Futbal, 7. liga A: Pavlice otočili zápas v Bohdanovciach, Biely Kostol zničil Dobrú Vodu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.6.2018, 20.27, prispievatelia

Modranka naložila Trstínu poltucet gólov a všetky ich strelila v druhom polčase. Po dva dali Lukáš Péchy a Richard Sekera, jeden pridali Hajko a striedajúci Lančarič. Za hostí sa pod výsledok 6:2 podpísali Boledovič a Štibraný.

Futbal, 7. liga A: Pavlice otočili zápas v Bohdanovciach, Biely Kostol zničil Dobrú Vodu

Tomáš Ostrihoň strelil za Biely Kostol hetrik. Foto: Ján Král

Gólovú kanonádu videli diváci aj v Bielom Kostole, Dobrá Voda si napriek rýchlemu vedeniu odniesla výprask 9:1. Hetrik strelili Ostrihoň a Lukáš Jurina, po jednom presnom zásahu zaznamenali Sládeček, Daniška a Stacho. Za hostí otváral skóre Danko.

Hetrik Mareka Slováka znamenal výhru Suchej nad Ružindolom 3:1. Za hostí v závere znižoval Synak.

Po prvopolčasovej prestrelke bolo v zápase Dolné Orešany – Kátlovce vyrovnané 2:2. Za domácich strelil dva góly Vandák, za hostí rovnaký počet pridal Andrej Kobetič. Víťazný zásah strelil Adam Pavlík v 68. minúte, Kátlovce vyhrali 3:2.

Hrnčiarovce porazili Bučany 4:1. Hetrik strelil mladší z dvoch Petrov Vozárov, ktorých majú domáci v tíme. Sekundoval mu Andrej Brimus. Penalty za hostí, ktorou išli v prvom polčase do vedenia premenil Bunček.

Po góloch Heribana a Ivana Palšoviča viedli Bohdanovce nad Pavlicami 2:1 po polčase, ale v druhej časti hry spečatil svoj hetrik Adam Polednák a hostia duel otočili. Pod celkový výsledok 4:2 sa za Pavlice podpísal gólom aj Ladislav Szabó. Polednák má na svojom konte už 59 presných zásahov, ďalšie môže pridať o týždeň doma proti Hrnčiarovciam.

Košolná a Brestovany si body po remíze 1:1 podelili. Skóre zápasu otvoril v závere prvého polčasu Homoľa, ale krátko po hodine hry vyrovnal za hostí Martin Čulák.

SWAN 7. LIGA A –29. KOLO:

Modranka – Trstín 6:2 (0:0)

Góly: 49. a 72. L. Péchy, 67. a 76. R. Sekera, 80. Hajko, 89. Lančarič – 54. Boledovič, 56. Štibraný

MODRANKA: Valent – Gumbír, Rakický, Križan, J. Sekera, Péchy, Hajko, Novota, R. Sekera, Fančovič, Kučík (Mačák, Šaštinský, Lančarič)

TRSTÍN: Indrišek – Palkovič, Miškovič, Štibraný, Vavro, Taranda, Boledovič, Hlávek, Klokner, Zuzčák, Obselka

Biely Kostol – Dobrá Voda 9:1 (2:1)

Góly: 24., 85. a 86. Ostrihoň, 35., 56. a 62. L. Jurina, 55. Sládeček, 66. Daniška, 72. Stacho – 1. Danko

ČK: 56. Dubrava (D. Voda)

B. KOSTOL: Svitek – Ostrihoň, Stacho, Čmehýl, Daniška, Gažovič, Sládeček, L. Jurina, Ľ. Adámek, Nagy, Samák (M. Jurina, Podstrelený)

D. VODA: Krížik – Jantoš, Jankovič, Ondruška, Dubrava, Benedikovič, Danko, Heltko, Hrašna, Paldan, Chmela (Ladvenica)

Suchá – Ružindol 3:1 (2:0)

Góly: 23., 30. a 63. Slovák – 79. Synak

SUCHÁ: Sloboda – Hrušovský, Neumann, Miksád, Rogel, Lošonský, Slovák, Cuninka, Macko, Kandera, Burian (Horník, Valovič)

RUŽINDOL: Gomola – Vernillat, Kárady, Horváth, Minarovič, Tollarovič, Turoň, Kubíček, Moncman, Bartoš, Synak (Uhlár, Vrždiak, Drmola)

Dolné Orešany – Kátlovce 2:3 (2:2)

Góly: 5. a 30. Vandák (prvý z pen) – 43. a 45. Kobetič (druhý z pen), 68. A. Pavlík

ČK: 76. Braniš (D. Orešany)

D. OREŠANY: Lipovský – Fogel, Braniš, Novák, Hronský, Vandák, Pospíšil, Kamenický, Zajíc, Hudek, Tóth (T. Kollár)

KÁTLOVCE: D. Uváček – Sliva, P. Uváček, Kobetič, Slovák, Vyhlidal, A. Pavlík, Babečka, Depeš, Vagovič, Gajarský (T. Pavlík, Zemko, A. Uváček)

Hrnčiarovce – Bučany 4:1 (0:1)

Góly: 47., 65. a 76. P. Vozár ml., 59. Brimus – 38. Bunček (z pen)

HRNČIAROVCE: Riha – Serbák, Kankara, Kralovič, Vozár, Palkovič, Sedlický, Kyselica, Brimus, Trulík, Vozár (Hruška, Banič, Púchly, Ohrablo)

BUČANY: Jamrich – Bindics, Malich, Bunček, Zubčák, Benko, Belák, Mračník, Tanáč, Loti, Ryšavý (Suchoň, Rafi)

Bohdanovce – Pavlice 2:4 (2:1)

Góly: 33. Heriban, 42. I. Palšovič – 29., 77. a 80. Polednák, 50. Szabó

BOHDANOVCE: Kopúnek – Nádaský, Arpáš, Heriban, Kover, Novosedlík, I. Palšovič, Dufek, Greguš, Minarovič, Doboš (D. Palšovič, Peňák, Kosík)

PAVLICE: Kovačócy – Práznovský, Dubovský, Dunda, Križan, Bočko, Horňák, Poništiak, Szabó, Štilla, Polednák (63. Kubík, Štora, Izakovič)