Futbal, 7. liga A: Modranka rozobrala Trstín, Ružindol naložil Dobrej Vode

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.8.2018, 20.10, prispievatelia

Modranka viedla nad Trstínom po polčase rozdielom triedy a v druhom polčase pridala ešte štyri góly. Pod celkovú výhru 7:1 sa štyrmi gólmi popísal Richard Sekera. Po jednom góle strelili Gumbír, Mačák a Rakický.

Jaroslav Mačák (v modrom) z tejto šance gól nedal, Modranka sa však napriek tomu tešila z vysokého víťazstva nad spoločným družstvom Trstína a Naháča. Foto: Ján Král

Bohdanovce vezú body z Dolných Orešian po výhre 4:1. Za hostí otvoril skóre Heriban a do polčasu pridal gól Chudý.  Po hodine hry znížil za domácich Tóth, ale dvomi gólmi uzavrel skóre striedajúci Dufek.

Ružindol strelil Dobrej Vode na jej pôde sedem gólov a vyhral 7:3. Až päť gólov strelil v drese hostí Matej Tomašovič, na svoj počin potreboval iba 61 minút. Po jednom zásahu si pripísali Moncman a Tollarovič. Za domácich sa do čierneho trafili Macko, Dubrava a Ondruška.

Ivan Jedinák strelil prvý gól zápasu Hrnčiarovce – Kátlovce, ale Peter Uváček a Radovan Gajarský otočili skóre zápasu do 37. minúty. Na 2:2 v prvom polčase uzavrel Patrik Palkovič. O troch bodoch pre Kátlovce rozhodol v 53. minúte Andrej Kobetič. Šance Rapidu na vyrovnanie zmaril v 78. minúte vylúčením za nešportové správanie Lukáčik.

Biely Kostol doma porazil Brestovany 5:0. Dva góly strelil Patrik Gažovič, po jednom pridali Stacho, Lukáš Jurina a Peter Sládeček.

Bučany vyhrali v Košolnej 4:1, hetrikom sa blysol Denis Paulovič.

Suchá vyhrala nad Bíňovcami 3:2, jeden gól strelil Marek Slovák a dva pridal Mário Miksád. Za hostí strelil dva góly Martin Kumančík. Bíňovce dostali dve červené karty, prvú videl Jozef Ryšavý za vbehnutie na plochu z lavičky a udretie hráča a druhú po druhej žltej karte Královič.

SWAN 7. LIGA A – 2. KOLO:

Suchá nad Parnou – Bíňovce 3:2 (1:0)

Góly: 44. Slovák, 47. a 55. Miksád – 59. a 68. Kumančík (prvý z pen)

ČK: 71. J. Ryšavý (z lavičky), 76. Královič (obaja Bíňovce)

SUCHÁ: Sloboda – Fridrich, Miksád, Neumann, Macko, Cuninka, Lošonský, Slovák, Zošák, Tibenský, Puškáš (Rogel, Miksád, Burian, Hrušovský)

BÍŇOVCE: Dekan – Halaša, Rajnoha, Krajčovič, Královič, Opálek, Kostolanský, Ľ. Čech, M. Čech, Petrovič, Kumančík (Klementovič, Tarkoš, E. Ryšavý)

Dobrá Voda – Ružindol 3:7 (2:4)

Góly: 19. Macko, 35. Dubrava, 57. Ondruška – 15., 31., 40., 48. a 61. Tomašovič, 37. Moncman, 78. Tollarovič

D. VODA: Krížik – Jantoš, Ondruška, Danko, Novák, Macko, Dubrava, Hrašna, Lukačovič, Benuščák, Klčo (Kubiš)

RUŽINDOL: Uhlár – Kárady, Horváth, Minarovič, Penyak, Moncman, Bartoš, Tomašovič, Synak, Gruchalák, Kubíček (Janeček, Drmola, Tollarovič, Gomola)

Modranka – Trstín 7:1 (3:0)

Góly: 12. Gumbír, 21., 37., 54. a 84. Sekera, 49. Mačák, 51. Rakický – 57. Vavro

MODRANKA: Špernoga – Rakický, Zvolenský, Huščava, Križan, Gumbír, Sekera, Novota, Gergely, Mačák, Fančovič (Kučík, Valent, Duchoň, Šaštinský, Šuran)

TRSTÍN: Sollár – Přikryl, Hlávek, Lopatka, Boledovič, Štibraný, Vavro, Taranda, Marcel Sersen, Martin Sersen, Maška (Zuzčák, Hetteš, Obselka)

Dolné Orešany – Bohdanovce 1:4 (0:2)

Góly: 64. Tóth – 22. Heriban, 39. Chudý, 78. a 80. Dufek

ČK: 85. Novák – 85. Krivda

D. OREŠANY: Lipovský – Novák, Braniš, Hronský, Vandák, Rábara, Pospíšil, Zajíc, Kamenický, Tóth, Šaštinský (Kollár, Zelenák)

BOHDANOVCE: Kopúnek – Kover, Braniša, Arpáš, Minarovič, Palšovič, Heriban, Sanny, Chudý, Doboš, Greguš (Krivda, Peňák, Dufek, Faga, Prekop)

Biely Kostol – Brestovany 5:0 (2:0)

Góly: 20. Stacho, 44. Jurina, 58. Sládeček, 66. a 81. Gažovič

B.KOSTOL: Svitek – Ľ. Adámek, Stacho, Kopčan, Gažovič, Malina, Jurina, Sládeček, Samák, Nagy, Daniška (Jurina, Dulgheru, Balažovič, Hanzel)

BRESTOVANY: Tomík – Rendek, Zlatohlávek, Dorčiak, Bošácky, Sládeček, Vyskoč, Kollár, Vidovič, Spevák, Zelenay (Dorčiak, Krajčovič, Sládeček)