Vydané 3.12.2017 o 15.31, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

O víťazovi rozhodli dva góly domácich v druhom polčase.

Bílí Andeli v Žiline neuspeli. Ilustračné foto:IK

Bílí Andeli cestovali v rámci deviateho kola najvyššej futsalovej súťaže do Žiliny, kde od štrnástej minúty prehrávali po góle Krištofíka.

Vyrovnaný zápas rozhodli dva góly domácich v rozpätí dvoch minút. Za stavu 3:0 sa do streleckej listiny zapísali aj hostia, ale gól Andreja Dobiša v 35. minúte nič na výhre Žiliny už nezmenil.

Trnavčania nevyužili viaceré a dobré príležitosti a na prvý bod z paluboviek súpera tak stále čakajú.

Bílím Andelom patrí piate miesto v tabuľke prvej ligy a najbližší zápas odohrajú 12. decembra proti Pinerole na jej palubovke.

Prvá slovenská liga vo futsale  – 9. kolo:

Žilina - Bíli Andeli – futsal 3:1 (1:0)

Góly: 14. Krištofík, 22. De Lima Batista, 23. Baláž – 35. Dobiš

Diváci: 100

Žilina: Lajš, Hudek, Krištofík, De Lima Batista, Moura Da Silva, Škulec, Baláž, Macedo Da Silva, Zatúra, Káčer, Papajčík

Bílí Andeli: Alchus, Putera, Jedlička, Dobiš, Németh, Humel, Juhás, Brestovanský, Koricina, Dzíbela, Gumbír

Rozhodovali: Budáč, Polomský

Martin Cintula, tréner Trnavy: „Výborný zápas z obidvoch strán. Moji chlapci podali najlepší výkon v sezóne, čo sa taktiky týka. Išli na sto percent, škoda dvoch inkasovaných gólov v druhom polčase, prišli rýchlo za sebou. My sme nevyužili vyložené šance, keď sme z čiary nedokázali zasunúť loptu do prázdnej brány. Aj napriek prehre som spokojný a na tomto výkone sa dá stavať. Gratulujem súperovi k trom bodom."

Na Sladovníckej skúsia vodičov pribrzdiť ostrovčekom

Ostrovček zredukuje dopravu v smere von z mesta len do jedného pruhu. celý článok

Exspartakovec Bališ prestúpil do tretej rakúskej ligy, príjemne ho prekvapila úroveň futbalu

Igor Bališ patrí k nezabudnuteľným futbalistom trnavského Spartaka. V jeho stopách išli aj jeho synovia Denis... celý článok

Jazierce Mazda Tanex Praktická ambulancia Trnava El Gauco Autoumývareň Industry Fiat Tanex Sedem A-mont Trnava Gašparík 2018 Bábence Remax Sport House Angels 2%

El Maestro mal pred Zlatými Moravcami ťažké rozhodovanie, Kadlec hral so sebazaprením

Spartak Trnava dohrával zápas v Zlatých Moravciach bez zraneného Matúša Čonku. Ten si podvrtol členok... pozrieť video