Futbal, 4. liga: Malženice sa stali jesennými majstrami, Hlohovec zdolal Boleráz

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.11.2017, 17.48, Ján Král

Jesenným majstrom štvrtej ligy severozápad sa stali Malženice. Dynamo zvíťazilo v poslednom kole na ihrisku Novej Dubnice 1:0 a udržalo si bodový odstup od druhých Šimonovanov.

Stredopoliar Malženíc Daniel Benkovský. Archívne foto: Ján Král

Malženice boli na Považí napriek mnohým absenciám v zostave lepším tímom. Ich triumf napokon zariadil v 53. minúte Benkovský, ktorý premenil pokutový kop nariadený za faul na Balážika.

Druhé sú Šimonovany, ktoré vyhrali nad Jaslovskými Bohunicami z penalty v nadstavenom čase. Hostia v dueli dvakrát viedli, napokon však museli zhltnúť horkú pilulku.

Boleráz pricestoval do Hlohovca len s jedenástimi hráčmi a už v 6. minúte inkasoval, keď si center zrazil do vlastnej bránky Miroslav Daniš. Ďalší úder prišiel v 22. minúte, keď dostal červenú kartu za reči voči rozhodcovi Mackovčín. V ďalšom priebehu hry už gól nepadol a tak domáci vyhrali 1:0.

Veľké Kostoľany vyšli bodovo naprázdno, v Partizánskom prehrali 0:2. Do 76. minúty bola bezgólová remíza, v 76. minúte skóroval Obert, v 88. minúte pridal druhý presný zásah Kučera.

Vrbové rozhodlo o víťazstve nad Trenčianskymi Teplicami zo štandardných situácií. Tri góly takto postupne strelili Gažík, Vlado a Srnec. Medzitým si jeden gól dali hostia sami.