Trnavské rybníky
reklama

Prídu na derby Spartak - Slovan aj vaše babky?

ŠPORT - Futbal - Spartak | 2.11.2011, 16.26, Ján Král

„Zeber babku na futbal! Alebo kohokoľvek iného! Čekni zoznam v telefóne a dotiahni aspoň jednu osobu na futbal! Volaj, mejluj, esemeskuj, tweetuj alebo zahuč na celý šenk! V nedeľu musíme ukázať na najslávnejšom derby, kdo je pánom na štadióne a kdo sú tí najlepší fans na Slovensku. A pre to môžeš niečo urobiť aj Ty!“

Prídu na derby Spartak - Slovan aj vaše babky?

Atmosféra na derby zápasoch býva búrlivá. Foto: Ivan Kopčáni

Púpavy pri aleji
reklama

 

Aj takto verbujú na nedeľný zápas so Slovanom Bratislava fanúšikovia Spartaka na sociálnej sieti facebook. Nechýbajú ani pútavé videoupútavky a tradičná recesia v podobe rôznych úštipačných poznámok v statusoch.
Na dueli sa očakáva solídna návšteva, okrem domácich, ktorí vytvoria veľký kotel na severnej tribúne, nebude chýbať ani tábor priaznivcov hostí. K dispozícii dostali osemsto lístkov v cene sedem eur. To stavia do pozornosti bezpečnostné zložky. V permanencii budú opäť stovky policajtov z rôznych útvarov, Spartak posilní usporiadateľskú službu.
Mesto Trnava na žiadosť Krajského riaditeľstva PZ v Trnave vydalo zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov na štadióne a v jeho okolitých uliciach v čase od 11. h do 18. h. Od pravého poludnia polícia uzavrie Kollárovú ulicu.
Fanklub Slovana Belasá Šlachta tentoraz neorganizuje vlakový špeciál, svojim fanúšikom odporučila využiť vlakové spoje z bratislavskej hlavnej stanice odchádzajúce o 11.57 a 12.10. S ďalšími fanúšikovskými divíziami avizovali zraz o 13. h na trnavskej stanici.
Slovanisti majú vyhradený sektor hostí na južnej tribúne, z bezpečnostných dôvodov z neho v predošlých dňoch pracovníci Spartaka odmontovali sedačky. Zvyšok južnej tribúny zostane uzavretý, rovnako aj sektor G na západnej tribúne.
Predpredaj vstupeniek pre fanúšikov Spartaka sa uskutoční v piatok od 16. h do 18 h. V sobotu zostanú pokladne zatvorené a znova sa otvoria v nedeľu od 10. h. Predaj potrvá až do zápasu.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama