Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali vo Vrbovom, Jaslovským Bohuniciam vystrieľal body Halmo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.10.2017, 20.05, Ján Král

Malženice vyhrali vo Vrbovom jednoznačne 5:0. Na koňa ich posadil vlastný gól Ďuračku zo 17. minúty. Ešte do prestávky pridali góly obrancovia Kovársky a Milota. V záverečných minútach pečatili vysoké víťazstvo Dynama striedajúci Herák a Benkovský.

Radosť futbalistov Malženíc. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

V úvode zápasu Myjava – Boleráz si vypracovali šance obe mužstvá, skóre však otvoril až v 22. minúte po rohovom kope Hutár. Zakrátko našla centrovaná lopta hlavu Bagiho a ten poslal Slavoj už do dvojgólového vedenia.

Domáci rýchlo zareagovali a v 28. minúte znížili po štandardke hlavičkou Joríka. To už na ihrisku nebol brankár Boleráza Hrivňák, ktorého musel striedať Vahalík.

Jorík napokon aj vyrovnal, keď sa presadil po rohovom kope. Po zmene strán už gól nepadol, hoci šancí na zmenu skóre bolo viacero.

Súboj regionálne blízkych klubov medzi Veľkými Kostoľanmi a Jaslovskými Bohunicami rozhodol jediný gól. Strelil ho v 80. minúte hosťujúci Michal Halmo.

Hlohovec si strelil proti Častkovciam dva vlastné góly, konto domáceho Slovana zásahmi zaťažil aj Adamec a jeden úder pridal Bangai. Zásahy Došeka a Janíka mali na konečný výsledok iba kozmetický účinok, Hlohovec prehral 2:5.

4. LIGA SZ – 11. KOLO:

Vrbové – Malženice 0:5 (0:3)

Góly: 17. vlastný Ďuračka, 26. Kovársky, 34. Milota, 83. Herák, 89. Benkovský

MALŽENICE: Székely – Lulovič, Lančarič, Milota, Kovársky, Čmilanský, Barborík, Rehák, Juhász, Královič, J. Krajčovič (Benkovský, Braniša, Herák, Š. Horváth)

Myjava – Boleráz 2:2 (2:2)

Góly: 28. a 45. Jorík – 22. Hutár, 25. Bagi

BOLERÁZ: Hrivňák - Lošonský, Lalík, Hutár, Klačo, Daniš, Blaško, Bagi, Mackovčín, Líška, Guoth (Vahalík, Polák, Židek)

Veľké Kostoľany – Jaslovské Bohunice 0:1 (0:0)

Gól: 80. Halmo

VEĽ. KOSTOĽANY: Orichel – Troják, Strečanský, Kolarovič, Šuliman, Beko, Grígel, Mačica, Ajpek, Janíček, Buchanec (Bachňák, Svítek, Blanárik)

JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Meško, Jakubička, Prvý, Broš, Machovič, Doka, Dobiša, P. Krajčovič, Janso, Halmo (Poláček, Hrabovský, K. Maron)

Hlohovec – Častkovce 2:5 (0:1)

Góly: 50. Došek, 86. Janík – 15. vlastný Planieta, 49. a 63. Adamec, 60. vlastný Svíba, 67. Bangai

HLOHOVEC: Kinče – Dzurek, M. Habán, Svíba, Andrássy, Veľký, Cabadaj, Došek, Planieta, D. Habán, Suchánek (Galbička, Janík, Krajčo, Mičian)

Partizánske – Trenčianske Stankovce 3:0

Holíč – Trenčianske Teplice 2:0

Šimonovany – Domaniža 5:1

Prečín – Nová Dubnica 1:2

1   OFK Malženice 10 8 2 0 26:5 26   11
2   OK Častkovce 10 8 0 2 26:9 24   12
3   ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske 10 7 1 2 21:11 22   4