Futbal, 7. liga A: Špačince vyhrali v Kátlovciach, Košolná porazila Ružindol

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 4.6.2017, 21.54, prispievatelia

Suchá porazila Dobrú Vodu 5:0, strelecky sa darilo Slovákovi, autorovi dvoch gólov, ďalšie pridali Horník, Herega a Cuninka.

Futbal, 7. liga A: Špačince vyhrali v Kátlovciach, Košolná porazila Ružindol

Marek Slovák strelil dva góly Suchej. Archívne foto: Ján Král

Päť kusov strelil aj Biely Kostol v Naháči. Pod výhru 5:1 sa gólovo podpísali Andrej Adámek, Sládeček, Hoblík a dva razy Lukáš Jurina.

Naplno bodoval Trstín v súboji s rezervou Jaslovských Bohuníc. Po 24. minútach viedli domáci už 3:0, ale hostia gólom zápas zdramatizovali. Napokon bol stav po záverečnom hvizde 4:2.

Šláger kola medzi Kátlovcami a Špačincami sa skončil 3:4. Hostia najprv viedli 2:0, aby Kátlovce po hodine hry otočili stav na 3:2. V 82. minúte si ale dali domáci vlastný gól a v 87. minúte Zárecký zo štandardky rozhodol.

Dolné Orešany vyhrali nad Bučanmi 3:0. Už po polčase viedli dvojgólovým rozdielom, keď skórovali Kulíšek a Fogel. V druhej časti hry potvrdil tri body tretím gólom Kamenický.

Pavlice si z Hrnčiaroviec odvážajú výhru 4:0 a všetky body. Domáci neustrážili najlepšieho kanoniera súťaže Adama Polednáka a ten im strelil dva góly.

Rozdielom triedy, výsledkom 4:1 vyhrala Košolná s Ružindolom. Všetky góly videli diváci až v druhom polčase, polovicu z domácich úspechov strelil Matej Homoľa.

SWAN 7. LIGA A – 29. KOLO:

Suchá nad Parnou – Dobrá Voda 5:0 (2:0)

Góly: 12. a 50. Slovák, 41. Horník, 76. Herega, 88. Cuninka

SUCHÁ: Fridrich - Pospíšil, Rogel, Slovák, Herega, Cuninka, Macko, Mar. Sloboda, Rybařík, Izakovič, Horník (Mir. Sloboda)

D. VODA: Krížik - Matej Danko , Novák, Ondruška, Fekete, Paldan, Prvý, Dubrava, Benuščák, Benedikovič, Jantoš (Benuščák, Prvý)

Naháč – Biely Kostol 1:5 (1:3)

Góly: 18. Sersen – 2. A. Adámek, 17. Sládeček, 30. a 68. L. Jurina, 70. Hoblík

NAHÁČ: Šutta - Habala, Fančovič, Denis Lopatka, Palkovič, Čavara, Marcel Sersen, Boledovič, Peter Lopatka, Martin Sersen, Počuch (Zemko)

B. KOSTOL: Ostrihoň - Čmehýl, Marek Jurina, Stacho, Nagy, Lukáš Jurina, Kobza, Adámek, Sládeček, Hlúch, Ľuboš Adámek (Hoblík, Samák, Kročka)

Trstín – Jaslovské Bohunice B 4:2 (3:1)

Góly: 4. a 24. Štibraný, 15. Taranda, 58. Vajsábel – 29. Rajnic, 62. Bachratý

TRSTÍN: Obselka - Fedor, Martin Daniš, Klokner, Hlávek, Štibraný, Javorek, Michael Daniš, Vajsábel, Vavro, Taranda (Ormandy, Boledovič, Turanský)

J. BOHUNICE B: Kollár - Michal Sládeček , Jaroška, Nemček, Gajarský, Bachratý, Prvý, Demovič, Moravanský, Galovič, Rajnic (Balun)

Kátlovce – Špačince 3:4 (1:2)

Góly: 37. a 57. Vyhlidal, 56. Gajarský – 9. Kubiš, 20. Chudý, 82. vlastný, 87. Zárecký

KÁTLOVCE: Jurkas - Krchnár, Gajarský, Marek Hlavatovič, Hupka, Sliva, Uváček, Vyhlidal, Šimončič, Roman Hlavatovič, Vagovič (Pavlík, J. Hlavatovič)

ŠPAČINCE: Píš - Izakovič, Zemko, Hrebenár, Novanský, Žák, Juran, Kubiš, Dušan Chudý , Chudý, Mrva (L. Dobrovodský, Juran)

Dolné Orešany – Bučany 3:0 (2:0)

Góly: 38. Kulíšek, 45. Fogel, 57. Kamenický

D. OREŠANY: Hirner - Hajdúh, Novák, Fogel, Zajíc, Kamenický, Šaštinský, Šimonovič, Tóth, Hronský, Kulíšek (Ščasný, Sloboda, Szabó)

BUČANY: Jamrich - Martin Fančovič , Andrei Loti, Bunček, Paulovič, Benko, Koreň, Hutta, Ryšavý, Belák, Kosnáč (Krška)

Hrnčiarovce – Pavlice 0:4 (0:3)

Góly: 3. Kanis, 12. a 36. Polednák, 60. Kubík

HRNČIAROVCE: Šoš - Kankara, Zaoral, Pilíšek, Hlinka, Peter Vozár, Kralovič, Peter Vozár, Sedlický, Jedinák, Kyselica (Serbák, Hruška, Púchly)

PAVLICE: Jozef Kollár - Matúš Kollár, Dunda, Kubík, Práznovský, Križan, Martin Bočko , Ivančík, Poništiak, Kanis, Polednák (Kubík, Hornaček)