Dnes je štvrtok 18. septembra 2014, meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Lazaret v tíme, Veľkoorvišťania pokračujú v trápení

Vydané 25.4.2012 o 15.05, autor Ján Král

VEĽKÉ ORVIŠTE – Výsledková kríza. Nováčik oblastných majstrovstiev bol na jeseň šťukou súťaže. Na jar však získal len jediný bod za domácu remízu s Cíferom. Všetky ostatné zápasy prehral a padol na predposledné miesto tabuľky.

Lazaret v tíme, Veľkoorvišťania pokračujú v trápení

Tréner Miroslav Boris má starosti so zraneniami hráčov. Foto: Michal Hlavatovič

Vrcholom všetkého bola posledná domáca prehra s Leopoldovom 3:4. A to mužstvo ešte v 70. minúte viedlo 2:0. „V závere sme odišli fyzicky,“ začal s vysvetľovaním dôvodov tréner tímu Miroslav Boris.

„Dlhodobo nám chýbajú štyria zranení hráči zo základnej zostavy Lukáš Boris, Martin Líška, Filip Mišík a Lukáš Bartko, čo je pre nás veľká strata. Teraz sa ešte k tomu pridala viróza v tíme. V týždni pred stretnutím trénovalo len torzo. Asi šiestich chlapcov skolili horúčky.“

V ďalšom kole privítajú silné Siladice. „Ide o náročného súpera, no pre nás je v tejto situácii už každý zápas veľmi ťažký,“ dodal Boris.

Chuť si možno napravia v utorkovej prvomájovej dohrávke proti Prašníku. Posledný celok súťaže je, zdá sa, definitívne odpísaný, doposiaľ získal len štyri body a jeho záchrana by sa rovnala zázraku.

Turaz končí ako generálny manažér gladiátorov, hokejisti sa s ním rozlúčili výhrou

Turaz končí ako generálny manažér gladiátorov, hokejisti sa s ním rozlúčili výhrou

Pred zápasom proti Spišskej Novej Vsi si celý štadión pripomenul minútou ticha zosnulých členov hokejovej rodiny... celý článok

Trnavskí policajti bojovali v Prahe, na medailu to tentoraz nebolo

Trnavskí policajti bojovali v Prahe, na medailu to tentoraz nebolo

Policajti z trnavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky sa minulý týždeň zúčastnili na futbalovom turnaji... celý článok

Neodohrané zápasy oblastných futbalových súťaží preložili na najbližšiu stredu

Odložené siedme kolo oblastných futbalových súťaží, ktoré cez víkend zrušilo daždivé počasie, sa bude dohrávať... celý článok