Štvrtok 11. 2., meniny má Dezider, zajtra Perla.Význam mien.

Futbal, OM: Zvončín prekvapujúco prehral v Brestovanoch

Vydané 22.4.2012 o 19.11, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

V Horných Orešanoch videli diváci doslova gólovú prestrelku. Domáci viedli v prvom polčase už 3:0, no hostia ešte zápas zdramatizovali a bojovali o vyrovnanie do posledných sekúnd. Prekvapenie kola sa zrodilo v Brestovanoch, kde prehral jarný suverén zo Zvončína.

Futbal, OM: Zvončín prekvapujúco prehral v Brestovanoch

Jakub Vandák (v červenom) strelil prvý gól Horných Orešian a vybojoval penaltu, ktorú premenil Hadviger. Foto: Michal Hlavatovič

V Siladiciach bolo vymaľované už do prestávky. Zavar zdolal Prašník len tesným rozdielom. Jalšové si v náročnom súboji poradilo s Cíferom a Hrnčiarovce s Drahovcami. Šulekovo potvrdilo domácu silu proti Dolnej Krupej. Veľké Orvište viedlo nad Leopoldovom ešte v 70. minúte 2:0, odišlo však fyzicky a z bodov sa napokon tešia hostia.

22. kolo:

Siladice – Suchá 4:1 (3:0) Varga 3 (dva z penalty), Mesároš - Janiš. ČK: Poláček (Suchá)
Zavar – Prašník 2:1 (1:0) Chlebík, Kardoš - Kubiš
Brestovany – Zvončín 1:0 (1:0) Mažgút
Jalšové – Cífer 3:1 (0:0) g. d.: Múdry, Babač, Wesolovski
H. Orešany - H. Krupá 4:3 (3:1) Hadviger 2 (jeden z penalty), Vandák, Raschmann – Holič, Kissimonyi, Štibraný
Hrnčiarovce – Drahovce 1:0 (1:0) Banič
Šulekovo - D. Krupá 3:1 (1:0) Králič, Šoka, Lackovič - Fíba
V. Orvište – Leopoldov 3:4 (1:0) J. Vavrinec, Zsolnay, Herák – Ajpek 2, Beko 2

1 H. Krupá 21 15 4 2 58 : 22 49 16
2 Siladice 21 12 5 4 51 : 22 41 11
3 H. Orešany 21 11 7 3 47 : 26 40 10
4 Zvončín 21 12 4 5 35 : 23 40 7
5 Jalšové 21 11 5 5 48 : 28 38 5