Futbal, 7. liga A: Ružindol zvalcoval Suchú, Košolná porazila Bíňovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.8.2018, 21.49, prispievatelia

Ružindol potešil fanúšikov hneď v úvodnom kole. V domácich podmienkach nedal šancu Suchej nad Parnou po výsledku 7:0. Žiaril najmä Marian Moncman, autor štyroch gólov. K ružindolskému kapitánovi sa pridali presnými zásahmi aj Synak, Tomašovič a Janeček.

Prvý gól Bučian strelil do siete Hrnčiaroviec Kristián Bunček (v žltom). Na fotografii ho bráni Tomáš Sedlický. Foto: Ján Král

Spoločný tím Trstína a Naháča nevstúpil do stretnutia s Dobrou Vodou ideálne a od 13. minúty prehrával po zakončení Danka. Hostia skórovali aj po zmene strán zásluhou Macka. Trstín sa následne priblížil opäť na rozdiel jediného gólu, keď sa presadil Hetteš, no domáci sa už na vyrovnanie nezmohli.

Bohdanovce síce vstúpili do zápasu s Modrankou rýchlym gólom, lenže Heribanov zásah bol pre domácich posledným. Do polčasovej prestávky vyrovnal Rakický a po zmene strán otočil skóre v prospech Modranky dvomi presnými zásahmi Richard Sekera.

V Brestovanoch videli diváci góly až v druhom polčase. Nanešťastie pre domácich, padali práve do ich siete. Dolné Orešany sa dostali do vedenia v 65. minúte zásluhou Marcela Šaštinského, na ktorého gól nadviazal o tri minúty neskôr Andrej Tóth. Brestovančania sa strelecky nepresadili, Dolným Orešanom podľahli 0:2.

V šlágri Kátlovce – Biely Kostol sa zrodil výsledok 0:5. Hostia urobili veľký krok k víťazstvu už v prvom polčase. Zásluhou Hoblíka, Stacha a Sládečeka sa dostali do trojgólového vedenia. Posledný menovaný sa presadil aj po zmene strán. Zápasovú bodku pridal v 87. minúte Gažovič.

Stretnutie medzi Košolnou a Bíňovcami rozhodol jediný gólový moment. Postaral sa oň už v 7. minúte zápasu domáci futbalista Peter Konečný.

Hrnčiarovce ani neboli na polovici Bučian a už prehrávali. Domácich poslal do vedenia peknou strelou spoza húštiny tiel Bunček. Hostia prišli hrať defenzívne, rýchly gól neočakávali. Bučany pokračovali v tlaku, vypracovali si dostatok šancí. Na 2:0 zvýšil po peknej akcii po osi Suchoň, Bunček, Srámek gólovou strelou Vančo. Po zmene strán pridali domáci gól po skvelej prihrávke Pauloviča, ktorú zakončil Zubčák. Hostia korigovali už len na 1:3 Jedinákom.