Utorok 21. 11., meniny má Elvíra, zajtra Cecília.Význam mien.

Futbal, 8. liga B: Sokolovce porazili Žlkovce, dramatický záver v Banke

Vydané 15.10.2017 o 19.14, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Zápas o špicu tabuľky zvládli lepšie Sokolovce, Žlkovciam nastrieľali päť gólov a vedú súťaž o tri body pred Šulekovom. Dva presné zásahy si pripísal Karaba, po jednom góle pridali aj Jašík, Javorka a Stredák.

Futbal, 8. liga B: Sokolovce porazili Žlkovce, dramatický záver v Banke

Ilustračné foto: Miroslav Ledecký

VAM Security

Dolné Trhovište si body s rezervou Malženíc podelilo. Za domácich otvoril skóre Sobkuliak a po zmene strán vyrovnal Maruna.

Pastuchov vyhral v Banke a odváža si všetky tri body. To najzaujímavejšie sa dialo na konci zápasu, keď v 84. minúte išli hostia do vedenia, ale Belan vyrovnal. V úplnom závere rozhodol Ondrej Koutný o výhre Pastiuchova zo štandardky.

Šulekovo strelilo Kočínu poltucet gólov, po tri si domáci nechali do každého polčasu.

Šterusy porazili Nižnú 7:0 a stihli to v prvom polčase. Po dva góly zaznamenali Jankovič, Žilka a Sereda. Jeden zásah pridal aj Andrej Duchaj.