Futbal, 4. liga: Boleráz remizoval s Jaslovskými Bohunicami, Hlohovec nedal dokopy jedenástku

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 30.4.2017, 19.16, Ján Král

Hralo sa 25. kolo 4. ligy severozápad.

Futbal, 4. liga: Boleráz remizoval s Jaslovskými Bohunicami, Hlohovec nedal dokopy jedenástku

Po tejto hlavičke stredopoliara Bolerázu Bagiho musel ísť brankár Jaslovských Bohuníc Sakar na zem, loptu ale do siete nepustil. Foto: Ján Král

V dueli Boleráza s Jaslovskými Bohunicami dominovali defenzívy nad ofenzívami a gól nepadol.

Slavoj bol smerom dopredu aktívnejší, vypracoval si viac šancí, nebezpečný bol najmä zo štandardiek, ktoré ale obrana hostí dokázala riešiť.

ŠK Blava sa sústredila na pozornú obranu a vyrážanie do brejkov, remíza je vzhľadom na priebeh stretnutia asi zaslúžená.

Boleráz – Jaslovské Bohunice 0:0
BOLERÁZ: Hrivňák – Klačo, Hutár, Lalík, Kitta, Blaško, Mir. Daniš, Bagi, Mackovčín, Červenka (63. Líška), Guoth
JASL. BOHUNICE: Sakar – Lančarič, Poláček, Meško, Jakubička, Dobiš (69. Halmo), Doka, Janso, Pavlík (87. Krajčovič), Machovič, Kunovský

Malženičanom sa asi v prvom polčase vynorili čierne spomienky na nedávny domáci zápas s Partizánskym, v 18. a 21. minúte súper z Novej Dubnice totiž dvakrát gólovo udrel.

Ešte do prestávky ale stihol korigovať výsledok Pikulík a po zmene strán Krajčovič dvoma gólmi strhol víťazstvo na stranu Dynama.

Malženice – Nová Dubnica 3:2 (1:2)
Góly: 29. Pikulík, 58. a 70. Krajčovič – 18. Silný, 21. Pilný
MALŽENICE: Močko – Lulovič, Chynoradský, Vdovjak, Lošonský, Barborík, Krajčovič, Juhász, Ocelka (63. Balážik), Blaho (79. Rehák), Pikulík

Hlohovec nastúpil v Prečíne iba s desiatimi hráčmi, keďže mu chýbali viacerí členovia kádra pre zranenia. Medzi maródov patrí aj kanonier Tomáš Došek, ktorý má od duelu s Malženicami problémy s achilovkou.

Napriek tomu sa Hlohovčania v Prečíne držali, Gubalovi sa podarilo v 28. minúte vyrovnať, domáci však gólom Hybbena zakrátko opäť strhli vedenia na svoju stranu. Zápas sa definitívne zlomil v 72. minúte, keď Čelko zvýšil na 3:1.

To už hrali Hlohovčania iba deviati, keďže z ihriska musel odstúpiť aj zranený Gubala. Zvyšok zápasu bol v réžii Prečína, duel napokon skončil výsledkom 5:1.

Prečín – Hlohovec 5:1 (2:1)
Góly: 5. Gajdošík, 29. Hybben, 72. Čelko, 81. Orávik, 87. Kmošena – 28. Gubala
HLOHOVEC: Moravčík – Krajčo, Blaho, Svíba, Andrássy, Veľký, Planieta, Gubala, Srnka, Suchánek

Futbalisti Vrbového zabrali doma proti Trenčianskym Stankovciam naplno, súpera zdolali 3:0. Hneď v úvode otvoril skóre Vlado, druhý zásah pridal Blaško a po zmene strán dal výsledkovú definitívu Gažík.

Vrbové – Trenčianske Stankovce 3:0 (2:0)
Góly: 1. Vlado, 28. R. Blaško, 50. Gažík
VRBOVÉ: Grežo – Ďuračka, Vlado (58. Michálek), Verchola, Strecký, Lackovič, Majgot (61. Spál), Gažík, Blaško (77. Matejka), Sumer, Zelenay