Trnavskí futsalisti v oklieštenej zostave prehrali v Leviciach

ŠPORT - Futsal | 11.11.2017, 16.03, prispievatelia

Jediný gól Trnavy strelil kapitán tímu Andrej Adámek.

Trnavskí futsalisti v oklieštenej zostave prehrali v Leviciach

Futsalisti sa vrátili z Levíc bez bodu. Foto: IK

Bíli Andeli cestovali na zápas do Levíc v oklieštenej zostave, aj to bol dôvod, prečo na pôde súpera napokon prehrali 1:5.

Základ výhry domácich postavil dvomi gólmi Egon Zorád a ešte v prvom polčase pridal tretí presný zásah Levíc Richard Bačík.

Trnavčanom sa podarilo znížiť až v krátko pred polovicou druhej časti hry, keď sa presadil kapitán Andrej Adámek.

Domáci však drámu nedopustili a po góle Rakicu z priameho kopu uzavrel v poslednej minúte na 5:1 Radovan Liska.

Bílim Andelom patrí piata priečka v tabuľke, vo štvrtok 16. novembra o 19.00 hostia doma Nové Zámky.