Sobota 21. 10., meniny má Uršuľa, zajtra Sergej.Význam mien.

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol vyhral v Kátlovciach, Pavlice deklasovali Dolné Orešany

Vydané 6.8.2017 o 20.44, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Strelcom kola je päťgólový Pavličan Adam Polednák.

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol vyhral v Kátlovciach, Pavlice deklasovali Dolné Orešany

Andrej Rakický (v modrom) pri treťom góle Modranky spracoval prihrávku z ľavej strany do protipohybu brankára Ružindola Uhlára a loptu potom už len pohodlne zasunul do siete. Foto: Ján Král

Ružindol s Modrankou predviedli svižný futbal. Do vedenia išli domáci, keď sa krátko pred prestávkou presadil Horváth.

Šance na skórovanie mali obe strany, ďalší gól však padol v 58. minúte, ked vyrovnal Rakický. Domáci mali ťažké srdce na rozhodcov, ktorí sa nedohodli na signalizácii autu, Ružindolčania prestali hrať a Modranka skórovala.

O zvrat výsledku sa postaral po kombinačnej akcii v 70. minúte Mačák. V závere už hostia udierali z brejkov, jeden z nich doviedol po Malženického prihrávke do finále Rakický a uzavrel na 1:3.

Ružindol – Modranka 1:3 (1:0)

Góly: 39. V. Horváth – 58. a 87. Rakický, 70. Mačák

RUŽINDOL: Uhlár – D. Turoň, M. Turoň, Morong, Moncman, Horváth, Gruchalák, Minarovič, Matula, Jarábek, Marián Domorák (Vrdžiak, P. Turoň, Vernillat)

MODRANKA: Haluzický – Rakický, Martin Gabriel, Novota, Sekera, M. Boskovič, Križan, Gumbír, Mačák, Valko, Šuran (Mir. Malženický, Chmela, Šim. Lančarič, Mar. Malženický)

Na Dobrej Vody začali góly padať až po zmene strán a všetky do siete Trstína. Skóre otvoril Jantoš, druhý gól pridal Paldan a konečný rezultát stanovil v 83. minúte na 3:0 Dubrava.

Dobrá Voda – Trstín 3:0 (0:0)

Góly: 49. Jantoš, 67. Paldan, 83. Dubrava

DOB. VODA: Krížik – Prvý, Ondruška, Klčo, Paldan, Danko, Novák, Ružička, Jankovič, Jantoš, Dubrava (Suchán, Hrašna, Hamrla)

TRSTÍN: Indrišek – Puschenreiter, Hlávek, Fedor, Vaško, Šuran, Vajsábel, Hetteš, Taranda, Javorek, Obselka (Mar. Daniš, Pav. Štibraný)

Ľuboš Adámek v dvanástej minúte z penalty poslal Biely Kostol na ihrisku Kátloviec do vedenia, domáci však do 25. minúty gólmi Hupku a Mačicu skóre otočili.

V 82. minúte videl druhú žltú kartu za provokačný potlesk smerom k rozhodcovi domáci Tomáš Pavlík a musel ísť predčasne pod sprchy. Hostia výhodu o jedného muža dokonale využili.

V 86. minúte vyrovnal Lukáš Jurina a v samom závere Ostrihoň gólom na 2:3 zaradil body pre hostí.

Kátlovce – Biely Kostol 2:3 (2:1)

Góly: 16. Hupka, 25. Mačica – 12. Ľ. Adámek (pen), 86. L. Jurina, 90. Ostrihoň

ČK: 82. Pavlík (Kátlovce)

KÁTLOVCE: Zemko – Vagovič, Krchnár, Hlavatovič, D. Hupka, Gajarský, Sliva, Vyhlidal, Šimončič, Hlavatovič, Mačica (

BIELY KOSTOL: Kuzma – Kobza, Ľ. Adámek, Stacho, Lukačovič, Čmehýl, Hrašna, Ostrihoň, L. Jurina, P. Sládeček, Nagy (Gažovič, M. Jurina, Hlúch, Hanzel)

O výsledok prvého hracieho dňa sa postarali Pavlice, ktoré deklasovali Dolné Orešany 9:0. Adam Polednák strelil päť gólov a to ešte nepremenil penaltu! Ďalšie zásahy pridali nové Cintula, Kubík, Poništiak a Szabó, ktorý prišiel ako posila pred sezónou práve z Dolných Orešian.

Pavlice – Dolné Orešany 9:0 (5:0)

Góly: 11. Cintula, 18. Mich. Kubík, 22. Szabó, 32., 40., 47., 60. a 72. Polednák, 57. Poništiak

PAVLICE: Alchus – Práznovský, Horňák, L. Dubovský, Križan, Bočko, Poništiak, Kubík, Cintula, Szabó, Polednák (Dunda, Mat. Kollár, Kanis, Izakovič, Ivančík)

DOL. OREŠANY: Lipovský – Fogel, Pospíšil, Hajdúh, Novák, Šaštinský, Ščasný, Hronský, Hudek, Šimonovič, Kulíšek (T. Kollár, R. Kollár, Augustín)

Michal Sládeček hrával v minulom ročníku za béčko Jaslovských Bohuníc, v lete prestúpil do Košolnej a hneď v prvom kole novej sezóny hral proti svojmu bývalému klubu. Po zápase bol napokon sklamaný, hostia totiž vyhrali 2:0, keď góly strelili Hrabovský a Prvý.

Košolná – Jaslovské Bohunice B 0:2 (0:1)

Góly: 9. Hrabovský, 89. Prvý

KOŠOLNÁ: Hudek – Kosnáč, Karas, Greguš, Holekši, Zachar, Volek, T. Chudjak, Ševčík, M. Sládeček, Hrušovský (Danišovič)

JASL. BOHUNICE: Hluch – Mich. Gajarský, Jaroška, Bachratý, Galovič, Prvý, Moravanský, Maron, Hrabovský, Rajnic, Remenár (Habala, Balun, Sokolovič)

Gól nevideli diváci iba v Brestovanoch, ktoré remizovali s Bohdanovcami 0:0. Prispela k tomu aj situácia zo 78. minúty, keď hosťujúci Dávid Palšovič fauloval domáceho hráča vo vyloženej šanci pred pokutovým územím, za čo videl červenú kartu.

Brestovany – Bohdanovce 0:0

ČK: 78. D. Palšovič (Bohdanovce)

BRESTOVANY: Tomík – D. Zlatohlávek, P. Rejduga, A. Sládeček, Vyskoč, Marek Kollár, Vidovič, Spevák, Kozák, Zelenay, A. Zlatohlávek (Kuchta, D. Dorčiak)

BOHDANOVCE: Prekop – Krivda, Sanny, I. Palšovič, D. Palšovič, Janec, Nádaský, Novosedlík, Kover, Kopúnek, Heriban

Hrnčiarovce uspeli v Naháči, o ich triumfe rozhodol dvoma gólmi obranca prerobený na útočníka Dušan Kralovič.

Naháč - Hrnčiarovce 0:2 (0:1)
Góly: 15. a 58. D. Kralovič
NAHÁČ: Sollár - Boledovič, Zajíček, D. Lopatka, Martin Sersen, Fančovič, Habala, P. Lopatka, Polakovič, Čavara (M. Lopatka, Maška)
HRNČIAROVCE: Sit - Serbák, Sedlický, Kankara, Hruška, Stošič, Palkovič, Pilíšek, Jedinák, Kralovič, Jankoľa (Hanzel, Vozár)

text: JÁN KRÁL

Bučany boli proti Suchej nad Parnou od začiatku aktívnejší, lepší na lopte, dobre kombinovali a tlačili sa do šancí. V koncovke však chýbal dôraz a tak prvý gól padol až v 20.minúte, keď sa presadil Paulovič.

Hostia dokázali vyrovnať po chybe v domácej obrane, presný v zakončení bol Slovák. Domáci odpovedali veľmi rýchlo, Belák využil svoju rýchlosť a upravil na 2:1.

Do polčasu sa hlavou ešte presadil Paulovič a domáci sa mohli upokojiť. Po obrátke pokračovala hra na polovici Suchej, domáci mali veľký tlak, ale nepotykali si s koncovkou.

Na 4:1 zvýšil až Benko, keď konečne prestrelil Slobodu. Hostia vykresali ešte iskierku nádeje po zakončení Rybaříka. Posledné slovo však mali domáci po rýchlej krídelnej akcii, keď Belák presne prihral na Vanča a ten upravil výsledok na 5:2.

Za Bučany hral aj tréner Denis Tomaškovič (v modrom), Suchej pomohol skúsený Ľuboš Fridrich (v červenom). Foto: Roman Pavelek

Bučany – Suchá 5:2 (3:1)

Góly: 20. a 41. Paulovič, 38. Belák, 70. Benko, 87. Vančo - 38. Slovák , 80. Rybařik

BUČANY: Jamrich – Bindics, Tomaškovič, Benko, Paulovič, Tanáč, Zubčák, Ryšavý, Kosnáč, K. Bunček (Rafi, Kinči, Vančo, Hlučil, Pavelek)

SUCHÁ: Marek Sloboda – Konečný, Herega, Rogel, Horník, Rybařík, Vaško, Cuninka, Slovák, Izakovič, Ľ. Fridrich (Brestovanský, Bílik, Miksád)

Fotili sme norodencov na oddelení šestonedelia trnavskej pôrodnice. celý článok

Deň vínnych pivníc v Trnave: Návštevníci sa dostanú do miest, ktoré nie sú bežne prístupné

Deň vínnych pivníc v Trnave: Návštevníci sa dostanú do miest, ktoré nie sú bežne prístupné

Na Deň vínnych pivníc príde do Trnavy približne 60 vinárov, organizátori dali do predaja 850 vínnych pasov. celý článok

Jazierce Mazda Tanex Praktická ambulancia Trnava jobspott 2017 Fragile Trnava A-mont Trnava Gašparík mäsovýroba 2017 EuroHause Unihouse Bábence Remax Sport House

Futbal, 4. liga: Malženice, Boleráz a Jaslovské Bohunice uspeli na domácich ihriskách

Futbal, 4. liga: Malženice, Boleráz a Jaslovské Bohunice uspeli na domácich ihriskách

Jaslovské Bohunice zdolali Hlohovec 2:0, oba góly zápasu strelil Andrej Dobiš. Veľké Kostoľany priviezli tri body... pozrieť video