Futbal, 7. liga A: Bučany otočili zápas s Modrankou, Pavlice zdolali Biely Kostol

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.8.2017, 21.54, Ján Král

V dueli Bučany – Modranka čakali diváci na gól až do 80. minúty, potom napol sieť exportnou strelou hosťujúci Valko a vyzeralo to, že hostia si odvezú tri body. Lenže už o tri minúty nariadil rozhodca Pavol Mucha penaltu v prospech domácich za zákrok na Benka a Kosnáč vyrovnal. To však nebolo všetko, v 88. minúte zavŕšil obrat na konečných 2:1 po Tomaškovičovom centri Benko.

Futbal, 7. liga A: Bučany otočili zápas s Modrankou, Pavlice zdolali Biely Kostol

Momentka zo zápasu Bučany - Modranka. Foto: Roman Pavelek

V šlágri kola vyhrali Pavlice nad Bielym Kostolom 3:1. Domáci sa ujali vedenia po polhodine zásluhou Polednáka, rovnaký hráč pridal v 65. minúte druhý gól z penalty. Hostia síce zakrátko korigovali, konečné skóre ale stanovil Poništiak.

Ružindol mohol nad Trstínom vyhrávať, v 10. minúte ale nepremenil penaltu Moncman. Ružindol si vytvoril aj ďalšie šance na skórovanie, ale loptu dostali do siete iba hostia zásluhou Tarandu. Ten trestal druhýkrát aj v 35. minúte. Po hodine hry síce striedajúci Pavol Turoň hlavičkou znížil, už o dve minúty sa ale najlepšie v skrumáži zorientoval Vajsábel a prekonal Uhlára. Ružindol sa snažil vyrovnať, vytváral si šance, no muž zápasu Taranda korunoval svoj hetrik a v 70. minúte zavŕšil svoj hetrik, čím upravil na konečných 1:4.

Kátlovce zdolali Dobrú Vodu 4:0. Skóre otvoril už v 7. minúte Marek Hlavatovič, potom hetrikom zažiaril Andrej Kobetič. Pre Kátlovce ide o prvé získané body v sezóne, pre Dobrú Vodu o prvé stratené.

Dolné Orešany vyhrávali v Brestovanoch po prvom polčase po góle Šaštinského. Po zmene strán však prišli tri silné minúty domáceho Toráča, ktorý dvoma gólmi otočil výsledok v prospech Brestovian. Ďalší gól už nepadol, zápas tak skončil výsledkom 2:1.

Naháč sa ujal vedenia proti Suchej už v 7. minúte po zásahu Martina Sersena. Keď videl v 37. minúte za faul červenú kartu brankár hostí Marek Sloboda, vyzeralo to, že domáci by mohli doviesť duel do víťazného konca. Po zmene strán ale najprv Rogel vyrovnal a v 75. minúte dokonca Herega dokonal obrat v stretnutí. A to ešte mohlo byť víťazstvo Suchej vyššie, v 80. minúte ale nepremenil penaltu Randys.

Hrnčiarovce dokázali otočiť v Košolnej nepriaznivý výsledok a dvoma gólmi Jedináka sa dostali v 38. minúte na koňa. Lenže Zachar do prestávky vyrovnal a po zmene strán strieľali góly už len domáci. Greguš z penalty a dva góly Homoľu stanovili konečný rezultát na 5:2.

Pavol Rajnic z rezervného tímu Jaslovských Bohuníc strelil Bohdanovciam štyri góly. Výrazne sa tak podieľal na víťazstve svojho tímu 7:1. Okrem Rajnica napli sieť ešte aj Bachratý, Hrabovský a Habala, za hostí iba korigoval Heriban.

SWAN 7. LIGA A – 3. KOLO:

Bučany – Modranka 2:1 (0:0)

Góly: 83. Kosnáč (pen), 88. Benko – 80. Valko

BUČANY: Jamrich – Loti, K. Bunček, Tomaškovič, Belák, Paulovič, Zubčák, Tanáč, Benko, Rafi, Kosnáč (P. Vančo)

MODRANKA: Haluzický – Novota, J. Sekera, Boskovič, Križan, Gumbír, Valko, Mačák, Kučík, Chmela, Huščava (P. Šuran)

Ružindol – Trstín 1:4 (0:2)

Góly: 60. P. Turoň – 26., 35. a 70. Taranda, 62. Vajsábel

RUŽINDOL: Vrábel – Minarovič, Matula, M. Morong, Jarábek, Turoň, Marián Domorák, Moncman, Marcel Domorak, Babka, Vrždiak (Tollarovič, P. Turoň, Uhlár, M. Turoň)

TRSTÍN: Indrišek – Klokner, Puschenreiter, Fedor, Vavro, L. Štibraný, Vajsábel, Taranda, Javorek, Hetteš, Hlávek (Vörös)

Kátlovce – Dobrá Voda 4:0 (3:0)

Goly: 7. Hlavatovič, 10., 40. a 75. Kobetič

KÁTLOVCE: Jurkas – Vagovič, Krchnár, R. Hlavatovič, Hupka, Sliva, Vyhlidal, M. Hlavatovič, Kobetič, Mačica, Gajarský (Beňo, Slovák, Šimončič, Pavlík, M. Zemko)

DOB. VODA: Krížik – Prvý, Ondruška, Paldan, Novák, Danko, Ružička, Jankovič, Heltko, Dubrava, Benedikovič (Jantoš, Chmela, Hrašna, Suchán)

Pavlice – Biely Kostol 3:1 (1:0)

Góly: 31. a 65. Polednák (druhý z pen), 77. Poništiak – 70. Ľ. Adámek

PAVLICE: Alchus – Mat. Kollár, L. Dubovský, L. Kubík, Práznovský, Bočko, M. Kubík, Poništiak, Cintula, Szabó, Polednák (Kanis, Ivančík, Štora)

BIELY KOSTOL: Svitek – Kobza, Ľ. Adámek, Stacho, Lukačovič, Čmehýl, Ostrihoň, L. Jurina, Sládeček, Nagy, Gažovič (Samák, Škrbič)

Brestovany – Dolné Orešany 2:1 (0:1)

Góly: 53. a 56. Toráč – 27. Šaštinský

BRESTOVANY: Tomík – D. Zlatohlávek, Toráč, Rejduga, Sládeček, Vyskoč, Marek Kollár, Vidovič, Spevák, Zelenay, A. Zlatohlávek (Martin Kollár, D. Dorčiak, Kuchta)

DOL. OREŠANY: Hirner – Illéš, Rábara, Pospíšil, Novák, Fogel, Šaštinský, Hronský, Hudek, Kamenický, Kulíšek (Tom. Kollár)

Naháč – Suchá nad Parnou 1:2 (1:0)

Góly: 7. Martin Sersen – 56. Rogel, 75. Herega

ČK: 37. Marek Sloboda (Suchá)

NAHÁČ: Sollár – Boledovič, D. Lopatka, Čavara, P. Lopatka, Polakovič, Marcel Sersen, Martin Sersen, M. Garažia, Maška, M. Lopatka (I. Lopatka)

SUCHÁ: Marek Sloboda – Horník, Herega, Konečný, Bílik, Brestovanský, Rogel, Randys, Ľ. Fridrich, Macko, Slovák (E. Fridrich, Izakovič, Miksád)

Košolná – Hrnčiarovce 5:2 (2:2)

Góly: 9. Hrušovský, 40. Zachar, 46. Greguš (pen), 64. a 85. Homoľa – 33. a 38. Jedinák

KOŠOLNÁ: D. Hudek – Karas, Greguš, Holekši, Zachar, Volek, Homoľa, Ševčík, Čavara, Sládeček, Hrušovský (T. Chudjak, Kosnáč, R. Bobok)

HRNČIAROVCE: Šoš – Serbák, Sedlický, Kankara, Hruška, Stošič, Palkovič, Jedinák, Hlinka, Vozár, Vozár (Banič, Púchly)

Jaslovské Bohunice B – Bohdanovce 7:1 (2:0)

Góly: 14. Bachratý (pen), 20. Hrabovský, 57., 63., 71 a 75. Rajnic, 79. Habala – 61. Heriban

JASL. BOHUNICE: Hluch – M. Gajarský, Jaroška, Bachratý, Galovič, Moravanský, Maron, Hrabovský, Rajnic, Remenár, Sokolovič (Habala, Balun, Matovič)

BOHDANOVCE: Prekop – Krivda, Sanny, I. Palšovič, Novosedlík, Kopúnek, Braniša, Heriban, Kover, D. Palšovič, Peňák (M. Stacho, Janec)

1   Pavlice 3 3 0 0 15:1 9
2   Jaslovské Bohunice B 2 2 0 0 9:1 6
3   Modranka 3 2 0 1 8:3 6
4   Hrnčiarovce 3 2 0 1 8:5 6
5   Dobrá Voda 3 2 0 1 9:7 6
6   Bučany 3 2 0 1 9:7 6