Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Púchly bez rešpektu zo súperov, opäť pláva v rekordoch

ŠPORT - Plávanie | 24.1.2012, 15.58, Tatiana Čuperková

Výborné ôsme miesto v hodnotení klubov si vyplávali pretekári STU Trnava na medzinárodných pretekoch v rakúskom Linzi. V konkurencii 42 klubov a 340 plavcov najvýraznejšie zažiaril z Trnavčanov Tomáš Púchly, ktorý štyrikrát zvíťazil a vytvoril tri rekordy v kategórii 14-ročných žiakov.

Púchly bez rešpektu zo súperov, opäť pláva v rekordoch

Výprava STU Trnava v rakúskom Linzi zabojovala o skvelé výsledky aj v hodnotení klubov. Foto: archív klubu

Johns Manville ponuka práce
reklama


Nadviazal tak na skvelé výsledky z uplynulej sezóny. Kvalitné výkony podali aj ďalší jeho oddieloví kolegovia. Barbara Bartovičová skončila tretia, na rovnaký stupienok si siahol aj Adam Halas. Na siedmom mieste skončili Elena Fábryová, Natália Macková (dokonca dvakrát) a Juraj Klátik. Ten pridal ešte deviatu pozíciu. Jedenásty čas zaplávala Sára Kozániová a štrnásty Dávid Polakovič.


V tom istom termíne (21.– 22.1.) sa konali medzinárodné preteky Brňenský tučňáček určený pre najmladších žiakov. Z Trnavy sa na štart postavilo štrnásť plavcov. Najúspešnejší z nich bol Matej Daniš, ktorý si vyplával dve bronzové umiestnenia. Ostatní pretekári dosiahli výrazné osobné zlepšenia. Z dievčat bola najlepšia Patrícia Boboková, ktorá doplávala na jednom zo svojich štyroch štartov na siedmom mieste.
  

REDNOD
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama
Johns Manville
reklama