Futbal, 7. liga A: Modranka vyhrala zápas o čelo tabuľky, Pavlice zdolali Bučany

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.9.2017, 19.24, prispievatelia

Dolné Orešany porazili Trstín na jeho pôde 4:1, všetky góly hostí strelil Vladimír Kulíšek. Za domácich vyrovnával na polčasových 1:1 Vajsábel.

Futbal, 7. liga A: Modranka vyhrala zápas o čelo tabuľky, Pavlice zdolali Bučany

Ani dva góly Nicolasa Bindicsa napokon Bučanom na body s Pavlicami nestačili. Foto: Ján Král

Suchej stačil jeden gól na výhru nad Hrnčiarovcami, tri body zabezpečil domácim Ľuboš Fridrich v 19. minúte.

Biely Kostol zvládol úlohu favorita a porazil Bohdanovce 4:1. Za domácich sa presadili Lukačovič, Ľ. Adámek z penalty, Hrašna a P. Gažovič.

Modranka viedla nad rezervou Jaslovských Bohuníc už 3:0, ale zbytočne si situáciu skomplikovala, keď nechala hostí znížiť na rozdiel jediného gólu. Viac už ich súper nestihol a tak ostali body v Modranke. Dva góly dal Gergely a jeden Rakický, za hostí znižovali Bachratý a striedajúci Nemček.

Košolná naložila Dobrej Vode na jej vlastnom ihrisku poltucet, keď dva góly dal Volek, po jednom Greguš, Holekši, Homoľa a Hrušovský.

Ružindol vyhral polčas nad Brestovanmi po dvoch góloch Moncmana, v druhej časti pridal gól Samuel Janiš, na čo hostia už dokázali reagovať iba čestným zásahom Daniela Zlatohlávka na konci duelu.

Kátlovce porazili Naháč 4:1, hoci v 54. minúte bol stav vyrovnaný 1:1. Potom skórovali Krchnár a dva razy Mačica.

(jam)

Zápas Bučany - Pavlice sa hral vo výbornom tempe, domáci boli kombinačne lepši, hostia hrali priamočiaro a hľadali dlhými loptami svojich útočníkov vpredu.

Svoju kvalitu predviedol Polednák, keď chybu Jamricha potrestal úvodným gólom. Domáci odpovedali po úniku Bindicsa a vyrovnali.

Hostia však opäť využili Polednáka a ten zase poslal hostí do vedenia. Hostia zvýšili vedenie na 3:1 Poništiakom, keď sa presadil hlavou.

Domáci potom zatlačili, ale v zakončení boli nepresní a tak Pavlice trestali a zvýšili už na 4:1 po zakončení Szabom. Bučany sa nevzdávali a tlačili sa dopredu, odmenou im bol gól Hlučila, ktorý mal potom na kopačke aj zníženie na 3:4, ale minul bránu.

V druhom polčase to bolo o tlaku domácich na bránu Alchusa. Na oboch stranách odpískal rozhodca penalty, ale ani Cintula, ani Benko neboli úspešní.

Na 3:4 znížil po strele z hranice šestnástky Bindics. Domáci stále tlačili a snažili sa o vyrovnanie. Mali dobré možnosti, ale Alchus bol na správnom mieste a tak Pavlice vydolovali tri cenné body.

SWAN 7. LIGA A – 8. KOLO:

Trstín – Dolné Orešany 1:4 (1:1)

Góly: 28. Vajsábel – 25., 54., 64. a 72. Kulíšek (prvý z pen)

TRSTÍN: Obselka - Fedor, Klokner, Puschenreiter, Javorek, Vajsábel, Vavro, Štibraný, Taranda, Hetteš, Hlávek (Gergel, Vörös)

D. OREŠANY: Hirner - Rabara, Fogel, Hronský, Novák, Pospíšil, Kamenický, Tóth, Ščasný, Šimonovič, Kulíšek (Kollár, Illeš, Mikinič)

Suchá nad Parnou – Hrnčiarovce nad Parnou 1:0 (1:0)

Gól: 19. Ľ. Fridrich

SUCHÁ: Sloboda - Herega, Horník, Konečný, Macko, Cuninka, Bílik, Rybařík, Burian, Slovák, Fridrich (Miksád, Matlák, Brestovanský)

HRNČIAROVCE: Sit - Kralovič, Serbák, Tomáš Sedlický , Jedinák, Hlinka, Banič, Palkovič, Hruška, Kankara, Vozár (Kurinec, Púchly)

Biely Kostol – Bohdanovce 4:1 (2:0)

Góly: 24. Lukačovič, 45. Ľ. Adámek (z pen), 53. Hrašna, 67. P. Gažovič – 83. Nádaský

B. KOSTOL: Kuzma - Adámek, Lukačovič, Čmehýl, Ostrihoň, Nagy, Kobza, Samák, Sládeček, Hlúch, Hrašna (Laczó, P. Gažovič, Škrbič, T. Gažovič)

BOHDANOVCE: Kessl - Kopúnek, Palšovič, Peter Novosedlík , Braniša, Heriban, Prekop, Krivda, Greguš, Sanny, Doboš (Nádaský, Kover, Peňák, Nikolovski)

Modranka – Jaslovské Bohunice B 3:2 (2:0)

Góly: 9. Rakický, 36. a 56. Gergely – 60. Bachratý, 83. Nemček

MODRANKA: Haluzický - Sekera, Boskovič, Gumbír, Rakický, Zvolenský, Gergely, Novota, Mačák, Križan, Kučík (Fančovič, Šuran, Lovecký)

J. BOHUNICE B: Hluch - Remenár, Maron, Habala, Rajnic, Jaroška, Gajarský, Demovič, Vavruš, Marcel Bachratý , Sokolovič (Moravanský, Galovič, Nemček)

Dobrá Voda – Košolná 1:6 (0:3)

Góly: 47. Danko – 15. Holekši, 28. a 78. Volek, 38. Hrušovský, 67. Homoľa, 83. Greguš

D. VODA: Dubrava - Ondruška, Junas, Ružička, Paldan, Jantoš, Fekete, Heltko, Novák, Benedikovič, Danko (Hrašna, Chmela, Hamrla, Suchán)

KOŠOLNÁ: Hudek - Kosnáč, Roman Greguš , Holekši, Zachar, Volek, Homoľa, Ševčík, Čavara, Sládeček, Hrušovský (Bobok, Váry)

Ružindol – Brestovany 3:1 (2:0)

Góly: 7. a 17. Moncman, 73. Janiš – 90. Zlatohlávek

RUŽINDOL: Uhlár - Babka, Bardáč, Minarovič, Turoň, Jarábek, Matula, Moncman, Synak, Janiš, Vrždiak (Gruchalák, Tollarovič)

BRESTOVANY: Krajčovič - A. Zlatohlávek, Toráč, Rejduga, Bošácky, Sládeček, Vyskoč, Marek Kollár , Vidovič, Zelenay, Kozák (D. Zlatohlávek, Kollár, Kuchta, Sládeček)

Kátlovce – Naháč 4:1 (1:0)

Góly: 33. Hlavatovič, 57. Krchnár, 80. a 89. Mačica – 54. Kákoni

KÁTLOVCE: Zemko - Vagovič, Krchnár, Sliva, Vyhlidal, Marek Hlavatovič, Kobetič, Roman Hlavatovič, Gajarský, Mačica, Šimončič (Pavlík, Slovák, Beňo)

NAHÁČ: Sollár - Habala, Lopatka, Fančovič, Čavara, Martin Sersen, Garažia, Polakovič, Peter Lopatka , Marcel Sersen, Kákoni (Maška)

Bučany – Pavlice 3:4 (2:4)

Góly: 14 a 74. Bindics, 43. Hlučil – 4. a 15. Polednák, 18. Poništiak, 39. Szabó

BUČANY: Jamrich - Vančo, Bindics, Hlučil, Fančovič, Bunček, Tomaškovič, Benko, Zubčák, Tanáč, Kosnáč (Suchoň, Ryšavý, Loti)

PAVLICE: Alchus - Práznovský, Horňák, Dunda, Križan, Martin Bočko , Poništiak, Kubík, Cintula, Polednák, Szabó (Kubík, Kollár, Hornaček, Kanis)

1   Pavlice 8 7 0 1 37:9 21
2   Modranka 8 7 0 1 26:9 21
3   Biely Kostol 7 5 1 1 33:10 16
4   Jaslovské Bohunice B 7 5 1 1 23:10 16
5   Bučany 8 5 1 2 27:17 16
6   Košolná 8 5 1 2 24:14 16