zachar, Šajdík, Ševčík, Čavara, Nejezchleb, Hrušovský (T. Chudják, Váry)
TRSTÍN: Indrišek - Klokner, Fedor, Puschenreiter, Štibraný, Martin Javorek, Vajsábel, Daniš, Taranda, Hlávek, Obselka (Zuzčák, Boledovič)

Naháč – Špačince 2:6 (0:2)
Góly: 56. P. Lopatka, 90. Palkovič – 22. D. Chudý, 33., 50., 61. a 82. J. Chudý, 64. Sedlák
NAHÁČ : Šutta - Denis Lopatka, Habala, Fančovič, Zvolenský, Martin Hodulík, Jurica, Palkovič, Martin Sersen, Marcel Sersen, Peter Lopatka (Zajíček, Zemko)
ŠPAČINCE: Píš - Izakovič, Zemko, Dušan Chudý , Kubiš, Žák, Bunček, Sedlák, Chudý, Mrva, Hrebenár (Juran, Novanský, L. Dobrovodský)

Biely Kostol – Dobrá Voda 12:0 (7:0)
Góly: 8., 18., 19., a 70. L. Jurina, 14. Hoblík, 16. a 75. M. Jurina, 21. a 42. Gažovič, 55. Ľ. Adámek, 84. Sládeček, 85. Stacho
B. KOSTOL: Svitek - Ľuboš Adámek, Čmehýl, Adámek, Marek Jurina, Stacho, Gažovič, Nagy, Ostrihoň, Lukáš Jurina, Hoblík (Hlúch, Samák, Sládeček)
D. VODA: Dubrava - Prvý, Matej Danko , Novák, Ondruška, Benedikovič, Klčo, Suchán, Chmela, Hrašna, Fekete

Ružindol – Bučany 2:1 (0:0)
Góly: 47. Hrašna, 77. Vrždiak – 89. Bindics
RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Gruchalák, Morong, Domorak, Matula, D. Turoň, Moncman, Bardáč, Vrždiak, Hrašna (Jarábek, Pav. Morong)
BUČANY: Jamrich - Patrik Vančo , Bindics, Fančovič, Habes, Benko, Belák, Paulovič, Koreň, Hutta, Ryšavý (Rafi, Kosnáč, Hlučil)

Bohdanovce – Pavlice 0:2 (0:0)
Góly: 50. Poništiak, 60. Polednák
BOHDANOVCE: Kessl - Kover, Nádaský, Novosedlík, Schmidt, Krivda, Palšovič, Braniša, Janec, Vyskoč, Heriban (Peňák)
PAVLICE: Jozef Kollár - Matúš Kollár, Dubovský, Ladislav Kubík, Krištof, Martin Bočko , Križan, Kanis, Dunda, Michal Kubík, Poništiak (Ivančík, Polednák, Benkovský)