Futbal, 7. liga A: Biely Kostol zvíťazil v Ružindole, Brestovany remizovali s Bučanmi

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.9.2018, 20.08, prispievatelia

V susedskom derby medzi Brestovanmi a Bučanmi padli dva góly - po jednom na každej strane. Domácich poslal do vedenia v 5. minúte Radoslav Spevák, no v závere zápasu vyrovnal Patrik Vančo.

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol zvíťazil v Ružindole, Brestovany remizovali s Bučanmi

Andrej Kobetič strelil za Kátlovce proti Bíňovciam tri góly. Foto: Ján Král

Kátlovce si poľahky poradili s Bíňovcami. Domáci zvíťazili 4:0 po hetriku Andreja Kobetiča a jednom góle Mareka Hlavatoviča.

Bohdanovce prišli v 13. minúte o vylúčeného Novosedlíka a početnú výhodu Košolná využila. Hostí poslal do vedenia Homoľa, na ktorého gól ešte stihol zareagovať Heriban. V 82. minúte však rozhodol o výhre Košolnej presnou strelou Volek.

Trstín nestačil na Hrnčiarovce nad Parnou. Pred domácimi fanúšikmi prehral 2:4.

Susedské derby Ružindol – Biely Kostol prinieslo viac radosti hosťom. Tých poslal do vedenia Viktor Stacho, ktorý premenil v prvom dejstve pokutový kop. Po zmene strán Ružindol nevyrovnal. Naopak, v 87. minúte inkasoval aj druhýkrát. Tentoraz z kopačky Tomáša Ostrihoňa.

Suchá nad Parnou – Dolné Orešany. Domáci si už v prvom polčase vypracovali solídny trojgólový náskok po presných zásahoch Miksáda, Fridricha a Slováka. Dolné Orešany sa síce v druhom polčase presadili, ale Suchej nad Parnou podľahli 2:6.

Modranku potiahol v Dobrej Vode najlepší strelec súťaže. Richard Sekera dvomi gólmi vystrieľal svojmu tímu tri body. Modranka zvíťazila 2:0.

SWAN 7. LIGA A – 5. kolo:

Kátlovce – Bíňovce 4:0 (2:0)

Góly: 24., 27. a 86. Kobetič, 47. M. Hlavatovič

KÁTLOVCE: D. Uváček – Vagovič, Kobetič, Sliva, M. Hlavatovič, P. Uváček, Sliva, R. Hlavatovič, Babečka, Hupka, Depeš (A. Uváček, Pavlík, Okál, Šimončič, Zemko, Slovák)

BÍŇOVCE: Dekan – Strečanský, Halaša, Rajnoha, Královič, Krajči, Čech, Králik, Burian, Malovec, Kumančík (Novák, Kitta)

Brestovany – Bučany 1:1 (1:0)

Góly: 5. Spevák – 90. Vančo

BRSTOVANY: Tomík – Rendek, D. Zlatohlávek, Kadlec, Zelenay, A. Sládeček, Vyskoč, A. Zlatohlávek, Marek Kollár, Martin Kollár, Spevák (M. Sládeček, Krajčovič)

BUČANY: Jamrich – Vančo, Malich, Šrámek, Belák, Suchoň, Mračník, Maruna, Lietavec, Macko (Bindics, Loti, Rafi)

Bohdanovce – Košolná 1:2 (0:0)

Góly: 77. Heriban – 68. Homoľa 82. Volek

ČK: 13. Novosedlík (Bohdanovce)

BOHDANOVCE: Kessl – Arpáš, Minarovič, Palšovič, Doboš, Novosedlík, Heriban, Janec, Kover, Krivda, Sanny (Braniša, Chudý, Palšovič)

KOŠOLNÁ: Hudek – Bobok, Karas, A. Volek, Holekši, M. Volek, Chudjak, Čavara, Sládeček, Hudek (Danišovič, Mesíček)

Trstín – Hrnčiarovce nad Parnou 2:4 (0:2)

Góly: 55. Martin Sersen (prvý z pen.), 84. Taranda - 13. Palkovič, 30. Jedinák, 54. Serbák, 65. Brimus

TRSÍN: Sollár – Klokner, Lopatka, Habala, Boledovič, Ormandy, Štibraný, Vavro, Martin Sersen, Marcel Sersen, Taranda (Zuzčák, Vajsábel, Obselka, Maška)

HRNČIAROVCE: Šoš – Serbák, Palkovič, Trubač, Pilíšek, Lukačik, Kankara, Jedinák, Vozár, Brimus, Sit (Púchly, Banič)

Ružindol – Biely Kostol 0:2 (0:1)

Góly: 32. Stacho (pen), 87. Ostrihoň

RUŽINDOL: Uhlár – Minarovič, Kubíček, Gruchalák, Babka, Turoň, Penyak, Moncman, Horváth, Tomašovič, Synak (Janeček, Tollarovič, Matula, Vavro)

BIELY KOSTOL: Indrišek – Adámek, Stacho, Gažovič, Malina, M. Jurina, Ostrihoň, Semanko, Kopčan, Sládeček, Hoblík (Pocisk, Nagy, L. Jurina, Daniška, Samák)

Suchá nad Parnou – Dolné Orešany 6:2 (3:0)

Góly: 5. Miksád, 13. Fridrich, 24. a 80. Slovák, 90. Grman – 59. Hronský, 62. vlastný, 66. Zelenák

SUCHÁ NAD PARNOU: Hirner – Fridrich, Má. Miksád, Macko, Cuninka, Slovák, Zošák, Tibenský, Mar. Miksád, Puškáš, Rogel (Neumann, Burian, Grman)
DOLNÉ OREŠANY: Lipovský – Hronský, Vandák, Novák, Kollár, Pospíšil, Tóth, Kamenický, Šaštinský, Zajíc, Volner (Zelenák, Augustín)

Dobrá Voda – Modranka 0:2 (0:0)

Góly: 59. a 87. R. Sekera

DOBRÁ VODA: Krížik – Klčo, Prvý, Jantoš, Ondruška, Dubrava, Danko, Novák, Benedikovič, Macko, Paldan (Hanzes, Lukačovič)

MODRANKA: Špernoga – Sekera, Gumbír, Huščava, Novota, Fančovič, Kučík, Gergely, Duchoň, Rakický, Križan (Šaštinský, Baláž, Šuran)

1   FK Biely Kostol 5 5 0 0 27:4 15   9
2   OFK Bučany 5 4 1 0 15:4 13   4