Futbal, 4. liga: Malženice, Boleráz a Jaslovské Bohunice uspeli na domácich ihriskách

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.10.2017, 18.34, prispievatelia

Jaslovské Bohunice zdolali Hlohovec 2:0, oba góly zápasu strelil Andrej Dobiš. Veľké Kostoľany priviezli tri body z Trenčianskych Teplíc, o ich triumfe rozhodol v samom závere po štandardke Ajpek.

Futbal, 4. liga: Malženice, Boleráz a Jaslovské Bohunice uspeli na domácich ihriskách

Andrej Dobiš dvoma gólmi rozhodol o víťazstve Jaslovských Bohuníc. Archívne foto: Ján Král

Vrbové vyhralo v Novej Dubnici 2:1. Prvý gól dal striedajúci Zelenay, potom domáci vyrovnali z penalty, ale Blaško v závere vybavil body pre hostí.

Malženice potvrdili úlohu favorita a porazili Partizánske rozdielom triedy. Góly domácich strelili skúsení hráči, prvý a tretí dal Juraj Braniša a krátko po prestávke sa presadil aj Daniel Benkovský.

Boleráz vyhrával po polhodine nad Šimonovanmi 2:0, ale hostia po polčase znížili na rozdiel jediného gólu. Pokoj na kopačky domácich vrátil poistkou v podobe tretieho gólu v 71. minúte Bagi. Okrem neho skórovali za domácich aj Guoth a Lošonský.