Futbal, 8. liga B: Vilček z Dolného Trhovišťa strelil Nižnej šesť gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.4.2017, 19.53, prispievatelia

Piešťany vyhrali nad Šterusmi 4:0 a pokračuje na svojej ceste za postupom.

Futbal, 8. liga B: Vilček z Dolného Trhovišťa strelil Nižnej šesť gólov

Ilustračné foto: archív hlas.sk

Dolné Trhovište viedlo nad Nižnou 1:0, keď v 29. minúte prvého polčasu prišiel na ihrisko striedajúci Igor Vilček. Na hetrik potreboval 18-ročný futbalista tri minúty v samom závere polčasu. A to ešte nebolo z jeho strany všetko. Po zmene strán zvládol podobnú porciu, celkovo teda stihol súperovi nastrieľať šesť gólov za 54 minút.

Pastuchov držal krok so Sokolovcami iba do polčasu, keď bol stav 2:2. Potom už strieľali góly iba hostia, zrodilo sa víťazstvo 5:2.

Kočín-Lančár vyhral nad Merašicami 7:3, hetrik zaznamenal Hruška, dva góly pridal Holícky. Hostia premenili dva pokutové kopy zásluhou Čiháka.

Horné Otrokovce si v Žlkovciach vytvorili dvojgólový náskok už v prvom polčase a hoci domáci znížili na 1:2, body putujú hosťom.

8. LIGA B – 20. KOLO:

Pastuchov – Sokolovce 2:5 (2:2)

Góly: 18. a 34. O. Koutný – 16. vlastný, 27. Sároši, 57. a 86. Stredák, 80. Bihári

Dolné Trhovište – Nižná 7:0 (4:0)

Góly: 13. Pavlák, 43., 44., 45., 69., 73. a 83. Vilček

Kočín-Lančár – Merašice 7:3 (3:2)

Góly: 10., 25. a 88. Hruška, 22. Žažo, 61. Vrbovský, 63. a 74. Holícky – 9. Chalány, 36. a 59. Čihák

Takto padol gól Merašičana Chalanyho. Foto: Dominik Tvrdý

Po tomto góle sa tešil Kočín-Lančár. Foto: Dominik Tvrdý

Piešťany – Šterusy 4:0 (1:0)

Góly: 13. Javorka st., 85. a 90. Glos, 87. Staško

ČK: 75. Gula (Piešťany)

Žlkovce – Horné Otrokovce 1:2 (0:2)

Góly: 82. Poláček – 20. Benko, 38. Trávniček

1  Piešťany 20 20 0 0 100 : 7 60 30