Pizza Express

Dnes je piatok 31. októbra 2014, meniny má Aurélia, zajtra Denis(a). Význam mien.

V Emirátoch striebro Bartekovej

Vydané 4.10.2011 o 15.36, Tatiana Čuperková

Športová strelkyňa Danka Barteková potvrdzuje, že je skeetarskou extratriedou. Vo finále Svetového pohára v meste Al Ain v Spojených Arabských Emirátoch obsadila vynikajúce 2. miesto.

S Dankou treba vážne počítať aj na olympiáde v Londýne, kde bude jednou z favoritiek. Foto: Lukáš Grinaj

V tejto sezóne tak odstrieľala už svoje šieste finále na pretekoch najvýznamnejšieho medzinárodného charakteru. Chýbala len vo finále na najväčšom tohtoročnom sviatku, na majstrovstvách sveta v Belehrade, kde skončila trinásta (71 terčov v kvalifikácii). Vynahradila si to však ziskom bronzových medailí v súťaži družstiev spoločne s Andreu Stranovskou a Monikou Zemkovou.
Danka sa do finále v Emirátoch dostala po nástrele 70 terčov ako najlepšia v kvalifikácii. Vo finále zostrelila ďalších 22 asfaltových holubov. Len o jeden terč navyše zostrelila Američanka Kimberly Rhodeová.

ŠTAJOV BLOG: Milujem víťazné derby zápasy!

Milujem prácu, kde je mojou povinnosťou (!!!) sledovať derby, priebeh zápasu, zaznamenávať dôležité udalosti - karty,... celý článok

Mestský úrad zverejnil termíny civilných sobášov v Trnave pre budúci rok

Mestský úrad zverejnil termíny civilných sobášov v Trnave pre budúci rok

Každý mesiac sú pre budúcich novomanželov pripravené dva sobotné termíny civilných sobášov. celý článok

Victory Tip

Legea Marco Real Your Choice WattsEnglish - jeseň 2014 Happy Coffee Vladimír Kampf

Jarábek si váži vysoké víťazstvo nad Slovanom, Chovanec nešetril kritikou

Futbalová Trnava oslavuje! Spartak vyhral derby so Slovanom Bratislava pomerom 4:0. Radosť umocňuje nielen výsledok, ale... pozrieť video