Futbal, 7. liga A: Modranka porazila Kátlovce, Biely Kostol zdolal Bučany

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.8.2017, 19.54, prispievatelia

V sobotu vyhrali Pavlice na ihrisku Suchej rozdielom triedy 3:0. Vedenie z prvého polčasu poistili v druhom dejstve Szabó a Cintula.

K výhre Modranky prispel svojím výkonom aj Filip Novota. Foto: Ján Král

Bohdanovce doma síce viedli nad Košolnou 1:0 po zásahu Kopúnka, ale v druhom polčase hostia dvomi gólmi skóre otočili. Po góloch Hrušovského a Zachara si Košolná odviezla všetky tri body.

Hrnčiarovce porazili Brestovany 4:0, všetky góly padli v druhom polčase. Dva razy sa presadila opora domácich Ivan Jedinák.

Rovnakým výsledkom sa skončil aj zápas Dolné Orešany – Naháč. Prvý a posledný gól strelil Kulíšek, medzi strelcov sa zapísali aj Kamenický a Hronský.

Biely Kostol zvládol úlohu favorita a porazil Bučany 4:2. Domáci mali vo svojich radoch dvoch dvojgólových strelcov,  do polčasu sa trafil Ostrihoň a po zmene strán dva razy skóroval aj Lukáš Jurina.

Modranka dvoma gólmi v prvom polčase položila základ výhry nad Kátlovcami. Prvý gól strelil Gumbír, druhý pridal Rakický z penalty. V druhom polčase si domáci vylepšili skóre po góloch Chmelu a Lančariča.

Dobrá Voda nastrieľala Ružindolu poltucet a vyhrala celkovo 6:3. O šesť gólov sa postaralo päť hráčov, dva razy sa presadil iba Paldan. Za hostí si strelecký účet otvoril aj francúzsky futbalista Vernillat.

SWAN 7. LIGA A – 2. KOLO:

Suchá – Pavlice 0:3 (0:1)

Góly: 17. Dubovský, 66. Szabó, 77. Cintula

SUCHÁ : Sloboda - Konečný, Herega, Horník, Rybařík, Bílik, Cuninka, Brestovanský, Randys, Rogel, Fridrich (Brešťanský, Fridrich, Matlák)

PAVLICE: Alchus - Práznovský, Dubovský, Ladislav Kubík, Horňák, Križan, Martin Bočko , Poništiak, Michal Kubík, Cintula, Szabó (Dunda, Kollár, Kanis, Ivančík, Izakovič)

Bohdanovce – Košolná 1:2 (1:0)

Góly: 19. Kopúnek – 60. Hrušovský, 75. Zachar

BOHDANOVCE: Prekop - Krivda, Sanny, Palšovič, Janec, Novosedlík, Kopúnek, Kessl, Braniša, Vyskoč, Doboš (Heriban)

KOŠOLNÁ: Hudek - Karas, Roman Greguš , Holekši, Zachar, Volek, Chudjak, Ševčík, Čavara, Sládeček, Hrušovský (Váry, Danišovič, Bobok)

Hrnčiarovce – Brestovany 4:0 (0:0)

Góly: 55. Vozár, 66. a 82. Jedinák, 69. Sedlický

HRNČIAROVCE: Sit - Serbák, Sedlický, Kankara, Hruška, Stošić, Palkovič, Jedinák, Hlinka, Peter Vozár, Peter Vozár (Hanzel, Banič, Púchly)

BRESTOVANY: Krajčovič - Císar, Kollár, Toráč, Rejduga, Bošácky, Vyskoč, Marek Kollár , Zelenay, Spevák, A. Zlatohlávek (D. Zlatohlávek, Kuchta, Sládeček, Dorčiak)

Dolné Orešany – Naháč 4:0 (2:0)

Góly: 22. a 84. Kulíšek (prvý z pen), 36. Kamenický, 80. Hronský

ČK: 89. Počuch (Naháč)

D. OREŠANY: Hirner - Rabara, Fogel, Pospíšil, Novák, Šaštinský, Hronský, Šimonovič, Hudek, Kamenický, Kulíšek (Augustín, Sloboda)

NAHÁČ: Sollár - Boledovič, Zajíček, Lopatka, Habala, Peter Lopatka , Polakovič, Sersen, Maška, Garažia, Kardoš (Počuch)

Biely Kostol – Bučany 4:2 (2:1)

Góly: 20. a 42. Ostrihoň, 61. a 64. L. Jurina – 22. Zubčák, 75. Paulovič

B. KOSTOL: Svitek - Kobza, Adámek, Stacho, Lukačovič, Čmehýl, Ostrihoň, Jurina, Sládeček, Nagy, Gažovič (M. Jurina, Samák, Škrbič)

BUČANY: Jamrich - Vančo, Bindics, Bunček, Tomaškovič, Benko, Belák, Zubčák, Tanáč, Ryšavý, Miroslav Kosnáč (Loti, Paulovič, Rafi, Kinči)

Modranka – Kátlovce 4:0 (2:0)

Góly: 25. Gumbír, 37. Rakický (z pen), 78. Chmela, 84. Lančarič

MODRANKA: Haluzický - Rakický, Martin Gabriel, Novota, Sekera, Boskovič, Križan, Gumbír, Valko, Marek Gabriel, Mačák (Chmela, Lančarič, Lovecký, Malženický)

KÁTLOVCE: Zemko - Vagovič, Roman Krchnár , Roman Hlavatovič, Hupka, Sliva, Vyhlidal, Marek Hlavatovič, Kobetič, Mačica, Beňo (Cíbrín)

Dobrá Voda – Ružindol 6:3 (2:1)

Góly: 12. Dubrava, 35. Heltko, 51. Prvý, 60. a 77. Paldan, 70. Chmela – 39. Vernillat, 68. Moncman, D. Turoň

D. VODA: Krížik - Prvý, Ondruška, Klčo, Paldan, Danko, Ružička, Jankovič, Jantoš, Heltko, Dubrava (Benedikovič, Chmela)

RUŽINDOL: Uhlár - Gruchalák, Karády, Matula, Martin Turoň, Tollarovič, Domorák, Vernillat, Domorak, Pavol Turoň, Marian Moncman (D. Turoň, Horváth)