Nevyšlo to ani na Zemplíne, trnavskí hokejisti prehrali aj v Michalovciach

ŠPORT - Hokej | 23.9.2017, 07.53, prispievatelia

Jediný gól Trnavy strelil v presilovke Peter Valent.

Nevyšlo to ani na Zemplíne, trnavskí hokejisti prehrali aj v Michalovciach

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Na body si budú musieť trnavskí hokejisti ešte počkať, vysokú prehru 1:7 im uštedrili na svojom ľade Michalovčania.

Domáci hokejisti išli do vedenia už po 26 sekundách, no na ďalší gól si diváci museli počkať až do začiatku druhej tretiny. Pred druhou prestávkou už bolo jasné, že domáci si stav 4:0 postrážia a meniť sa bude iba výška skóre.

Trnavčania síce znížili po presilovkovom góle Petra Valenta, ale domáci pridali neskôr ďalšie tri góly.

Po prehre 1:7 sa musia gladiátori sústrediť na najbližší domáci zápas, ktorý odohrajú v stredu 27. septembra o 17.00 proti Považskej Bystrici.

1. HOKEJOVÁ LIGA –4. KOLO

Michalovce - HK Gladiators Trnava 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)
Góly: 1. a 24. Hamráček, 26. Fajčák, 36. Brezniak, 45. Banovský, 46. Solomochak, 51. Linet – 42. Valent

Strely: 40:31
Vylúčenia: 5:6
Presilovky: 0:1
Oslabenia: 0:0