Pizza Express

Dnes je piatok 24. októbra 2014, meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel. Význam mien.

Futbal, OM: Zvončín prekvapujúco prehral v Brestovanoch

Vydané 22.4.2012 o 19.11, autor Ján Král

V Horných Orešanoch videli diváci doslova gólovú prestrelku. Domáci viedli v prvom polčase už 3:0, no hostia ešte zápas zdramatizovali a bojovali o vyrovnanie do posledných sekúnd. Prekvapenie kola sa zrodilo v Brestovanoch, kde prehral jarný suverén zo Zvončína.

Futbal, OM: Zvončín prekvapujúco prehral v Brestovanoch

Jakub Vandák (v červenom) strelil prvý gól Horných Orešian a vybojoval penaltu, ktorú premenil Hadviger. Foto: Michal Hlavatovič

V Siladiciach bolo vymaľované už do prestávky. Zavar zdolal Prašník len tesným rozdielom. Jalšové si v náročnom súboji poradilo s Cíferom a Hrnčiarovce s Drahovcami. Šulekovo potvrdilo domácu silu proti Dolnej Krupej. Veľké Orvište viedlo nad Leopoldovom ešte v 70. minúte 2:0, odišlo však fyzicky a z bodov sa napokon tešia hostia.

22. kolo:

Siladice – Suchá 4:1 (3:0) Varga 3 (dva z penalty), Mesároš - Janiš. ČK: Poláček (Suchá)
Zavar – Prašník 2:1 (1:0) Chlebík, Kardoš - Kubiš
Brestovany – Zvončín 1:0 (1:0) Mažgút
Jalšové – Cífer 3:1 (0:0) g. d.: Múdry, Babač, Wesolovski
H. Orešany - H. Krupá 4:3 (3:1) Hadviger 2 (jeden z penalty), Vandák, Raschmann – Holič, Kissimonyi, Štibraný

Legendárni Lendl a McEnroe sa venovali tenisovým nádejám Jaslovských Bohuníc

Stretli sa s legendami! Tenisové nádeje ŠK Blava Jaslovské Bohunice si zahrali a zatrénovali s esami bieleho... celý článok

Čonka verí, že Spartak zdolá Trenčín, do Trnavy prídu aj fanúšikovia súpera

Po letnom príchode zo Slavie Praha sa stal pevnou súčasťou trnavskej zostavy. Matúš Čonka si na ľavom kraji trnavskej... celý článok

Victory Tip

Legea Marco Real Your Choice WattsEnglish - jeseň 2014 Happy Coffee Vladimír Kampf

V derby Veľkých Kostolian a Malženíc nechýbala pyrošou

V derby Veľkých Kostolian a Malženíc nechýbala pyrošou

Vo Veľkých Kostoľanoch sa hralo v nedeľu veľké derby. Pricestovali Malženice, súper s vysokými ambíciámi... pozrieť video