Futbal, 8. liga A a B: Bíňovce rozstrieľali Vlčkovce, Žlkovce porazili Šulekovo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 5.11.2017, 20.36, prispievatelia

Dolné Dubové viedlo v Lovčiciach už 2:0, ale v 75. minúte znížil Grgáč na rozdiel jedného gólu a v úplnom závere vyrovnal Michal Hochman.

Futbal, 8. liga A a B: Bíňovce rozstrieľali Vlčkovce, Žlkovce porazili Šulekovo

Futbalisti Bíňoviec po úspešnom zápase. Foto: TJ Bíňovce

Smolenice si podľa očakávaní poradili s trnavskou Sláviou, pod výsledok 3:1 sa gólovo podpísali Hodulík, Sudin a Jurica.

Slovenská Nová Ves viedla nad Opojom 1:0 po góle Sivoňa, ale po polčase Doka a Peter Nejezchleb otočili vývoj skóre. Bod pred obe mužstvá zabezpečil vyrovnaním domáci Čarnogurský.

Bíňovce strelili Vlčkovciam poltucet, po dva góly zaznamenali Opálek, Kumančík a aj Královič.

Polčasovú remízu 2:2 medzi Dlhou a Bukovou rozhodol v 75. minúte svojim druhým gólom v zápase Martin Študenc.

8. liga B: Sokolovce vyučovali v Kočíne

Žlkovce vyhrali nad Šulekovom rozdielom triedy, súpera navyše bodovo dobehli v tabuľke. O dva góly sa postaral Kinči, jeden pridal striedajúci Horváth.

Pastuchov si poradil s rezervou Malženíc 5:2, hostia strelili dva góly až za stavu 0:5.

Šterusy viedli nad Bankou po góle Seredu, ale ešte do polčasu vyrovnal z penalty Kiss. O troch bodoch pre domácich rozhodol v 88. minúte Kriško.

Sokolovce zničili Kočín-Lančár na jeho pôde a strelili sedem gólov. Hetrik zaznamenal Javorka, dva presné zásahy pridal Bihári.

Igor Vilček strelil Nižnej všetky štyri góly Dolného Trhovišťa, jediný gól domácich si pripísal Lukáš Velšic. Hostia vyhrali 4:1.

8. LIGA B – 14. KOLO:

Žlkovce – Šulekovo 3:0 (2:0)

Góly: 29. a 43. Kinči, 49. Horváth

Pastuchov – Malženice B 5:2 (1:0)

Góly: 29. Koutný, 48. Kollár, 56. a 65. Lukáčik, 72. Vavruš – 80. Hruška (z pen), 90. Valent

Šterusy – Banka 2:1 (1:1)

Góly: 11. Sereda, 88. Kriško – 22. Kiss (z pen)

Nižná – Dolné Trhovište 1:4 (0:0)

Góly: 64. Velšic – 47., 73., 85. a 90. Vilček

Kočín-Lančár – Sokolovce 2:7 (0:2)

Góly: 78. Kochajda, 88. Tokoš – 11., 65. a 68. Javorka, 38. a 76. Bihári, 54. Stredák, 87. T. Pavlovič

1   Sokolovce 14 12 1 1 72:18 37
2   Žlkovce 14 10 1 3 57:25 31
3   Šulekovo 14 10 1 3 46:20 31
4   Pastuchov 14 8 2 4 36:33 26
5   Kočín-Lančár 14 7 2 5 30:27 23
6   Šterusy 14 7 2 5 37:39 23
7   Dolné Trhovište 14 4 3 7 31:39 15
8   Malženice B 14 2 1 11 29:47 7