Futbal, 7. liga A: Pavlice strelili súperovi štrnásť gólov, rezerva Jaslovských Bohuníc dvanásť

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.10.2017, 18.06, prispievatelia

Dolné Orešany porazili Suchú 4:2 najmä vďaka hetriku Šimonoviča. Polčas bol vyrovnaný 1:1, ale po zmene strán úradoval spomínaný 21-ročný strelec.

Útočník Bieleho Kostola Michal Hrašna (v žltom) strelil Hrnčiarovciam hetrik. Foto: Ján Král

Rezerva Jaslovských Bohuníc naložila Dobrej Vode dvanásť gólov. Po polčase viedli domáci už 7:0 a to mali od 22. minúty vylúčeného hráča. Pod tucet gólov sa siedmimi presnými zásahmi podpísal kapitán tímu Marcel Bachratý. Po dva pridali Dávid Moravanský a Vladimír Hrabovský, jeden strelil Pavol Rajnic.

Šesť gólov Szabóa a päť Polednáka prispeli k deštrukcii Trstína, ktorý dostal v Pavliciach nakladačku 14:0! Dvoma gólmi sa pridali Poništiak, jedným Kubík.

Bučany vezú tri body z Naháča. Výhra 2:1 sa rodila až v záverečných minútach zápasu. Bunček poslal hostí do vedenia, Sersen o päť minút vyrovnal a Benko strelil záverečný gól v 89. minúte.

Brestovany porazili Kátlovce 4:1, keď už do polčasu viedli domáci 4:0. Dva góly dal Kozák, po jednom pridali Zlatohlávek a Kollár.

Modranka tlačila Bohdanovce celý prvý polčas, ale góly sa hosťom podarilo streliť až v jeho závere. Po priamom kope sa k lopte dostal Gumbír a sám pred gólmanom nezaváhal. Krátko na to prenikli hostia pred šestnástku Bohdanoviec a po prihrávke z pravej strany pridal druhý gól zblízka Boskovič. V druhom polčase dva razy skóroval kapitán Rakický a zrodil sa výsledok 0:4.

Zo zápasu Bohdanovce - Modranka. Priamy kop pred prvým gólom.

Biely Kostol strelil Hrnčiarovciam na ich pôde poltucet, hetrik vsietil Michal Hrašna.

Ružindol vyhral v Košolnej 1:0, jediný gól zápasu dal Moncman v 33. minúte.

SWAN 7. LIGA A – 8. KOLO:

Jaslovské Bohunice B – Dobrá Voda 12:4 (7:0)

Góly: 4. a 47. Moravanský, 5., 18., 37., 40., 53., 86. a 88. Bachratý, 42. a 55. Hrabovský, 44. Rajnic – 50. a 64. Danko, 66. a 90. Heltko

ČK: 22. Jaroška (J. Bohunice B)

J. BOHUNICE B: Hluch - Maron, Habala, Rajnic, Jaroška, Demovič, Bachratý, Galovič, Moravanský, Meško, Hrabovský (Bobák, Nemček, Sokolovič, Matovič)

D. VODA: Krížik - Dubrava, Ondruška, Junas, Ružička, Paldan, Heltko, Novák, Danko, Chmela, Jankovič (Kubiš, Ladvenica, Suchán)

Dolné Orešany – Suchá 4:2 (1:1)

Góly: 15. Kulíšek, 49., 50. a 86. Šimonovič – 36. Ľ. Fridrich, 80. Miskád

ČK: 71. Slovák (Suchá)

D. OREŠANY : Hirner - Fogel, Hronský, Hajdúh, Novák, Pospíšil, Kamenický, Hudek, Šaštinský, Šimonovič, Kulíšek (Tóth, Martišovič, Kollár, Illeš)

SUCHÁ: Sloboda - Tomáš Herega , Kandera, Konečný, Macko, Rybařík, Vaško, Rogel, Brestovanský, Slovák, Ľ. Fridrich (Miksád, Horník, E. Fridrich, Matlák)

Pavlice – Trstín 14:0 (5:0)

Góly: 8., 13., 67., 72., 84. a 88. Szabó, 14., 43., 45., 56. a 78. Polednák, 49. M. Kubík, 65. a 65. Poništiak

PAVLICE: Alchus - Ladislav Kubík, Dubovský, Dunda, Križan, Bočko, Horňák, Poništiak, Michal Kubík, Polednák, Indrišek (Ivančík, Kollár, Kanis)

TRSTÍN: Indrišek – Hlávek, Fedor, Klokner, Puschenreiter, Javorek , Vajsábel, Vavro, Štibraný, Taranda, Obselka (M. Daniš)

Naháč – Bučany 1:2 (0:0)

Góly: 83. Sersen – 78. Bunček, 89. Benko

NAHÁČ : Sollár - Habala, Denis Lopatka, Fančovič, Čavara, Martin Sersen, Peter Lopatka, Marcel Sersen, Kákoni, Boledovič, Marek Lopatka (Maška)

BUČANY: Jamrich - Hlučil, Bunček, Tomaškovič, Benko, Eremiáš, Andrei Loti, Zubčák, Tanáč, Ryšavý, Miroslav Kosnáč (Fančovič, Eremiáš)

Brestovany – Kátlovce 4:1 (4:0)

Góly: 7. a 37. Kozák, 12. D. Zlatohlávek, 44. Kollár – 58. M. Hlavatovič

BRESTOVANY: Tomík - Císar, Adam Zlatohlávek, Toráč, Rejduga, Sládeček, Marek Kollár, Zelenay, Kozák, Daniel Zlatohlávek, Kollár (Kuchta, Chlebek, Mišovič)

KÁTLOVCE: Jurkas - Vagovič, Roman Krchnár , Sliva, Vyhlidal, Marek Hlavatovič, Roman Hlavatovič, Gajarský, Mačica, Šimončič, Pavlík (Hupka, Beňo, Zemko)