Pizza Express

Dnes je nedeľa 20. apríla 2014, meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Lazaret v tíme, Veľkoorvišťania pokračujú v trápení

Vydané 25.4.2012 o 15.05, autor Ján Král

VEĽKÉ ORVIŠTE – Výsledková kríza. Nováčik oblastných majstrovstiev bol na jeseň šťukou súťaže. Na jar však získal len jediný bod za domácu remízu s Cíferom. Všetky ostatné zápasy prehral a padol na predposledné miesto tabuľky.

Lazaret v tíme, Veľkoorvišťania pokračujú v trápení

Tréner Miroslav Boris má starosti so zraneniami hráčov. Foto: Michal Hlavatovič

Vrcholom všetkého bola posledná domáca prehra s Leopoldovom 3:4. A to mužstvo ešte v 70. minúte viedlo 2:0. „V závere sme odišli fyzicky,“ začal s vysvetľovaním dôvodov tréner tímu Miroslav Boris.

„Dlhodobo nám chýbajú štyria zranení hráči zo základnej zostavy Lukáš Boris, Martin Líška, Filip Mišík a Lukáš Bartko, čo je pre nás veľká strata. Teraz sa ešte k tomu pridala viróza v tíme. V týždni pred stretnutím trénovalo len torzo. Asi šiestich chlapcov skolili horúčky.“

V ďalšom kole privítajú silné Siladice. „Ide o náročného súpera, no pre nás je v tejto situácii už každý zápas veľmi ťažký,“ dodal Boris.

Chuť si možno napravia v utorkovej prvomájovej dohrávke proti Prašníku. Posledný celok súťaže je, zdá sa, definitívne odpísaný, doposiaľ získal len štyri body a jeho záchrana by sa rovnala zázraku.

Futbal, 5. liga: V derby Zvončína a Horných Orešian gól nepadol

Futbal, 5. liga: V derby Zvončína a Horných Orešian gól nepadol

V sobotnej predohrávke 22. kola piatej ligy medzi Zvončínom a Hornými Orešanmi gól nepadol. celý článok

Futbal, OM: Víťazstvo Šulekova zariadil Kolony, Malženičan Braniša si rozšíril účet

Malženice si udržujú fazónu, proti Zavaru rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase. Dva góly pridal... celý článok

Toto o mestskej polícii neviete: Odchytili aj hada či sliepku!

Toto o mestskej polícii neviete: Odchytili aj hada či sliepku!

Ani jeden z 59 príslušníkov mestskej polície v roku 2013 nepoužil služobnú zbraň. Počet rozdaných papúč... celý článok