Futbal, 7. liga A: Bučany aj o muža menej zdolali Trstín, Pavlice zdolali Kátlovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.9.2017, 19.08, prispievatelia

Brestovany si poradili s Dobrou Vodou, súpera zdolali rozdielom triedy 3:0. Dolné Orešany priviezli tri bod z Hrnčiaroviec, po nerozhodnom polčase naplni po zmene strán sieť Kulíšek a Šimonovič.

Futbal, 7. liga A: Bučany aj o muža menej zdolali Trstín, Pavlice zdolali Kátlovce

Momentka zo zápasu Bučany - Trstín, šanca domácich. Foto: Roman Pavelek

V divokom zápase medzi Bučanmi a Trstínom sa bolo na čo pozerať. Úvod domácim vyšiel výborne, keď Vančo prekonal Obselku strelou z hranice šestnástky. Následne Paulovič vysunul do nájazdu Bindicsa, ale ten minul bránu. Hostia po chybe v strede poľa skórovali Tarandom. Stret v pokutovom územi hosťujúceho brankára s Bindicsom bol posúdený ako faul a domáci sa ujali vedenia po premenenej penalte Bunčekom. Potom bol vylúčený domáci Rafi, keď vrazil do hosťujúceho hráča. Trstín stihol znížit po faule Jamricha z penalty. Druhý polčas domáci chceli aj napriek oslabeniu zvýšiť vedenie, hosťom ale vyšla akcia, keď vyrovnal Klokner. Bučany vyvíjali tlak, mali aj šance, ale do zakončenia sa dral aj Trstín. Víťazstvo 4:3 domácim napokon zariadil v 86. minúte parádnou strelou Bindics.

(mahu)

V súboji posledného Naháča s predposledným Ružindolom sa hralo pre oba tímy o prvé body v sezóne. Ružindol v týždni získal posilu do kádra v podobe Samuela Janiša a staronový člen ružindolského kádra splatil dôveru hneď pri svojej premiére. Súperove konto zaťažil hneď štyrmi gólmi! Dva pridal Daniel Turoň a tak zásah domáceho Fančoviča mal na konečný výsledok 1:6 už len kozmetický účinok.

Suchá síce viedla v Bohdanovciach po góle Ľuboša Fridricha z 11. minúty, domáci však ešte do prestávky duel otočili a po zmene strán pridali ďalšie góly na 4:1. Dvakrát napol sieť kanonier Heriban.

Pavlice si až prekvapujúco hladko poradili s Kátlovcami, súpera zdolali vysoko 5:1. Hostia korigovali, až keď domáci viedli štvorgólovým rozdielom. Posledné slovo ale mal pavlický Poništiak.

(krj)

SWAN 7. liga – 7. kolo:

Bučany – Trstín 4:3 (3:2)

Góly: 2. Vančo, 18. K. Bunček (pen), 29. a 86. Bindics – 13.Taranda, 35. Gergel (pen), 70. Klokner

ČK: 29. Rafi (Bučany)

BUČANY: Jamrich – Vančo, Bindics, K. Bunček, Tomaškovič, Habes, Paulovič, Zubčák, Tanáč, Rafi, Kosnáč (Hlučil, Ryšavý, Kinči)

TRSTÍN: Obselka – Fedor, Klokner, Javorek, Vavro, Taranda, Gergel, Hetteš, Puschenreiter, Vaško, Daniš

Pavlice – Kátlovce 5:1 (3:0)

Góly: 15. Horňák, 35. Polednák, 37. Szabó, 52. Cintula, 66. Poništiak – 56. Kobetič

PAVLICE: J. Kollár – Práznovský, Horňák, Dunda, Križan, Bočko, Poništiak, M. Kubík, Cintula, Polednák, Szabó (M. Kollár, J. Kubík, Izakovič)

KÁTLOVCE: Jurkas – Vagovič, Krchnár, Sliva, Vyhlidal, M. Hlavatovič, Kobetič, Slovák, Mačica, Pavlík, R. Hlavatovič (Beňo)

Naháč – Ružindol 1:6 (0:3)

Góly: 71. Fančovič - 5., 22., 51. a 65. Janiš, 25. a 78. D. Turoň

NAHÁČ: Sollár – Habala, Boledovič, D. Lopatka, Fančovič, Čavara, Martin Sersen, Michal Garažia, M. Lopatka, Polakovič, P. Lopatka (Martin Garažia, Marcel Sersen, Maška)

RUŽINDOL: Uhlár – Babka, Karády, Minarovič, M. Turoň, Gruchalák, Matula, Moncman, D. Turoň, P. Turoň, Janiš (Jarábek, Bardáč)

Brestovany – Dobrá Voda 3:0 (1:0)

Góly: 30. Zelenay, 73. Vidovič, 83. Kozák

BRESTOVANY: Tomík – Toráč, Rejduga, Bošácky, Sládeček, Vyskoč, Marek Kollár, Vidovič, Zelenay, A. Zlatohlávek (Martin Kollár, Spevák, Kuchta)

DOB. VODA: Dubrava – Prvý, Ondruška, Junas, Ružička, Jankovič, Paldan, Jantoš, Chmela, Fekete, Heltko (Kubiš, Hamrla, Hrašna, Suchán)

Bohdanovce – Suchá nad Parnou 4:1 (2:1)

Góly: 22. a 63. Heriban, 32. Greguš, 80. Krivda – 11. Ľ. Fridrich

BOHDANOVCE: Kessl – Kopúnek, I. Palšovič, Novosedlík, Braniša, Heriban, Prekop, Krivda, Greguš, Vyskoč, Sanny (Bočko, Janec)

SUCHÁ: E. Fridrich – Herega, Kandera, Konečný, Macko, Rogel, Bílik, Brestovanský, Randys, Slovák, Ľ. Fridrich (Rybařík, Miksád, Matlák)

Hrnčiarovce – Dolné Orešany 0:2 (0:0)

Góly: 50. Kulíšek, 58. Šimonovič

HRNČIAROVCE: Sit – Kralovič, Serbák, Sedlický, Jedinák, Hlinka, Vozár, Banič, Hanzel, Palkovič, Stošič (Hruška, Kurinec)

DOL. OREŠANY: Lipovský - M. Novák, Rábara, T. Kollár, Hronský, Pospíšil, Šaštinský, Ščasný, Tóth, Šimonovič, Kulíšek (R. Kollár, Illeš)

nedeľný program:

Modranka zvíťazila v nedeľnej dohrávke na ihrisku Košolnej 3:1, góly strelili Gumbír, Gergely a Valko. Za domácich korigoval Karas.

Duel Jaslovské Bohunice B – Biely Kostol sa nehral pre nespôsobilý terén.

Košolná – Modranka 1:3 (0:2)

Góly: 74. Karas - 30. Gumbír, 41. Gergely, 55. Valko

KOŠOLNÁ: Hudek – Karas, Greguš, Zachar, Volek, Homoľa, Chudjak, Ševčík, Čavara, Sládeček, Hrušovský (Holekší, R. Bobok)

MODRANKA: Haluzický – Boskovič, Sekera, Novota, Gumbír, Rakický, P. Zvolenský, Gergely, Mačák, Križan, Valko (Lančarič, Šuran)

Jaslovské Bohunice – Biely Kostol – odložili na 1.11. o 10:30

1   OZ TJ Družstevník Pavlice 7 6 0 1 33:6 18   6
2   FO ŠK Modranka 7 6 0 1 23:7 18   9
3   Jaslovské Bohunice B 6 5 1 0 21:7 16   10