Futbal, 7. liga A: Biely Kostol strelil Pavliciam poltucet, Bučany vyhrali v Naháči

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.5.2017, 19.58, prispievatelia

Suchá a rezerva Jaslovských Bohuníc si body delili. Polčasové skóre 2:1 viac dávalo šancu vyhrať domácim, tí však napokon museli v závere ratovať aspoň bod. Z penalty ho v závere zariadil Martin Pospíšil.

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol strelil Pavliciam poltucet, Bučany vyhrali v Naháči

Brazílčan Amorim dal za Hrnčiarovce dva góly. Foto: Ján Král

Ružindol viedol po dvoch góloch Hrašnu nad Bohdanovcami 2:0, ale krátko pred hodinou hry znížil Heriban na rozdiel jedného gólu. Výhru domácich potvrdil v poslednej minúte Domorak.

Hrnčiarovce zdolali Trstín 4:0, dva góly domácich strelil Amorim, po jednom góle pridali Sedlický a Zaoral.

Hetrikom Mareka Hlavatoviča v prvom polčase stanovili Kátlovce predčasne víťaza zápasu v Dolných Orešanoch. Druhý a tretí gól strelil hosťujúci hráč z penalty. Domáci znížili v poslednej minúte striedajúcim Tóthom.

Bučany vyhrali 2:1 v Naháči. Na prvý gól hosťujúceho Beláka odpovedal v prvom polčase Zemko, na zásah hostí desať minút pred koncom už Naháč odpoveď nenašiel.

Biely Kostol strelil Pavliciam poltucet a vyhral 6:2. Dva góly strelil Ľuboš Adámek, jeden z penalty, jeden zo štandardky.

Košolná nedala šancu Dobrej Vode a vyhrala 8:1. Domáci našli vo svojich radoch až osem rôznych strelcov, jeden gól si hostia dali sami.

SWAN 7. LIGA A – 25. KOLO:

Suchá – Jaslovské Bohunice B 4:4 (2:1)

Góly: 25. a 37. Hujsi, 52. Slovák, 90. Pospíšil (z pen) – 30. Rajnic, 49. Juhász, 55. Gajarský, 80. Sokolovič

SUCHÁ: Fridrich - Pospíšil, Slovák, Herega, Bako, Brestovanský, Hujsi, Sloboda, Rybařík, Izakovič, Šišmič (Horník, Burian, Jankovič)

J. BOHUNICE B: Matolek - Galovič, Jaroška, Sládeček, Michal Gajarský, Roman Sokolovič, Matovič, Juhász, Rajnic, Kollár, Martin Gajarský

Ružindol – Bohdanovce 3:1 (1:0)

Góly: 32. a 69. Hrašna, 90. Domorak - 58. Heriban

RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Matula, Morong, Martin Turoň, Bardáč, Horváth, Moncman, Gruchalák, Pavol Turoň, Hrašna (Jarábek, Domorak, Vrždiak)

BOHDANOVCE: Kopúnek - Kover, Nádaský, Peter Novosedlík , Schmidt, Janec, Prochádzka, Kurinec, Heriban, Vyskoč, Braniša (D. Palšovič, I. Palšovič)

Hrnčiarovce – Trstín 4:0 (1:0)

Góly: 27. a 87. Amorim, 49. Sedlický, 51. Zaoral

HRNČIAROVCE: Sit - Sedlický, Kankara, Humberto Amorim, Serbák, Zaoral, Da Silva Dias, Pilíšek, Vozár, Hlinka, Blažek (Vozár, Hruška, Bečirovič)

TRSTÍN: Indrišek - Fedor, Puschenreiter, Obselka, Hlávek, Štibraný, Martin Javorek , Vajsábel, Gergel, Vavro, Taranda (Ormandy, Boledovič)

Dolné Orešany – Kátlovce 1:3 (0:3)

Góly: 90. Tóth – 10., 43. a 45. Hlavatovič (posledné dva z pen)

D. OREŠANY : Hirner - Tománek, Novák, Zajíc, Hronský, Hajdúh, Kamenický, Fogel, Šaštinský, Kulíšek, Šimonovič (Tóth, Kollár)

KÁTLOVCE: Jurkas - Roman Krchnár , Daniel Sliva, Vyhlidal, Gajarský, Šimončič, Vagovič, Hlavatovič, Hupka, Miroslav Sliva, Uváček (Cibrín, Babečka, Beňo)

Košolná – Dobrá Voda 8:1 (4:1)

Góly: 4. Zachar, 11. Greguš, 21. Hrušovský, 43. Volek, 58. vlastný, 64. Homoľa, 69. Holekši, 84. P. Nejezchleb – 33. Novák

ČK: 59. Jantoš (D. Voda)

KOŠOLNÁ : Chudják - Adam Volek, Konečný, Greguš, Holekši, Zachar, Šajdík, Homoľa, Čavara, Martin Volek, Hrušovský (Halaksa, Chudjak, P. Nejezchleb)

D. VODA: Hasala - Dubrava, Matej Danko , Novák, Ondruška, Suchán, Hrašna, Jantoš, Fekete, Hamrla, Benuščák

Biely Kostol – Pavlice 6:2 (4:1)

Góly: 8. M. Jurina, 9. Gažovič, 22. a 28. Ľ. Adámek (prvý z pen), 65. L. Jurina, 72. Hoblík – 36. Polednák (z pen), 81. Poništiak

B. KOSTOL: Ostrihoň - Ľuboš Adámek, Čmehýl, Marek Jurina, Stacho, Gažovič, Nagy, Lukáš Jurina, Hoblík, Adámek, Kobza (Samák, Hlúch)

PAVLICE: Jozef Kollár - Matúš Kollár, Dunda, Dubovský, Poništiak, Kubík, Križan, Bachratý, Benkovský, Martin Bočko , Polednák (Práznovský, Kubík, Hornaček)

Naháč – Bučany 1:2 (1:1)

Góly: 37. Zemko – 4. Belák, 80. Kosnáč

NAHÁČ: Šutta - Lopatka, Habala, Fančovič, Kákoni, Boledovič, Čavara, Martin Hodulík, Palkovič, Zemko, Sersen (Michal Počuch, Marián Počuch)

BUČANY: Jamrich - Bindics, Hlučil, Martin Fančovič , Benko, Belák, Paulovič, Krška, Hutta, Ryšavý, Kosnáč (Bunček)

voľno: Špačince

1  Špačince 22 17 3 2 104 : 22 54 21