Futbal, 7. liga B: Chtelnica a Bojničky si body podelili, Koplotovce nezaváhali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.5.2017, 07.36, prispievatelia

Pečeňady doma prekvapujúco nestačili na Veselé a prehrali 1:3. Za hostí skórovali v prvom polčase Brucháč a Jurda, v druhej časti hry pridal poistku Chudý.

Futbal, 7. liga B: Chtelnica a Bojničky si body podelili, Koplotovce nezaváhali

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Dubovany porazili Madunice 4:2, všetky góly videli diváci až v druhom polčase. Hostia viedli po zásahoch Javora a Maka už 2:0, ale domáci štyrmi gólovými údermi otočili priebeh duelu.

V šlágri kola si Chtelnica a Bojničky body podelili. Hostia išli do vedenia po góle Spáčila, za domácich vyrovnal z penalty po polčase kapitán Bílik.

Ostrov viedol v Trakoviciach po polčase 1:0, gól Bartoša však hosťom na body nestačil. Peter Kubiš krátko po polčase vyrovnal a v závere zápasu Patrik Husár rozhodol o výhre Trakovíc.

Moravany boli v susedskom derby v Banke favoritom a do vedenia ich poslal z penalty Dechet. Po polčase si domáci strelili vlastný gól a zdalo sa byť rozhodnuté. Neskôr znížili Koppom, ale na čo i len bod to nestačilo.

Koplotovce nezaváhali a Prašník doma porazili 3:1. Skóre po polhodine otvoril Marek Tvrdý, ešte v prvom polčase pridal z penalty druhý gól Marek Tajber a v druhej časti hry sa presadil aj Peter Majerník. Koplotovce vedú ligu o sedem bodov pred duom Chtelnica a Bojničky.

Šípkové zdolalo Ratnovce rozdielom triedy 5:2, dvomi gólmi sa blysol Dominik Žilka, po jednom presnom zásahu pridali za domácich Ivan Kurinec, Marian Balcír a Daniel Koyš. Za hostí sa do listiny strelcov zapísali Martin Paulovič a Andrej Petrík.

PLETIVA 7. LIGA B – 25. KOLO:

Pečeňady – Veselé 1:3 (0:2)

Góly: 54. Mitošinka – 16. Brucháč, 32. Jurda, 61. Chudý

PEČEŇADY: Chudý - Kaľuha, Izakovič, Durdy, Gula, Mitošinka, Bulák, Antal, Karaba, Daniška, Zubčák (Ščasnovič, Ondrášik)

VESELÉ: Ševečka - Konečný, Urban, Valíček, Rácz, Tomáš Michalčík , Brucháč, Jurda, Bašovský, Klúčovský, Chudý (Lesay, Ružička)

Dubovany – Madunice 4:2 (0:0)

Góly: 63. Kusý, 81. Vrbík, 85. Dovičič, 88. Masaryk – 49. Javor, 51. Rak

DUBOVANY: Tonkovič - Bubák, Boldiš, Kusý, M. Lietavec, Masarik, Vrbík, Dovičič, Škrobák, Lesaj, Pažík (Masaryk, O. Lietavec)

MADUNICE: Gažík - Michal Žuffa , Rusnáčik, Dzuro, Polák, Kabát, Javor, Barkoci, Rak, Kosa, Chalány (Jadrný)

Chtelnica – Bojničky 1:1 (0:1)

Góly: 47. Bílik (z pen) – 40. Spáčil

ČK: 42. O. Zemko (Chtelnica)

CHTELNICA: Bolla - Rechtorík, Bogora, Bílik, Slabý, Suchán, Piešťanský, Tomáška, Tomašovič, Zemko, Hrčka (Lukáčik, Brisuda, Kurucz)

BOJNIČKY: Šesták - Adam Kubiček, Rastislav Kubiček, Škoda, Farkaš, Špáčil, Halas, Ľubomír Kabát , Táčovský, Bučko, Vokel (Vyhlidal)

Trakovice – Ostrov 2:1 (0:1)

Góly: 48. Kubiš, 87. Husár – 23. Bartoš)

TRAKOVICE: Kollár - Hornák, Matúšek, Žemla, Šimon Peter Chudý, Husár, Janovič, Tibor Kubiš, Ščasnovič, Marián Chudý, Peter Kubiš (Kačinec, Taraba, Zelenay)

OSTROV: Pavol Kabát - Bartoš, Daniel Valo , Regina, Zsolnay, Bolješik, Svetlík, Jankech, Peter Kabát, Lukáč, Bojkovski (Toplanský, Legiň)

Banka – Moravany nad Váhom 1:2 (0:1)

Góly: 57. Kopp – 38. Dechet (z pen), 48. vlastný

BANKA: Halász - Babiš, Varga, Štefan Samuhel, Ladislav Šnajdar, Belan, Menyhért, Stanislav Šnajdar, Kopp, Andrej Samuhel, Nitka (Hulman, Švikruha, Klampár)

MORAVANY: Lamini - Ivan Jánošík, Miklovič, Hrnčiar, Miškerník, Dechet, Juraj Jánošík, Hrebík, Peter Polák , Števík, Strnisko (Hrnčiar)

Koplotovce – Prašník 3:1 (2:0)

Góly: 31. Tvrdý, 38. Tajber, 68. Majerník – 84. Konkuš

KOPLOTOVCE: Alchus - Miklovič, Tvrdý, Farkaš, Peťovský, Čulák, Volko, Krajčo, Tajber, Majerník, Lackovič (Kováč, Masár, Zámečník)

PRAŠNÍK: Kulich - Bielik, Obuch, Kubík, Konkuš, Adamec, Nižňanský, Nykodem, Žilka, Murín, Priebracha

Šípkové – Ratnovce 5:2 (4:1)

Góly: 14. Kurinec, 30. a 33. Žilka, 38. Balcír, 48. Koyš – 11. Paulovič, 81. Petrík

ŠÍPKOVÉ : Líška - Hanuliak, Oška, Šalát, Ilenčík, Martin Žilka, Balcír, Koyš, Kurinec, Dominik Žilka, Kusý (Držík, Kolník)

RATNOVCE: Burzala - Kopal, Jančovič, Brezovan, Bírešík, Paulovič, Adamča, Andrej Petrík , Pavlovič, Chocholáček, Žák (Kusý)

voľno: Kľačany

1  Koplotovce 23 16 3 4 73 : 34 51 15
2  Chtelnica 24 13 5 6 74 : 42 44 8
3  Bojničky 23 13 5 5 64 : 36 44 8
4  Trakovice 24 13 3 8 57 : 35 42 6
5  Kľačany 23 11 7 5 49 : 35 40 1