Futbal, 5. liga: Horné Orešany strelili v Gbeloch štyri góly, na víťazstvo to ale nestačilo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.9.2017, 21.54, Ján Král

Divokou remízou 4:4 sa skončil zápas piatej ligy západ medzi Gbelmi a Hornými Orešanmi.

Futbal, 5. liga: Horné Orešany strelili v Gbeloch štyri góly, na víťazstvo to ale nestačilo

Hornoorešanci zaknihovali remízu. Ilustračné foto: Ján Král

Domáci vždy len doťahovali náskok súpera, napokon ale bod vydolovali. V prvom polčase strelil dva góly Iskry Dušan Blažo.

Keď po hodine hry pridal Marek Planeta tretí gól hostí, vyzeralo to nádejne, lenže o šesť minút to už neplatilo a bolo vyrovnané.

V 71. minúte poslal Horné Orešany znova do vedenia Babirát, avšak posledné slovo mali domáci. V 87. minúte strelil posledný gól Zajíček.

Trebatice cez víkend nehrali, duel v Mokrom Háji majú preložený na 29. októbra.

5. LIGA ZÁPAD – 7. KOLO:

Gbely – Horné Orešany 4:4 (1:2)
Góly: 32. Karas (pen), 63. Cvečka, 66. Kučera, 87. Zajíček – 20. a 45. D. Blažo, 60. M. Planeta, 71. Babirát
HOR. OREŠANY: Smolek – Kondrček, Drozda, Malacký, Križan, Zvonár, M. Planeta, F. Blažo, D. Blažo, Babirát, Rajt

Brodské – Moravský Svätý Ján 3:3