Sobota 23. 9., meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.Význam mien.

Futbal, 7. liga A: Suchá neudržala trojgólové vedenie, Košolná brala bod v Bielom Kostole

Vydané 10.9.2017 o 22.19, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Dolné Orešany strelili Bohdanovciam tri góly už v prvom polčase, zápas sa týmto rozdielom aj skončil. Dva presné zásahy si pripísal Hudek a jeden Kulíšek.

Futbal, 7. liga A: Suchá neudržala trojgólové vedenie, Košolná brala bod v Bielom Kostole

Roman Greguš vydoloval pre Košolnú cennú remízu v Bielom Kostole. Foto: Ján Král

Trstín vyhral nad Hrnčiarovcami tesne 2:1. Domáci viedli po polčase 2:0 zásluhou Tarandu a Vajsábla, hostia v druhej časti hry znížili zásluhou Jedináka. Následne však bol vylúčený hosťujúci Kankara a následne si Trstín body postrážil.

Suchá viedla nad rezervou Jaslovských Bohuníc už 3:0, ale ani tento náskok im na body nestačil. Presne pálil dva razy Marek Slovák a Ľuboš Fridrich. Hostia zápas nezabalili po dvoch góloch Bachratého a jednom Vavruša bolo skóre vyrovnané a o výhre hostí rozhodol vlastný gól domácich päť minút pred koncom.

Ružindol vyfasoval doma od Pavlíc poltucet. Zaujímavosťou je, že všetky góly padli až v druhom polčase. Hetrik zaznamenal Polednák, dvomi gólmi mu sekundoval Ladislav Szabó.

Kátlovce a Bučany si body po remíze 1:1 delili. Za hostí otváral skóre v závere polčasu Tanáč, v druhej polovici vyrovnal z penalty Kobetič.
Dobrá Voda zdolala Naháč 4:0, dva góly strelil Martin Paldan, po jednom pridali Jantoš a Ondruška.

Biely Kostol neudržal dvojgólové vedenie po prvom polčase a s Košolnou iba remizoval 2:2. Na góly Lukáša a Mareka Jurinovcov odpovedali v druhej časti hry Volek a v 87. minúte Greguš.

Modranka si schuti zastrieľala proti Brestovanom, pod výsledok 6:1 sa gólovo podpísali Rakický, Zvolenský, Sekera, Gergely a Mačák.

SWAN 7. LIGA A – 6. KOLO:

Trstín – Hrnčiarovce 2:1 (2:0)
Góly: 9. Taranda, 43. Vajsábel – 79. Jedinák
ČK: 81. Kankara
TRSTÍN: Obselka - Palkovič, Puschenreiter, Hlávek, Fedor, Klokner, Štibraný, Javorek, Vavro, Vajsábel, Taranda (Daniš, Gergel)
HRNČIAROVCE: Kralovič - Serbák, Tomáš Sedlický , Jedinák, Hlinka, Peter Vozár, Banič, Jankoľa, Kankara, Belanský, Peter Vozár (Púchly, Palkovič)

Dolné Orešany – Bohdanovce 3:0 (3:0)
Góly: 24. a 40. Hudek, 33. Kulíšek
D. OREŠANY: Hirner - Novák, Fogel, Hronský, Pospíšil, Šaštinský, Hudek, Kamenický, Šimonovič, Kulíšek, Rabara (Ščasný, T. Kollár, R. Kollár, Lipovský)
BOHDANOVCE: Kopúnek - Palšovič, Peter Novosedlík , Braniša, Heriban, Janec, Prekop, Krivda, Bezúch, Doboš, Kover (Ryška, Peňák)

Suchá – Jaslovské Bohunice B 3:4 (3:1)
Góly: 8. a 32. Slovák, 16. Ľ. Fridrich – 41. a 62. Bachratý (druhý z pen), 56. Vavruš, 85. vlastný
SUCHÁ: Erik Fridrich - Herega, Kandera, Konečný, Macko, Bílik, Brestovanský, Randys, Vaško, Slovák, Ľuboš Fridrich (Rybařík, Rogel, Miksád, Burian)
J. BOHUNICE B: Hluch - Vavruš, Remenár, Habala, Jaroška, Gajarský, Hrabovský, Marcel Bachratý , Rajnic, Bobák, Demovič (Nemček, Matovič)

Biely Kostol – Košolná 2:2 (2:0)
Góly: 42. L. Jurina, 45. M. Jurina – 47. Volek, 87. Greguš
B. KOSTOL: Kuzma - Adámek, Stacho, Lukačovič, Čmehýl, Ostrihoň, Jurina, Nagy, Gažovič, Kobza, Samák (M. Jurina, Hrašna)
KOŠOLNÁ: Hudek - Kosnáč, Karas, Roman Greguš, Volek, Homoľa, Chudjak, Ševčík, Čavara, Sládeček, Hrušovský (Váry, Bobok)

Modranka – Brestovany 6:1 (4:0)
Góly: 12. a 74. Rakický, 18. Gergely, 38. Zvolenský, 44. Sekera, 67. Mačák – 70. A. Zlatohlávek
MODRANKA: Haluzický - Sekera, Boskovič, Gumbír, Rakický, Zvolenský, Kučík, Gergely, Gabriel, Novota, Mačák (Huščava, Valko, Péchy, Lančarič, Malženický)
BRESTOVANY: Tomík - Daniel Zlatohlávek, Rejduga, Bošácky, Sládeček, Vyskoč, Marek Kollár , Vidovič, Kozák, Zelenay, Adam Zlatohlávek (Toráč, Kuchta, Sládeček)

Dobrá Voda – Naháč 4:0 (1:0)
Góly: 20. a 75. Paldan, 66. Jantoš, 69. Ondruška
D. VODA: Krížik - Prvý, Ondruška, Danko, Junas, Novák, Ružička, Jankovič, Paldan, Dubrava, Jantoš (Heltko, Benedikovič, Chmela, Hrašna, Fekete)
NAHÁČ: Šutta - Habala, Boledovič, Lopatka, Fančovič, Čavara, Marcel Sersen, Martin Sersen, Michal Garažia, Martin Garažia, Peter Lopatka (Sollár, Maška)

Ružindol – Pavlice 0:6 (0:0)
Góly: 51. Poništiak, 53. a 77. Szabó, 70., 79. a 85. Polednák
RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Daniel Turoň, Babka, Bardáč, Jarábek, Gruchalák, Karády, Horváth, Matula, Martin Turoň (M. Morong, Drmola)
PAVLICE: Jozef Kollár - Práznovský, Horňák, Dunda, Križan, Martin Bočko , Matúš Kollár, Poništiak, Kubík, Polednák, Szabó (Cintula, Ivančík, Izakovič)