Futbal, 7. liga B: Prašník vyprášil Ostrov, v Piešťanoch sa nehralo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.9.2017, 20.03, prispievatelia

Chtelnica vyhrala nad Madunicami 3:1, dva razy sa presadil Hrčka, po hodine hry pridal tretí gól Tomáška. Za hostí skóroval Polák.

Futbal, 7. liga B: Prašník vyprášil Ostrov, v Piešťanoch sa nehralo

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Dubovany a Dolný Lopašov si body po remíze 1:1 delili. Za Dubovany otváral skóre Dovičič, o remíze rozhodol hosťujúci Čerňanský v 86. minúte.

Trakovice porazili Kľačany 4:0. Darilo sa najmä Lukášovi Tarabovi. Ten zaznamenal hetrik, jeden gól domácich pridal Tibor Kubiš. Zaujímavosťou je, že až tri góly strelili domáci zo štandardných situácií.

Prašník vyprášil Ostrov 5:0 na jeho pôde, tromi gólmi sa o to výraznou mierou postaral Erik Spál. Sekundovali mu Lukáš Konkuš a Radovan Kubiš.

Pečeňady strelili v Šípkovom po góle v každom z polčasov a vyhrali 2:0. Prvý l dal Mitošinka a druhý Michal Kaľuha.

Veselé viedlo v Ratnovciach 1:0, ale ani polčasové vedenie im na body nestačilo. Domáci Andrej Petrík potreboval na hetrik len štrnásť minút a všetko bolo razom inak. Napokon domáci pridali ešte dva góly a vyhrali celkovo 5:3.

Bojničky a Borovce sa rozišli po remíze 1:1. Skóre otvoril v druhej minúte domáci Škoda, ale hosťujúci Jozef Urban vybavil pre Borovce v 85. minúte bod.

V Piešťanoch sa nehralo pre nespôsobilý terén, zápas preložili na 1. novembra.

V dohrávkach štvrtého kola, ktoré boli na programe počas sviatku v piatok vyhrali obe domáce mužstvá. Borovce porazili Ostrov 2:0 a Pečeňady vyhrali nad Trakovicami rozdielom triedy 3:0.

RUBBEX 7. LIGA B – 7. KOLO:

Chtelnica – Madunice 3:1 (2:1)

Góly: 9. a 45. Hrčka, 60. Tomáška – 41. Polák

CHTELNICA: Pavelský - Lukáčik, Bogora, Rechtorík, Melicher, Kurucz, Piačka, Tomáška, Brisuda, Zemko, Hrčka (Tomašovič, Slabý)

MADUNICE: Miník - Hargaš, Mesároš, Jadrný, Dzuro, Rak, Javor, Michal Žuffa , Pisarik, Polák, Barkoci (Gažík, Černek)

Dubovany – Dolný Lopašov 1:1 (1:0)

Góly: 29. Dovičič – 86. Čerňanský

DUBOVANY: Tonkovič - Martin Kollár, Boldiš, Kusý, Škrobák, Masarik, Pažík, Strečanský, Štefan Kollár, Lesaj, Dovičič (Lányi, Masaryk, Hruška)

D. LOPAŠOV: Kúdela - Buchel, Ďuračka, Lenghart, Bílik, Čerňanský, Beblavý, Gula, Patrik Braniša , T. Zemko, Reško (A. Zemko, Vrbovský)

Piešťany – Moravany – odložené na 1. 11. 2017 o 13.30

Trakovice – Kľačany 4:0 (2:0)

Góly: 5., 38. a 60. Taraba, 49. T. Kubiš

TRAKOVICE: Janák - Matúšek, Šimon Peter Chudý, Taraba, Janovič, Tibor Kubiš, Matej Ščasnovič, Chudý, Marek Ščasnovič, Krajčovič, Peter Kubiš (Blažo, Husár, Kanis, Krajčovič)

KĽAČANY: Michal Bôžik - Pavelka, Peťko, Šudý, Marek Bôžik, Peter Jurík, Gula, Lukáš Ďuriš , Boča, Súľovský, Mokrička (Kraus, Kubatka, Vavro)

Ostrov – Prašník 0:5 (0:1)

Góly: 41. Kubiš, 48. Konkuš, 56., 66. a 87. Spál (druhý z pen)

OSTROV: Hajdín - Valo, Legiň, Bojkovski, Lukáč, Bartoš, Svetlík, Urbánek, Pavol Kabát, Jankech, Peter Kabát (Braško, Holán)

PRAŠNÍK: Priebracha - Adamec, Gyürke, Kubík, Spál, Konkuš, Klein, Radovan Kubiš , Ondrej Bielik, Balcír, Rastislav Bielik (Bajcar, Nykodem)

Šípkové – Pečeňady 0:2 (0:1)

Góly: 25. Mitošinka, 83. Kaľuha

ŠÍPKOVÉ : Obuch - Kolník, Hanuliak, Puvák, Oška, Šalát, Koyš, Žák, Kubík, Lago, Bielik (Petrík, Držík)

PEČEŇADY: Rybanský - Bánovec, Ščasnovič, Kaľuha, Chudý, Antal, Jankovič, Karaba, Martin Zubčák , Mitošinka, Daniška (T. Chudý, Ondrášik, Uhlík)

Ratnovce – Veselé 5:3 (0:1)

Góly: 48., 50. a 62. Petrík, 82. Jančovič, 87. M. Paulovič – 21. Klúčovský, 79. Lesay, 84. Michalčík

RATNOVCE: Budka - Kopal, Bílik, Blaško, Petrík, Brezovan, Ondrej Paulovič, Martin Paulovič, Vetrík, Jančovič, Gogol (Šiška, Boďo)

VESELÉ: Strecký - Konečný, Valíček, Urban, Jozef Rácz , Hrnčiar, Brucháč, Jurda, Michalčík, Krajčo, Klúčovský (Chudý, Lesay, Beník)

Bojničky – Borovce 1:1 (1:0)

Góly: 2. Škoda – 85. Urban

BOJNIČKY: Sersen - Kubiček, Pavelka, Škoda, Špáčil, Halas, Kabát, Mihina, Vyhlídal, Vokel, Táčovský (Kubránsky)

BOROVCE: Valo - Dubovský, Peter Herceg , Ondrej Macháč, Machač, Urban, Koprna, Tonkovič, Michalák, Michal Macháč, Moravčík