Futbal, 7. liga A: Bučany rozstrieľali Trstín, Hrnčiarovce vyhrali v Suchej

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.9.2018, 18.39, prispievatelia

Bohdanovce viedli po polčase nad Kátlovcami 2:1, keď góly strelili Kover a Heriban. Hostia v druhom polčase nadviazali na gól Alana Uváčka z prvej časti hry a strelili ďalšie tri góly. Dva razy sa trafil Kobetič, raz Roman Hlavatovič a bola z toho výhra 4:2 pre Kátlovce.

Futbal, 7. liga A: Bučany rozstrieľali Trstín, Hrnčiarovce vyhrali v Suchej

Bučany vysoko vyhrali v Trstíne, pomohol k tomu aj Kristián Bunček. Archívne foto: Ján Král

Bíňovce nedali Brestovanom šancu a porazili ich rozdielom triedy. Za víťaza sa trafili do čierneho Kumančík a Ľubomír Čech v prvom dejstve, tretín gól pridal po hodine hry Petrovič.

Bučany viedli po polčase v Trstíne 2:1 a mohlo sa zdať, že to bude ešte napínavý duel. V druhom polčase však hostia pridali sedem gólov a zničili súpera v pomere 9:2. Hetrik za Bučany dosiahli Denis Paulovič a aj striedajúci Šimon Krška.

Ružindol vyhral nad Košolnou 3:2. Skóre zápasu otvoril Matej Tomašovič v dvadsiatej minúte, druhý gól pridal po hodine hry Horváth a tretí raz udrel Marian Moncman. Hostia sa k slovu dostali až v závere zápasu, keď dva razy skóroval Martin Volek.

Ani dva góly Ľuboša Fridricha nestačili Suchej na body proti Hrnčiarovciam. Hostia vyhrali 4:2, keď sa trafili Sedlický, Jedinák, Pilíšek a Palkovič.

Biely Kostol strelil Dobrej Vode vonku tri góly do dvadsiatej minúty a bolo po zápase. Domáci síce znížili na 1:3 Maškom v 83. minúte, ale skóre na 1:4 pečatil striedajúci Sládeček.

Modranka porazil Dolné Orešany 2:0, góly domáci streľali až po zmene strán. V 55. minúte otvoril skóre Valko a v závere pridal druhý gól Rakický.

SWAN 7. LIGA A – 7. KOLO:

Brestovany – Bíňovce 0:3 (0:2)

Góly: 26. Kumančík, 44. Ľ. Čech, 60. Petrovič

BRESTOVANY: Kostolanský – Rendek, D. Zlatohlávek, Deák, Zelenay, Maar, A. Sládeček, Marek Kollár, Martin Kollár, A. Zlatohlávek, Kadlec (Vyskoč, Toráč, Spevák, M. Sládeček, Kuchta)

BÍŇOVCE: Dekan – M. Tarkoš, Kostolanský, Halaša, Rajnoha, Petrovič, Opálek, Ľ. Čech, Burian, Kumančík, M. Čech (J. Ryšavý, Klementovič, E. Ryšavý, J. Tarkoš)

Bohdanovce – Kátlovce 2:4 (2:1)

Góly: 7. Kover, 43. Heriban – 31. A. Uváček, 47. R. Hlavatovič, 53. a 68. A. Kobetič

BOHDANOVCE: Prekop – Sanny, Doboš, Braniša, Kover, Arpáš, Minarovič, Dufek, Heriban, Chudý, Krivda (Peňák, Palšovič)

KÁTLOVCE: D. Uváček – Vagovič, Kobetič, M. Hlavatovič, Sliva, R. Hlavatovič, Babečka, Hupka, Depeš, A. Uváček, Šimončič (Pavlík, Okál, Zemko)

Trstín – Bučany 2:9 (1:2)

Góly: 30. Vavro (z pen), 50. Martin Sersen – 27. Bunček (z pen), 42., 56. a 82. Paulovič, 47. Suchoň, 54. Loti, 74., 80. a 90. Krška

ČK: 76. Klokner (Trstín)

TRSTÍN: Obselka – Zuzčák, Klokner, Daniš, Boledovič, Štibraný, Lopatka, Vavro, Marcel Sersen, Taranda, Martin Sersen (Maška, Habala, Hetteš)

BUČANY: Jamrich – Malich, Bunček, Šrámek, Paulovič, Suchoň, Mračník, Maruna, Valent, Loti, Kosnáč (Rafi, Krška, Lietavec, Macko, Krištofovič)

Ružindol – Košolná 3:2 (1:0)

Góly: 20. Tomašovič, 60. Horváth, 85. Moncman – 79. a 88. M. Volek

RUŽINDOL: Uhlár – Minarovič, Matula, Horváth, Babka, Moncman, Kubíček, Vavro, Tomašovič, Bartoš, Synak (Penyak, Tollarovič, Janeček, Morong)

KOŠOLNÁ: Hudek – Bobok, Adam Volek, Holekši, Konečný, Martin Volek, Homoľa, Chudjak, Čavara, Sládeček, Hudek (Martinkovič, Karas, Danišovič)

Suchá – Hrnčiarovce 2:4 (1:1)

Góly: 38. a 59. Fridrich – 2. Sedlický, 49. Jedinák, 61. Pilíšek, 84. Palkovič

SUCHÁ: Hirner – Má. Miksád, Macko, Slovák, Zošák, Tibenský, Puškáš, Neuman, Grman, Ma. Miksád, Fridrich (Fančovič, Burian)

HRNČIAROVCE: Riha – Palkovič, Pilíšek, Serbák, Lukačik, Kankara, Kralovič, Sedlický, Jedinák, Vozár, Hlinka (Blažek, Trubač, Brimus, Banič, Hruška)