Futbal, 7. liga A: Pavlice strelil Dobrej Vode desať gólov, Košolná Suchej sedem

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 8.4.2018, 20.48, prispievatelia

Bučany zvíťazili v Ružindole 2:0. Hostia sa dokázali presadiť tesne pred polčasovou prestávkou. Do vedenia ich dostal Kristián Bunček. V 47. minúte skóroval aj Michal Tanáč.

Adam Polednák strelil za Pavlice päť gólov a v tejto sezóne ich má na konte už 43! A to sa odohralo zatiaľ len deväťnásť kôl. Foto: Ján Král

Trstín podľahol na domácej pôde Kátlovciam 1:2. Všetko podstatné sa odohralo v prvom dejstve. Trstín poslal do vedenia v 7. minúte Jakub Taranda, lenže hostia už o tri minúty na to dokázali vyrovnať. Skóroval Daniel Hupka. V závere prvého polčasu rozhodol o výhre Kátloviec Peter Uváček.

Pavlice rozdrvili Dobrú Vodu na jej ihrisku 10:0. O presné zásahy hostí sa postarali traja hráči. Adam Polednák dal päť gólov, Ladislav Szabó len o jeden menej. Raz skóroval aj Richard Horňák.

Nadeľovala aj Modranka. Tá nedala šancu Naháču a zvíťazila vysoko 7:0. V prvom polčase exceloval Lukáš Péchy, ktorý zaznamenal hetrik. Po zmene strán pridal dokonca aj štvrtý gól. Dvakrát sa presadil Andrej Rakický a raz aj Richard Sekera.

Biely Kostol nedal šancu Brestovanom. Domáci si rozdelili góly rovnomerne do oboch polčasov. Najprv otvoril gólový účet Lukáš Jurina, následne Ľuboš Adámek premenil pokutový kop. Po zmene strán zvýšil Tomáš Ostrihoň a výhru Bieleho Kostola 4:0 potvrdil Marek Jurina.

Suchá nad Parnou privítala susednú Košolnú, v derby zápase rozhodol druhý polčas. Košolná viedla tesne 3:2, no následne spustila štvorgólovú kanonádu a domov si odniesla všetky body po vysokej výhre 7:2. Hetrikom sa zaskvel Matej Homoľa.

Dolné Orešany a béčko Jaslovských Bohuníc si body rozdelili body po remíze 1:1. Hostí poslal do vedenia Kristián Šige, ale na opačnej strane dokázal vyrovnať v 32. minúte Andrej Kamenický.

Hrnčiarovce si zabezpečili víťazstvo už v prvom polčase, v ktorom Bohdanovciam nastrieľali päť kúskov. Po prestávke sa tretíkrát v zápase presadil Ivan Jedinák. Svoj prvý gól zaznamenal z pokutového kopu. Za hostí skorigoval v 73. minúte Dušan Sanny. Konečný výsledok bol 6:1.

SWAN 7. liga A – 20. kolo:

Trstín – Kátlovce 1:2 (1:2)
Góly: 7. Taranda – 10. Hupka, 45. Uváček
TRSTÍN: Indrišek – Miškovič, Hlávek, Fedor, Obselka, Puschenreiter, Vavro, Štibrány, Hetteš, Vajsábel, Taranda (Klokner, Palkovič, Daniš)
KÁTLOVCE: Jurkas – Krchnár, Kupka, Slovák, Vagovič, Sliva, Kobetič, Vyhlidal, Pavlík, R. Hlavatovič, Uváček (Hlavatovič)

Ružindol – Bučany 0:2 (0:1)
Góly: 44. Bunček, 47. Tanáč
RUŽINDOL: Uhlár – Babka, Minarovič, Karády, M. Turoň, Synak, Kubíček, Matula, D. Turoň, Moncman, Janiš (Horváth, Jarábek, Vernillat,
BUČANY: Jamrich – Bindics, Fančovič, Bunček, Tomaškovič, Zubčák, Benko, Tanáč, Rafi, Kosnáč, Ryšavý (Loti)

Dobrá Voda – Pavlice 0:10 (0:5)
Góly: 9., 45., 50. a 90. Szabó, 34., 38., 40., 65. a 83. Polednák, 74. Horňák
DOBRÁ VODA: Krížik – Ondruška, Paldan, Heltko, Danko, Jantoš, Novák, Benedikovič, Hrašna, Jankovič, Klčo (Ladvenica, Lukačovič)
PAVLICE: Alchus – Práznovský, Dubovský, Dunda, Križan, Bočko, Štilla, Poništiak, Cintula, Szabó, Polednák (Ivančík, Horňák, Štora)

Modranka – Naháč 7:0 (3:0)
Góly: 9., 19., 45. a 52. Péchy, 60. a 84. Rakický, 64. R. Sekera
MODRANKA: Haluzický – J. Sekera, Gumbír, Novota, Križan, R. Sekera, Péchy, Gergely, Kučík, Šuran, Rakický (Fančovič, Malženický, Lančarič, Lovecký, Mačák)
NAHÁČ: Sollár – Boledovič, D. Lopatka, Zajíček, P. Lopatka, Polakovič, Fančovič, Marcel Sersen, Bartko, Holický, Martin Sersen (Čavara, Beňo, Kákoni)

Biely Kostol – Brestovany 4:0 (2:0)
Góly: 27. Jurina, 30. Adámek (z pen.), 56. Ostrihoň, 60. Jurina
BIELY KOSTOL: Kuzman – Adámek, Čmehýl, Ostrihoň, M. Jurina, Nagy, Kobza, L. Jurina, Stacho, Samák, Gažovič (Dobrovodský, Podstrelený)
BRESTOVANY: Kostolanský – Dorčiak, Rejduga, Sládeček, Weselowski, Adamík, Kollár, Vidovič, Spevák, Čulák, Zlatohlávek (Vyskoč, Rendek, Zlatohlávek, Krajčovič)

Suchá nad Parnou – Košolná 2:7 (2:3)
Góly: 25. Lošonský, 34. Slovák – 9. Hrušovský, 40. a 87. Holekši, 45., 66. a 72. Homoľa, 62. Chudjak
SUCHÁ: Sloboda – Hrušovský, Januš, Benkovský, Cuninka, Rybařík, Slovák, Lošonský, Valovič, Rogel, Burian (Miksád, Matlák, Banovič)
KOŠOLNÁ: Hudek – Kosnáč, Karas, Konečný, Martinkovič, Holekši, Volek, Homoľa, Chudjak, Sládeček, Hrušovský (Zachar, Bobok, Magula)

Dolné Orešany – Jaslovské Bohunice B 1:1 (1:1)
Góly: 32. Kamenický – 15. Šige
OREŠANY: Hirner – Fogel, Braniš, Novák, Rabara, Pospíšil, Šaštinský, Kamenický, Hudek, Šimonovič, Kulíšek (Tóth, Hronský)
BOHUNICE: Hluch – Remenár, Galovič, Nemček, Šige, Gajarský, Habala, Hrabovský, matovič, Maron, Demovič (Juhász)

Hrnčiarovce nad Parnou – Bohdanovce 6:1 (5:0)
Góly: 4., 37. a 54. Jedinák (prvý z pen.), 24. a 34 Vozár, 43. Kyselica – 73. Sanny
HRNČIAROVCE: Riha – Serbák, Kralovič, Sedlický, Kankara, Lukačik, Kyselica, Jedinák, Banič, Vozár, Palkovič (Jankoľa, Púchly, Brimus, Vozár, Kubiček)
BOHDANOVCE: Kessl – Heriban, Sanny, Arpáš, Janec, Nádaský, Brestovanský, Kopúnek, Braniša, Minarovič, Novosedlík (Kosík, Lenivý, Peňák, Bočko, Palšovič)

1   ŠK Modranka 19 17 1 1 71:17 52   22
2   OZ TJ Družstevník Pavlice 19 16 2 1 92:18 50   23
3   OFK Bučany 19 13 3 3 48:28 42   15
4   FK Biely Kostol 19 13 2 4 80:27 41   11
5   TJ FC Kátlovce 19 13 2 4 52:28 41   14
6   TJ Družstevník Košolná 18 9 1 8 51:39 28   1