Trnavské rybníky
reklama

Spoločnosť Grupo Antolin pôsobí na Slovensku 16 rokov, závod má aj v Trnave

AKTUALITY - Firmy | 1.6.2017, 09.58, inzercia

Spoločnosť Grupo Antolin pôsobí na Slovensku, ako jednom zo svojich kľúčových európskych trhov, už 16 rokov a v nasledujúcich rokoch tu plánuje zrealizovať významné projekty. Vzhľadom na značný rozvoj podnikania sa na Slovensku zameriava aj na zvyšovanie počtu pracovníkov.

Spoločnosť Grupo Antolin pôsobí na Slovensku 16 rokov, závod má aj v Trnave

Spoločnosť Grupo Antolin dodáva komponenty aj pre známe automobilové značky.

 

 

Spoločnosť začala svoju činnosť v regióne v roku 2001 zriadením výrobného centra na výrobu modulárnych čalúnení stropu v Bratislave. Dnes má Grupo Antolin viac ako 1300 zamestnancov a tri závody (v Bratislave, Trnave a Žiline), a je jedným z hlavných dodávateľov komponentov pre automobilové interiéry.

 

V poslednom roku sa spoločnosť etablovala ako skutočná platforma pre rast, inováciu, talent a vodcovstvo v globálnom automobilovom priemysle. Komponenty  vyrobené v tejto spoločnosti obsahuje jedno z troch áut na trhu.

 

Výnimočnosť spoločnosti Grupo Antolin v riadení umožnila zvýšenie dôvery u najlepších značiek na trhu. V rámci Slovenska spolupracuje so všetkými značkami prvej úrovne a svojou činnosťou veľmi pozitívne prispieva k jeho obchodnej bilancii.

 

Tento strategický charakter umožňuje spoločnosti spoliehať sa na pokračujúci rast v rámci Slovenska.

 

Po získaní kanadskej spoločnosti Magna Interiors zvýšil Grupo Antolin svoju činnosť a podiel v slovenskom priemysle začlenením trnavského závodu medzi svoje prevádzky.

 

Slovensko je jednou z 26 krajín, v ktorých spoločnosť pôsobí v svojich hlavných oblastiach podnikania, ktorými sú stropy a dvere.

 

V roku 2016 dosiahla spoločnosť v 167 závodoch s takmer 28 000 zamestnancami odbyt vo výške 5,2 miliárd Eur.

 

 

Oddanosť talentu a ocenenie výnimočnosti

Spoločnosť si uvedomuje, že dosahovanie a udržiavanie tejto vedúcej pozície musí ísť cestou stratégie založenej na raste, inovácii a talente.

 

V kontexte súčasnosti, keď automobilový sektor čelí jednej z najväčších transformácií vo svojej histórii, sa spoločnosť silne angažuje vo výskume a vývoji, na ktorého rozvoj sú vyčlenené približne dve percentá ročných investícií.

 

V tomto zmysle zohráva vývoj technológií a produktov významnú úlohu a dôkazom diverzity spoločnosti je aj slovenský trh, na ktorom sú zastúpené jej hlavné obchodné jednotky.

 

Ako príklad inovácií na Slovensku môžeme uviesť, že Grupo Antolin vlastní závod, ktorý je súčasne strediskom odbornej kompetentnosti v trnavskom regióne, ako skutočná referencia vo výrobe automobilových interiérov.

 

Spoločnosť Grupo Antolin dostala počas svojej histórie veľa ocenení za kvalitu a excelentnosť svojej práce.

 

Na Slovensku získala Groupo Antolin Bratislava certifikát ISO TS 16949, ktorý stanovuje presné požiadavky pre sériovú výrobu a originálne náhradné diely v automobilovom priemysle a zabezpečuje, aby každý komponent a bezpečnostný systém automobilov spĺňal požiadavky stanovené zákazníkmi a zodpovedajúcimi predpismi.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama