Prvý zápas play-off trnavským futsalistom nevyšiel, Lučenec sa ujal vedenia v sérii

ŠPORT - Futsal | 11.3.2018, 21.02, prispievatelia

Séria vo vyraďovacej časti sa hrá na tri víťazné zápasy, najbližší duel bude v Trnave.

Prvý zápas play-off trnavským futsalistom nevyšiel, Lučenec sa ujal vedenia v sérii

Trnavčania si musia zatiaľ na výhru v play-off počkať. Ilustračné foto: IK

Trnavčania vycestovali na palubovku Lučenca v značne oslabenej zostave a prvý zápas úvodného kola play-off vysoko prehrali.

Skóre 7:0 vyzerá hrozivo, po polčase však domáci viedli iba o jeden gól, keď sa trafil v jedenástej minúte Fehérvári.

Druhý gól domáci prišiel v 30. minúte a tréner Trnavčanov sa rozhodol pre hru bez brankára a do poľa poslal ďalšieho hráča. Táto herná situácia sa andelom nedarila, počas dvoch minút inkasovali päť gólov a bolo po zápase.

Séria sa však hrá na tri víťazné zápasy. Druhý duel sa začína v sobotu 17. marca o 18.30 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Prvá slovenská liga vo futsale  –1. kolo play-off, 1. zápas:

Lučenec - Bíli Andeli – futsal 7:0 (1:0)

Góly: 11. Fehérvári, 30., 36. a 37. De Sousa, 36. Junior, 35. Brunovský, 37. Kulich

Diváci: 810

Lučenec: Oberman, Klema, Mikuš, Junior, Brunovský, Kočiš, Hricov, Fehérvári, Kuhajdík, Steinwandter, Filho, De Sousa, Rutkaj, Kulich

Bílí Andeli: Alchus, Vahalík – Brestovanský, Cintula, Áč, Adámek, Ťažký, Németh, Gumbír, Holka, Mikulišin