Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali v Dolnom Lopašove, Piešťany v Šípkovom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.10.2017, 18.28, prispievatelia

Moravany v Chtelnici dva razy viedli, ale na výhru im to nestačilo. Na góly Mišenčíka a Prištica dokázali odpovedať domáci Brisuda a Hrčka.

Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali v Dolnom Lopašove, Piešťany v Šípkovom

Ilustračné foto: archív th

Dubovany si poradili s Prašníkom 5:1, stačili na to dvaja strelci. Lesaj dal prvé dva góly a následne hetrik strelil Vrbík. Za hostí skóroval Pašmík.

Veselé vyhralo v Borovciach 2:1, keď prvý gól strelili hostia už v druhej minúte a víťazný zásah pridali v 83. Za domácich trafil presne Andrej Koprna.

Zápas ako na hojdačke videli diváci v Ostrove. Domáci viedli po penalte Daniela Vala. V druhom polčase hostia po góloch Tarabu a Bališa otočili vývoj skóre a navyše domáci brankár bol vylúčený. To však nebránilo Ostrovu v strieľaní gólov a Jankech s Lukáčom za dve minúty opäť naklonili misky váh na svoju stranu. O deľbu bodov sa zo štandardky postaral svojim druhým gólov zápase Lukáš Taraba.

Piešťany nezastavilo ani Šípkové. Hetrik Martina Gulu bol dôležitou súčasťou výhry 4:2. Za PFK otváral skóre Jozef Glos zo štandardky.

Ratnovce viedli po polhodine nad Kľačanmi už 2:0 a mali zápas solídne rozohraný. Ani góly Petríka a Budku ale na tri body nestačili. Hostia do polčasu stihli Mokričkom znížiť a Kubatka v 58. minúte vyrovnal na konečných 2:2.

Madunice vyhrali v Bojničkách 2:0, prvý gól strelil Rusnáčik, druhý pridal v závere Michal Kabát.

Pečeňady zvíťazili rozdielom triedy v Dolnom Lopašove. Pod výsledok 3:0 sa podpísali Kaľuha, Zubčák z penalty a Bánovec.