Streda 29. 3., meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.Význam mien.

Americkí futbalisti Bulldogs Trnava vybojovali striebro

Vydané 3.7.2011 o 22.58, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Skvelé! Hráči amerického futbalu Trnava Bulldogs obsadili fantastické druhé miesto v dlhodobej súťaži. V semifinále sedmičkovej ligy prešli cez Topoľčany Kings po výsledku 21:0, aby vo finále podľahli dlhodobému lídrovi a favoritovi súťaže Bratislava Monarchs 0:18.

Trnava zvládla finiš sezóny na jednotku. Foto: Michal Hlavatovič

Topoľčany napokon získali bronzovú priečku, keď v súboji o tretie miesto pokorili Zvolen Patriots 8:6.

Bude mať Trnava spaľovňu odpadov? Požiar skládky otvoril diskusiu o tomto riešení

Bude mať Trnava spaľovňu odpadov? Požiar skládky otvoril diskusiu o tomto riešení

Je absolútne nevyhnutné začať zvažovať všetky možnosti, ktoré dnešné technológie poskytujú, povedal v diskusii... celý článok

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Záhrady City Wash City Arena Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Byt Sport House Angels 2017

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v derby na pôde Malženíc, Hlohovec remizoval s Vrbovým

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v derby na pôde Malženíc, Hlohovec remizoval s Vrbovým

Malženice doma prehrali v derby stretnutí s Bolerázom 1:2. Všetko podstatné sa vo vyrovnanom a bojovnom... pozrieť video